Захисні ролети – правильний вибір

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Захисні ролети – правильний вибір - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

Найперше питання, яке ставить собі приватний підприємець, це як захистити свій товар та магазин від крадіжки. І в цьому питанні завжди зупиняються на придбанні захисних ролет.

Ролети складаються з набірного «полотна» алюмінієвих ламелей, які повертаються на вал, що знаходиться в декорованій коробці. Сьогодні вони потребують кожного підприємця! Що примітно, ролети можуть бути захистом не тільки для вхідних дверей або вітрин магазину. Найчастіше ролети встановлюють захисту приміщень, у яких зберігатися документація фірми, чи папери, які можуть становити комерційну таємницю.

Захисні ролети обов’язковий аксесуар сучасних будівель та бізнес-центрів. З огляду на те, що на ринку представлений широкий асортимент вибору, можна підібрати ролети індивідуально, так щоб вони гармонували з будь-яким архітектурним стилем.

Багато хто помиляється на думці, що ролети закриватимуть пропонований у вітрині асортимент, це не так. Ролети з перфораційними просвітами абсолютно не перешкоджають основній функції вітрин, таких як реклама та демонстрація представленого товару. І нехай Вас не бентежать такі ролети, зламати їх неможливо!

Ролети з суцільним полотном ламелей підвищують рівень термоізоляції. Використання таких ролетів знижує енергоспоживання на 25%, запобігаючи потраплянню холодного повітря в приміщення та зберігаючи тепло всередині. Для підприємців це також означає економію витрат на обігрів приміщення.

При виборі ролет не слід забувати і те, що вони можуть служити як елемент декору. При правильному підборі ролети органічно вписуються в дизайн будівлі, освіжаючи його та додаючи певного вишукування. Важливо знати, що встановити ролет можна як на початковій стадії будівництва, так і на робочі об’єкти.

Сьогодні захисні ролети – це безпека, довговічність, економічність та невід’ємний елемент декору!

Часто запитують:
автоматика для воріт купити
ролету
теплові повітряні завіси


Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів