Який профнастил потрібен для огорожі?

Інше
Який профнастил потрібен для огорожі? - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

“Який потрібен профнастил для огорожі?” — найміцніший. Матеріал профнастилу використовують для парканів та огорож, так як це більш прагматичний і економний варіант обнести огорожею приватну територію. Який профнастил краще використовувати для забору? Металопрофіль повинен бути стійким до вітрових поривів різної сили, надійно захищати Вас від поглядів з вулиці. Також, купувати профнастил для забору необхідно в тому випадку, якщо потрібно зробити покриття металевих опор забору. Купити профнастил на ворота і паркан можна в 2 кліка, але для початку необхідно ознайомитися з профнастилом і прийняти зважене рішення.

Якщо розглядати металоконструкцію, вона складається з декількох частин:

 1. Лист міцної сталі.
 2. Оцинковка.
 3. Шар антикорозійного покриття.
 4. Шар грунтовки.
 5. Декоративне покриття.
 6. З внутрішньої сторони: додатковий шар оцинковки і антикорозійного покриття, а ще захисний шар фарби.

Це стандартний “набір” шарів профнастилу. На ринку різновидів набагато більше. Процес виробництва профнастилу відбувається методом холодної прокатки металу. Береться рулонна сталь і на неї накладають шари цинку, антикорозійного покриття і фарби. При професійному монтажі можна зробити не тільки огорожу з профнастилу, а й в’їзні ворота з хвірткою. Якщо Ви хочете розібратися який профнастил використовують для забору — які параметри профнастилу підійдуть саме Вам?

Основні параметри профлиста для огорожі

Стандартизовані розміри листів профнастилу — 2 метри у висоту. Товщина може варіюватися у кожного виробника по-різному: від 0,5 до 14 мм. Тому щільність варто перевіряти в першу чергу, якщо Ви хочете встановити міцний паркан. Але варто пам’ятати, що кожна марка профлиста має свої розміри. Їх ми також розглянемо.

Якої марки профлист краще використовувати для огорожі

Розібратися в питанні “якої товщини потрібен профнастил для забору” допоможе класифікація різновидів. Різниця між металопрофілями полягає в тому, наскільки вони можуть витримувати вітрові навантаження і протистояти їм. Якщо Ви встановлюєте паркан на приватній території в регіоні з помірним вітровим навантаженням, тоді немає необхідності ставити дуже міцні листи. Але, наприклад, будівельний майданчик краще захищати міцним парканом з профнастилу, адже продувність вітру в таких місцях значно вище. Для монтажу забору краще використовувати профнастил класу “С” — стіновий профіль. Він має відмінну характеристику серед інших — це висота хвилі, яка створює ребра жорсткості. Кожній хвилі присвоєно номер, який визначає її рівень міцності. Чим вище марка (цифра), тим міцніше вид профлиста.

 1. Профнастил С-8. Лист С-8 використовується для облицювання стін. Висота його хвилі становить 8 мм. Цей вид є бюджетним варіантом, тому вартість обшивки огорожі не сильно кусається. Але міцність його не так висока, щоб витримувати сильні вітри. У разі урагану листи можуть просто зігнутися під силою вітру. Також випадкове механічне вплив може нанести пошкодження покриття і конструкції.
 2. Профнастил С-10. Оптимальний варіант в питанні “ціна = якість”. За рахунок чітких різких ліній хвилі володіють достатнім рівнем міцність для протистояння негоді. Якщо порівнювати з С-8, то С-10 міцніше, довше зберігає свій зовнішній вигляд. І найголовніше, пошкодити його можна тільки якщо докласти дуже багато зусиль.
 3. Профнастил С-14. У вітряних регіонах ця марка особливо цінується, завдяки своїй унікальній формі хвилі — трапецієподібних ліній. До слова, такий вид профнастилу монтувати набагато швидше і легше. Якщо у Вас нетипових параметрів паркан — це те, що Вам потрібно.
 4. Профнастил С-15. Цій марці листа властивий особливий різновид хвилі — широке ребро. С-15 є багатофункціональним видом профнастилу, так як їм можна покривати покрівлю та обшивати паркан. Відмінний варіант для того, щоб виділитися.
 5. С-18, С-20, С-21. Самі непохитні і надійні види матеріалу, які можна встановити в жорстких експлуатаційних умовах. Їх застосовують для облицювання паркану, вище стандартного – висота 2,5 метра.

Щоб підібрати відповідний вид профнастилу, необхідно врахувати наступні фактори: рельєф поверхні, ландшафтне рішення і особливості кліматичної зони. Вивчіть все необхідне про свою місцевість проживання, щоб не потрапити в халепу з вибором.

Яке захисне покриття профлиста краще для огорожі

Багатошаровість матеріалу може зіграти з Вами у злу гру. Наприклад, на перший погляд покриття профнастилу здається дорогим, але під ним ховається неякісна сталь або навпаки. Тому треба ознайомитися з видами покриттів профлиста. Вибираючи який профнастил використовувати для забору, потрібно гарненько вивчити асортимент.

Який профнастил потрібен для огорожі? - фото - статья на блоге компании ВСВ-Групп

Металопрофіль покривають такими типами покриттів: цинк, алюцинк (з домішкою алюмінію), поліестер, пластизол або пурал. Яке з них найкраще? Почнемо з цинку.

 1. Цинк — це варіант бюджетного покриття сталевого листа. Таке покриття використовують в основному на промислових, сільськогосподарських підприємствах, будмайданчиках, територіях складських приміщень. Зовні він не примітний, але славиться своєю міцністю і стійкістю.
 2. Алюцинк — це мікс цинку і алюмінію. Таке покриття дуже схоже на оцинкування, але воно більш блискуче. Алюцинковий профнастил можна пофарбувати в будь-який колір.
 3. Поліестерове покриття — гладкий профнастил, який не боїться дощу, сонця, снігу та інших атмосферних і кліматичних проявів. Хімічно стійкий до лугів і кислот — його не пошкодити. Саме покриття має брудовідштовхуючий ефект. Ні сліди від рук, бруду, пилу не загрожують Вашій огорожі з поліестеровим покриттям.
 4. Пластізол і пурал — найстійкіші види покриття. І найдорожчі. Покриття буде виглядати як нове через 10, 20 і навіть 30 років. Якщо купувати паркан на роки, — придивіться до цього покриття.

Забарвлення і дизайн профнастилу для забору

Обирайте колір на будь-який смак. Палітра кольорів представлена ​​майже всіма відтінками полімерної фарби виду RAL. Можна пофарбувати паркан в стандартну колірну гамму: червоний, синій, зелений, коричневий, сірий. А можна створити унікальний дизайн: виробник розширив рамки асортименту квітів і доповнив його дерев’яними, кам’яними текстурами. З профнастилом теж можна реалізувати будь-які дизайнерські рішення. Для тих, хто не любить глянець варто розглянути матовий профнастил для забору. Приглушені тони не так кидаються в очі і виглядають помірно і благородно.

Розрахунок матеріалу

Вартість паркану з профнастилу залежить від розміру, висоти, периметра території, виду перетину. Приблизно прикинути ціну можна зробивши такий прорахунок:

 • виміряйте відстань між стовпами опори. Якщо дистанція між ними не більше і не менше 3 метрів, то необхідності в установці додаткових стовпців немає необхідності. А значить витрати не збільшуються;
 • якщо паркан не перевищує 1,5 метра у висоту, тоді можна встановлювати труби малого перетину. Вони коштують дешевше і невисокий паркан обійдеться в невелику суму. А високий паркан навпаки вимагає труби великого перерізу, і вони відповідно коштують більше.
 • на вартість самого профнастилу впливає два фактори: рівень міцності і довжина на 1 м2.

Щоб дізнатися точну суму, звертайтеся за розрахунком до менеджерам ВСВ-Групп. Протягом 10 хвилин ми складемо прайс на Ваш паркан. Для заповнення заявки на сайті, необхідно виміряти свою територію.

Як визначити параметри огорожі

Щоб розрахувати скільки потрібно листів металопрофілю, виміряйте периметр території та передбачувану висоту паркану. Тепер візьміть довжину всієї території і розділіть її на висоту паркану. Середня ширина 1 листа 1,5 м. Для прикладу візьмемо периметр розміром 30м2. Тепер ділимо 30 на 1,5. І отримуємо 20 листів. Нічого складного!

Якість в залежності від товщини сталевого листа в основі профнастилу

Товщина листа безпосередньо впливає на його міцність і якісні характеристики. Листи товщиною нижче 0,4 мм купувати недоцільно. Так як їх міцність не зможе вистояти проти поривів вітру, і Ви ризикуєте пошкодити листи при першому урагані. Розглядайте оптимальні варіанти від 0,45 до 0,5 мм. Якщо хочете мати супер міцний паркан профнастилу, дивіться в бік товщини від 0,8 до 1,2 мм.

Поради по монтажу

Для облицювання паркану, необхідно встановити металевий каркас. Найкращий варіант каркаса з профільних труб. Вони підтримують профнастил і запобігають його деформації. Як опора підтримують облицювальні листи. Коли каркас встановлений можна переходити до важливої ​​справи — встановлення профнастилу.

Монтаж складається з 5 етапів:

 1. Нанесіть розмітку. По кутових стовпах виміряйте висоту грунту, натягніть мотузку рівно перпендикулярно підлозі — тепер це ваш орієнтир для монтажу інших стовпців і листів.
 2. Поставте опори. Вставте стовпці глибше в грунт і закріпіть їх або за допомогою прикопа землею, або залийте бетоном. А щоб стояло на століття використовуйте стрічковий фундамент.
 3. Прикріпіть поперечні балки. До них доведеться фіксувати профільні труби за допомогою зварювання металу.
 4. Монтаж листів профнастилу. Нарядити голий каркас в листя металопрофілю можна за допомогою кріплень — лагів. Чіпляти їх треба через один лист, щоб все було рівномірно розподілено.
 5. Кріплення П-образної конструкції потрібна тоді, якщо Ви хочете мати рівну кромку. Це не обов’язковий маневр.

Переваги огорожі з профлиста

 1. Виправдання співвідношення ціни і якості.
 2. Надійність і міцність сталевого матеріалу.
 3. Різноманітність кольорової палітри RAL.
 4. Жорсткість хвиль матеріалу дає можливість ставити паркан висотою до 6 метрів.
 5. Високий експлуатаційний термін.
 6. Швидкий і легкий монтаж.
 7. Шумоізоляційна функція.
 8. Чи не легкозаймисті речовини.
 9. Легко приховує Вас від сторонніх очей.
 10. Невибагливість у догляді. Можна помити водою і огорожа швидко висохне.

Ну що зважили всі “за і “проти”? Думаємо, що ніякого “проти” не залишилося, адже стільки переваг профнастильного матеріалу перекривають будь-які недоліки. Перш за все, ви платите за безпеку, міцність і комфорт. Надійний паркан охороняє краще будь-якої злої собаки. Для оформлення замовлення і розрахунку звертайтеся до менеджерів. Ми можемо реалізувати будь-який Ваш каприз.


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів