Стрічкові ПВХ завіси (термоштори)

Товари категорії

Факти, які вказують на користь придбання наших ПВХ-завіс

Економія електроенергії
Розмежування приміщення з різним мікрокліматом
Усунення протягів
Підтримка необхідної температури в холодильних камерах
Збереження оптимального мікроклімату в кондиціонованих приміщеннях
Захист приміщення від проникнення комах, пилу, диму

Надійне рішення для підвищення енергоефективності

Першочергове призначення термоізолюючих завіс – розмежування приміщень з різним температурним режимом або іншими мікрокліматичними умовами, зазвичай зустрічаються в виробничих цехах, складських приміщеннях, лабораторіях, закладах громадського харчування, в холодильних камерах, як шторка для рефрижератора. Крім того, пластикові термоштори виконують також функцію звукоізоляції, перешкоджають проникнення пилу, пари, комах, сторонніх запахів. Такі якості завіс обумовлюють доцільність їх використання на автомийках, станціях технічного обслуговування, в ремонтних майстернях, виробничих ангарах.

Якщо у вас виникла необхідність обладнання дверних проємів термоізолюючими завісами, фахівці «ВСВ-Груп» проконсультують з усіх питань, пов’язаних з вибором, доставленням і встановленням термоштори. Ми гарантуємо ефективне рішення вашого запиту:

 • за вартістю конструкції;
 • функціональностю обраного рішення;
 • економічністю витрат;
 • якістю виконання.

У розпорядженні наших клієнтів широкий асортимент, дизайн і функціональність, що відповідають будь-яким вимогам, індивідуальний підхід та підбір рішення в межах бюджету клієнта, довгострокова гарантія на змонтовані конструкції.

Наш досвід і професійний підхід оцінили вже понад 2000 клієнтів, приєднуйтеся до них - ми з задоволенням допоможемо вам у вирішенні ваших питань!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші матеріали для ПВХ-завіс. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних європейських підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне німецьке виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення і монтаж

  безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтесь високими стандартами європейської якості

В асортименті «ВСВ-Груп» вибору клієнтів доступні термоізолюючі завіси наступних конфігурацій

Силіконові термоштори і поліетиленові завіси ПВХ для дверних отворів і дверей для складу, виробничого цеху, лабораторії.

Монтаж таких термоштор, як плівкова або стрічкова ПВХ завіса дає можливість: підтримувати необхідний мікроклімат приміщення в незалежності від пори року; скоротити енергоспоживання на обігріві або охолодженні; протидіяти небезпечним для здоров’я протягам; не перешкоджати переміщенню персоналу і техніки.


Пластикові термоштори, призначені для холодильних, морозильних камер шокової заморозки, рефрижераторних установок

Використання ПВХ завіс для ізоляції приміщень низьких температурних режимів надійно захищає від непотрібних потоків теплого повітря, сприяючи тим самим: запобіганню утворення снігового нальоту; підвищенню терміну експлуатації кліматичного обладнання.


Розмежування цехів, робочих зон, зонування складських приміщень

За допомогою монтажу ПВХ завіс можливо розмежування приміщень без виникнення перешкод для переміщення працівників або вантажно-розвантажувальної або збиральної техніки. Застосування термоштори і жалюзі в виробничих приміщеннях надійно захищають від виробничих шумів, пилу і сторонніх запахів, відокремлюючи приміщення з різним мікрокліматом або рівнем шуму.


Захисні ПВХ екрани для зварювальних робіт

Застосування таких екранів, як смугові ПВХ завіси, сприяє захисту працівників підприємства від шкідливого ультрафіолетового випромінювання при проведенні зварювальних робіт, а також від виникнення опікових травм. Матеріал, який використовується для їх виготовлення, перешкоджає прилипанню іскор, що утворюються при проведенні зварювальних робіт, тим самим забезпечуючи надійність і довговічність експлуатації захисного екрану. 


Розмежування робочих зон на станціях техобслуговування і автомийках

Встановлення ПВХ перегородок – економічне рішення для малого бізнесу, так як дозволяє без проведення капітального ремонту та значних матеріальних витрат розмежувати промислові приміщення на ізольовані робочі зони. Виготовлення таких перегородок можливо, як в розсувному, так і стаціонарному виконанні.


Незамінні модифікації для торгових центрів, магазинів, супермаркетів, кафе, піцерій, ресторанів, підприємств громадського харчування

Встановлення термоштори різних модифікацій дозволяє домогтися розмежування службових приміщень і залів, призначених для відвідувачів. Доступний для замовлення асортимент дає можливість здійснити будь-яке технічне рішення без втрати естетики і перешкоди для переміщення персоналу та техніки.


Ізолюючі завіси, що застосовуються в ізотермічних кузовах авто

Для збереження температурного режиму в кузові авто, що постачає охолоджений товар в торгові точки і супермаркети доцільно оснащувати ПВХ шторами. Їх застосування не тільки дозволяє підтримувати необхідний температурний режим, а й істотно знижує енерговитрати на підтримку кліматичних параметрів.


Жовті гнучкі ПВХ завіси - ефективний спосіб боротьби з комахами

Крім ізолюючих властивостей ПВХ завіси виконують також функцію захисту від птахів і комах (наприклад, в теплицях або ангарах). Для цього необхідно обрати жовті ПВХ завіси, так як саме цей колір ефективний проти потрапляння в приміщення птахів і комах. Для поліпшення термозахисту і збереження в приміщенні певного температурного режиму доцільно обирати червоні прозорі ПВХ завіси.


Обладнання ПВХ завісами комірних отворів транспортних ДЕПО, гаражів і ангарів

В умовах значних за габаритами приміщень і інтенсивності виконуваних робіт ПВХ завіси зводять до мінімуму зміну температурного показників, не перешкоджаючи переміщенню персоналу і техніки.

Принцип роботи ПВХ завіси (термоштори)

ІНШЕ
Оптимизация терморежима в помещении при помощи ПВХ-завес
2 July 2019
ІНШЕ
ПВХ завесы – особенности, преимущества и эксплуатация изделий
31 July 2019
ІНШЕ
ПВХ завеса: выбираем материал для карниза
21 December 2015

Поради експертів щодо вибору ПВХ-завіс

Питання та відповіді

 • Що потрібно врахувати при підборі ПВХ штори?

  При виготовленні стрічкової ПВХ завіси застосовуються два шари еластичної плівки, накладка яких використовується або частково, або повністю внахлест (33%, 50%, 66%, 75%, 100%), така технологія робить можливим повне перекриття отвору, перешкоджає появі щілин, домагаючись тим самим збереження кліматичних показників, шумо- і пилоізоляції.

  Для різних умов експлуатації та висоти встановленої захисної конструкції призначається своя ступінь перекриття шарів м’якої плівки.

  • Для забезпечення жорсткості термоштори застосовується ступінь заокруглення країв стрічки і опуклість поперечного перерізу.
  • За погодженням із замовником можливе доповнення конструкції ребрами жорсткості, що особливо доцільно при монтажі в місцях інтенсивного переміщення вантажно-розвантажувальної техніки.
  • Для підвищення терміну служби термоштори доцільно використовувати при монтажі спеціальну підвісну конструкцію.

  Матеріали, що використовуються у виготовленні термоштори відрізняються екологічністю і відповідають нормам гігієни, прості в обслуговуванні, легко очищаються і володіють протипожежними властивостями.

 • Чи можливий продаж виключно стрічки ПВХ?

  Наша компанія реалізує асортимент ПВХ стрічок від європейських виробників різних технічних і технологічних параметрів і умов експлуатації.

  Наші фахівці допоможуть вам не розгубитися в пропонованому асортименті:

  • проконсультують в питанні вибору і розрахунку витрат необхідного матеріалу;
  • виконають доставлення і монтаж конструкцій стрічкової гнучкої ПВХ завіси, що відповідає всім вашим вимогам.
 • Який термін виконання мого замовлення?

  Після узгодження всіх побажань і вимог клієнта, замовлення відправляється на виконання технічними фахівцями нашої компанії. Термін виконання замовлення може варіюватися від декількох годин до декількох днів і безпосередньо залежить від складності конструктиву продукції, що виготовляється.

Відгуки наших клієнтів

У вас вже є розміри об'єкта? Введіть дані, і ми зробимо для Вас точний розрахунок!

Ціна на ПВХ стрічки

НазваниеЦена*
Стрічка ПВХ для холодильних камер 300х3 мм 1 пог.м.194 грн
ПВХ стрічка 200х1.7 мм стандартна66 грн
ПВХ стрічка для завіси 300х2 мм зварювальна216 грн
Лента пвх оранжевая 200х2 мм 1 пог.м.82 грн
Супер хладостойкий материал для пвх завес 200х2 мм 1 пог.м.105 грн

* * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?