Які бувають промислові секційні ворота

Які бувають промислові секційні ворота - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Промислові ворота

Промислові ворота – це спеціальні ворітні комплекси, призначені для встановлення у місцях громадського користування. Такими місцями можуть бути гаражі, склади, виробництва, ангари та ін. Ворота промислові відрізняються від побутових більш тривалим ресурсом роботи (вони розраховані на 80-100 циклів відкривання/закривання на день), потужністю приводу, збільшеними розмірами, наявністю додаткових пристроїв сиреною).

Розрізняють кілька типів промислових воріт, які відрізняються своїм призначенням та місцем потенційного використання. Так, бувають:

  • секційні промислові ворота;
  • рулонні промислові ворота;
  • високошвидкісні промислові ворота;
  • панорамні секційні ворота.

Промислові секційні ворота

Є найпоширенішими серед пристроїв цього класу. Посилені елементи конструкції разом з потужним електроприводом дозволяють виготовити промислові ворота секційні площею до 25 кв.м. Вони не тільки служать бар’єром для доступу до приміщення, а й ефективно захищають від вологи та холоду. Для більшої зручності можна додатково врізати хвіртку, щоб забезпечити прохід персоналу без необхідності відкривання всього отвору.

Промислові рулонні ворота

Даний тип воріт застосовується для великих прорізів, де максимально допустимого полотна секційних конструкцій буде недостатньо. При відкритті таких воріт полотно згортається в рулон та ховається у захисну колбу. При досить велику площу поверхні вони займають мінімум місця і не вимагають простору навколо.

Високошвидкісна промислова брама

Такі ворота використовуються на об’єктах з високою інтенсивністю руху. Вони розраховані до 2000 циклів на добу, а підходять для встановлення як усередині, так і зовні. Враховуючи особливості застосування подібних промислових воріт, конструкція оснащується додатковими засобами безпеки – спеціальним пристроєм, що перешкоджає защемленню пальців.

Промислові ворота – ціна

Вартість промислових воріт залежатиме від низки чинників. Цей показник впливає як обраний тип конструкції, і необхідний розмір. Крім того, за бажанням, ви можете оснастити продукт різноманітними пристроями, що полегшують та оптимізують використання воріт. Фінальна ціна буде відома після затвердження проекту.

Розрахувати вартість промислових воріт!

У нашому каталозі представлені ворота від різних виробників: «Алютех», Hormann, Efaflex. Так, промислові ворота «Алютех» відрізняються своєю універсальністю – завдяки особливостям конструкції такі ворота можна встановити навіть у нестандартні отвори. Промислові ворота Hormann виділяються на тлі конкурентів міцністю та гарною теплоізоляцією приміщення, де вони встановлені. Бренд Efaflex відповідає якраз за високошвидкісні ворота, переваги яких були описані вище.

Шукайте ворота для гаражу? Читайте нашу статтю про те, які бувають гаражні ворота.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів