Які гаражні ворота найдовговічніші? Порівнюємо Hormann, Alutech і Doorhan

Які гаражні ворота найдовговічніші? Порівнюємо Hormann, Alutech і Doorhan - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Секційні гаражні ворота міцно влаштувалися в наших будинках: зручні у використанні та надійні, вони забезпечують відмінний захист, допомагають заощадити на опаленні, прикрашають фасад. Купуючи ворота, кожен покупець розраховує, що вони безпроблемно прослужать багато років. Проте за експлуатаційним ресурсом вироби різних брендів суттєво відрізняються.

Фахівці «ВСВ-Груп» працювали із секційними воротами різних виробників та можуть провести компетентний аналіз конструкцій різних компаній. Ми попросили їх порівняти, які секційні ворота є найдовговічнішими на ринку, на прикладі трьох найпопулярніших брендів — Hormann (Німеччина), Alutech (Білорусія) та Doorhan (Росія).

Сендвіч панелі
Коли в нашу компанію приходять клієнти та просять порадити ворота для гаража, то перше, на що ми звертаємо їхню увагу, – сендвіч-панелі. Саме вони найбільшою мірою визначають захисні, ізоляційні та естетичні характеристики секційних воріт. У кожного виробника свої особливості:

Doorhan (Дорхан) Hormann (Херман) Alutech (Алютех)
Товщина панелі 40 мм 20 мм или 40 мм 45 мм
Товщина сталевої стрічки 0,4 мм 0,55 мм 0,4-0,5 мм
Конфігурація панелей Гаражні секційні ворота Doorhan (Дорхан) виготовляються із сендвіч-панелей з оригінальною структурою: сталевий лист має розрив у шарі піни. За рахунок цього контур непоганий Компанія пропонує одностінні та двостінні сендвіч-панелі: перші не мають заповнення, другі із суцільним контуром. Суцільний контур із пінополіуретановим заповненням
Наповнювач Спінений пінополіуретан Жорсткий пінополіуретан Спінений пінополіуретан з підвищеною щільністю: 46-47 кг/м³

Найнезвичайніша конструкція — у сендвіч-панелей від російської компанії. Для гаражних, відкатних, розсувних, промислових воріт Doorhan (Дорхан) використовують панелі з несуцільним контуром. Посередині вони мають вставку із вологостійкого матеріалу енергофлексу. Однак, як зазначають монтажники «ВСВ-Груп», таке рішення має і плюси, і мінуси. З одного боку, відсутній місток холоду між вулицею та приміщенням, а отже, знижуються тепловтрати. З іншого боку, полотно гаражних воріт Doorhan менш жорстке, тому його легше пошкодити або деформувати навіть при опусканні.
Які гаражні ворота найдовговічніші? Порівнюємо Hormann, Alutech і Doorhan - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Сендвіч-панелі компаній Херман і Алютех мають класичну конструкцію зі з’єднаних між собою сталевих листів. При цьому біля воріт від Alutech вони скріплені і зверху, і знизу панелі, шурупи скріплюють 4 листи металу. Як показує досвід «ВСВ-Груп», це повністю виключає ймовірність розшарування під прямим сонячним промінням: навіть у південних регіонах нашої країни власники воріт не мають жодних проблем.

Які гаражні ворота найдовговічніші? Порівнюємо Hormann, Alutech і Doorhan - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Антикорозійний захист

Щоб ворота довго служили та привабливо виглядали, їм потрібно забезпечити гарний захист від негативних атмосферних впливів. Саме тому ми радимо покупцям у жодному разі не економити за рахунок захисного шару.

Всі металеві елементи гаражних секційних воріт Doorhan (Дорхан) мають цинкове покриття завтовшки 18 мкм. Цинком оброблені петлі, пружини, деталі кріплення тощо. На сендвіч-панелі наноситься полімерне покриття, десять відтінків доступні покупцям гаражних воріт Doorhan без доплати.
Ворота Герман мають більш надійний захист. Так, петлі та ролики виготовляються з гарячеоцинкованої сталі та нержавійки, полотно покривається шаром цинку та ґрунту, а нижній край має пластмасову основу висотою 4 см, несприйнятливу до вологи. Доступні 15 стандартних відтінків панелей та 24 – під дерево.

Найкращий антикорозійний захист, за спостереженнями «ВСВ-Груп», мають сендвіч-панелі Alutech. Сталеві листи покриті шаром цинку завтовшки 16 мкм з обох боків. Завдяки адгезійному лаку, що наноситься на пінополіуретановий наповнювач, забезпечується відмінне зчеплення сталевого листа та піни, так що сендвіч-панелі не роздуваються при високих температурах. Поверх цинкового покриття наноситься шар ґрунту 7 мкм, а потім – пінополіуретанове покриття, модифіковане частинками поліаміду. Воно має унікальну формулу та відрізняється високою твердістю, еластичністю, стійкістю до атмосферних та хімічних впливів. Сендвіч-панелі добре переносять перепади температур та вологості та захищають від подряпин та корозії. Роликові кронштейни виготовляються з нержавіючої сталі, бічні накладки та пружини фарбуються. Фахівці «ВСВ-Груп» зазначають, що навіть в умовах підвищеної вологості ворота «Алютех» не потребують жодного додаткового захисту чи регулярного догляду.

Які гаражні ворота найдовговічніші? Порівнюємо Hormann, Alutech і Doorhan - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Надійність автоматики

Підйомні ворота Doorhan комплектуються пружинами розтягування або торсіонними пружинами. Залежно від того, яку серію ви оберете, виріб буде розрахований на 15 000 або 25 000 відкриттів. На всі моделі, крім воріт з низьким підйомом і заднім барабаном, встановлюють пристрій безпеки троса: у разі розриву полотно буде зафіксовано і не впаде. Автоматичні ворота Doorhan (Дорхан) оснащуються лінійкою приводів Sectional – власною розробкою компанії. Вони виробляються в Китаї і мають досить великий ресурс, проте в нашу компанію все ж таки періодично звертаються клієнти, змушені замінювати автоматику на воротах виробництва російського бренду.

На ворота Hormann встановлюються системи управління з технологією пружина в пружині. Вони мають здвоєні пружини розтягування та здвоєні троси з обох боків. При поломці пружина не відскакує убік, а полотно надійно фіксується. Для автоматизації гаражних воріт пропонуються приводи власного виробництва компанії – ProMatic та SupraMatic. У комплекті до них йдуть стильні різнокольорові брелоки.

Секційні ворота Alutech отримують пружини розтягування та торсіонні пружини. І ті, й інші розраховані щонайменше на 25 000 циклів відкриттів. Перші встановлюються на дверні отвори шириною до 7,9 м2, другі – більше 7,9 м2. Тягові троси відрізняються 6-кратним запасом міцності. Всі моделі мають храпову муфту, яка блокує вал і запобігає падінню полотна, якщо ушкоджується пружина. При обриві троса біля промислової брами спрацьовують спеціальні механізми, встановлені на нижніх роликових кронштейнах. Виробник також використовує механізм «пружина у пружині», що гарантує захист від падіння полотна та відскоку. Алютех є постачальником систем автоматики від компаній Nice (Італія), Marantec (Німеччина), AN-Motors (Китай). Як офіційний представник бренду, «ВСВ-Груп» може порадити комплекти різної цінової категорії, причому ми готові гарантувати, що через багато років автоматика працюватиме справно.

Які гаражні ворота найдовговічніші? Порівнюємо Hormann, Alutech і Doorhan - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Висновки

Як і зсувні ворота Doorhan, секційні відрізняються непоганою якістю, проте програють аналогам. Головна конкурентна перевага гаражних воріт Doorhan — доступна ціна: вони коштують в 1,5 рази дешевше за німецькі. Якщо порівнювати розцінки на ворота шириною 2500 та висотою 2000 мм на пружинах, то за продукцію Дорхану доведеться заплатити 495 євро.
Ворота Hormann – одні з найнадійніших на ринку. Вони мають ресурс 25 000 циклів відкривання, якісні приводи, відмінний антикорозійний захист. Однак потрібно мати на увазі, що за вартістю вони найдорожчі. Ворота 2500*2000 мм коштуватимуть 775 євро. Ще один мінус – низька ремонтопридатність: запчастини обійдуться недешево, а чекати на їх доставку доведеться довго.

Золота середина – гаражні ворота Alutech (докладніше про них ви можете почитати в розділі //www.vsv-group.com.ua/vorotnye-sistemy/garazhnye-vorota). Вони відносяться до середньої цінової категорії та за більшістю параметрів на рівних виступають із конструкціями від Hormann. За вартістю вони цілком доступні: ворота 2500*2000 мм коштуватимуть 522 євро. Можна вибрати серію Trend – це бюджетна серія бренду з дуже гідними характеристиками. Вони коштуватимуть 460 євро, тобто. навіть дешевше, ніж продукція Doorhan. До того ж виробничі потужності компанії розташовані в тому числі і в нашій країні, тому проблем з виготовленням воріт за індивідуальними розмірами чи ремонтом не виникне. Саме їх фахівці «ВСВ-Груп» вважають оптимальним варіантом та рекомендують покупцям.

Розрахувати, скільки коштуватимуть ворота для вашого гаража, ви можете просто зараз!


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів