Автоматика для воріт в Стрию

Автоматика для воріт від «ВСВ-Груп» - поєднання надійності і комфорту для ваших воріт

Ми гарантуємо, що придбана в «ВСВ-Груп» продукція забезпечить ваші ворота надійним і безперебійним пристроєм, який створить комфорт експлуатації воріт не на одне десятиліття.

Автоматика для воріт від компанії ВСВ-Груп в Стрию це:

Автоматика для воріт – комфорт і безпека експлуатації ворітних конструкцій

Переміщення стулок або полотна воріт вручну – клопітке заняття, що вимагає зусиль і часу. Сучасна автоматика для воріт представлена ​​в компанії «ВСВ-Груп» в широкому асортименті і включає як комплекти для побутових малогабаритних прорізів, так і великовагових промислових, розрахованих на інтенсивність експлуатації і значні навантаження.

Серед товарів для автоматизації воріт, які пропонує замовити та придбати регіональне представництво компанії в Стрию, представлені приводи для всіх наявних ворітних конфігурацій: розсувних, підйомно-поворотного типу, відкатних, промислових, високошвидкісних, рулонних і секційних.

Представлена ​​в асортименті автоматика для воріт в Стрию може не тільки переміщати ворітні полотна, але і надійно блокувати в’їзд, перешкоджаючи тим самим проникненню зловмисників. Також надійно захищений від перехоплення сигналу пульт дистанційного керування за допомогою передбаченого динамічного коду.

Можливо, недосвідченому користувачу буде важко розібратися з функціоналом автоматики, але «ВСВ-Груп» подбала і про це. Ми пропонуємо не тільки монтаж приводів автоматики, але і всі операції по налаштуванню їх функціоналу, в тому числі програмування брелоків. У регіональному представництві в Стрию клієнти можуть не тільки купити автоматику, а й оформити заявку на надання сервісних послуг за вигідною ціною і в стислі терміни.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

Для обладнання гаражного в’їзду в асортименті представлені два типи приводів: ланцюгової і вальний. Якщо гараж є частиною приватного домоволодіння і не передбачається відкривати його часто, то краще ланцюговий привід. Він розроблений спеціально для малих навантажень і відноситься до низької цінової категорії. Для промислових об’єктів, складів і центрів логістики необхідний вальний привід. Його характеристики розраховані на велику кількість повних циклів на добу, а механізми володіють великим запасом міцності і робочого ресурсу, ніж у ланцюгового приводу.


Автоматика для відкатних воріт

Відкатні моделі передбачають установку приводу, принцип роботи якого передбачає передачу зусилля від мотора до стулки за допомогою вихідний шестерні і рейки з зубцями. Як для невеликої стулки, так і для великогабаритної – пристрій приводу однакове. Різниця між комплектами тільки в параметрах потужності. Це дозволяє встановлювати привід навіть на конструкції, виготовлення яких виконано самостійно. При підборі необхідного комплекту потрібно обов’язково визначити масу і розміри стулки, а також усунути дефекти її переміщення вручну.


Автоматика для розпашних воріт

Двостулкові розсувні ворота оснащуються двома типами приводів: лінійним і важільним. Їх відмінність полягає в місці кріплення і принцип дії: лінійний – монтується на стулки, зусилля передається за допомогою механізму, який розміщений в закритому корпусі, що мінімізує необхідність втручання користувача для обслуговування і потрапляння всередину сторонніх предметів; важільний – встановлюється на стійки, а до стулок кріпиться за допомогою важеля, зусилля передається через редукторний передачу, яка забезпечує плавність переміщення.


Автоматика для промислових воріт

Комплект приводу, встановленого на об’єктах промислового та комерційного призначення, в першу чергу, повинен бути розрахований на значні експлуатаційні навантаження. Тому практично завжди перевага віддається Привід. Крім того, така автоматика значно дорожче комплектів для побутового використання. Також необхідно відзначити наявність розширеного функціоналу автоматики з можливістю синхронізації з іншими елементами в’їзду, наприклад, рампою або перевантажним обладнанням.


Додаткові аксесуари

Комплекти «стандарт» і «економ» необхідно доукомплектувати елементами безпеки (сигнальною лампою і фотоелементами), а також брелоками дистанційного керування відповідно до кількості користувачів. Не варто економити на безпеці, навіть якщо ви – єдиний користувач. Оскільки конструкція досить габаритна, необхідні пристрої (фотоелементи), які можуть не тільки виявити перешкоду на шляху стулки, але і розгорнути її хід в протилежному напрямку.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося із задоволенням, дійсно гарна якість, з установкою проблем не виникло. Швидко реагує на сигнал. За швидку доставку – спасибі!

Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Питання та відповіді
 • Який принцип дії у автоматичних приводів?

  Принцип дії автоматичних приводів

  Вальний привід

  Розрахований на інтенсивне використання, цей привід встановлюється на вал торсіонних пружин, на якому також розташовані багатоканавкові барабани. Коли полотно починає рухатися, троса, його утримують, намотуються на барабанні канавки.

  Ланцюговий привід

  Принцип дії цього приводу передбачає передачу зусилля від натягу ланцюга до валу, який піднімає або опускає полотно.

  Лінійний привід

  Цей комплект автоматики привабливий простотою монтажу і закритим корпусом. Він призначений для розсувних воріт і встановлюється на стулку. Обертання мотора перетворюється в обертання гвинта, який передає дію до гайки. Від гайки зусилля направляється безпосередньо на стулки.

  Важільний привід

  Встановлюється на стійках розсувних воріт і передбачає передачу зусилля від важеля – стулці. Характеризується значною плавністю роботи приводу.

 • У чому переваги установки автоматики для воріт?

  Переваги автоматики для воріт

  Крім мінімізації витрат часу і зусиль, автоматизація надає користувачам наступні переваги.

  Комфорт незалежно від погодних умов

  Ворітна автоматика розрахована на функціонування при будь-яких погодних умовах в широкому температурному діапазоні. Водночас користувачеві не потрібно залишати прохолодне житло в літню спеку і автомобіль в мороз, щоб закрити в’їзд.

  Відсутність стороннього шуму

  Моделі автоматики для воріт, які можна придбати в Стрию в нашій компанії, характеризуються плавністю і безшумністю роботи.

  Вищий ступінь безпечної експлуатації

  Механічна і електрична частини пропонованих приводів відмінно синхронізовані між собою і виключають виникнення аварійних ситуацій. Для повної безпеки рекомендуємо доукомплектовувати автоматику фотоелементами і сигнальною лампою.

  Захист від зловмисників і несанкціонованого доступу

  Електромеханічний засув, який можна синхронізувати з автоматикою, надійно контролює в’їзд і запобіжить спробі злому.

 • Які послуги надає ВСВ-Груп в Стрию?

  Автоматика для воріт: повний комплекс послуг – від проєкту до здачі готового об’єкта

  Компанія «ВСВ-Груп» займає провідну позицію по реалізації бізнес-напряму «автоматика для воріт». Ми відкрили не одне представництво в Україні, в тому числі і в Стрию, щоб кожен міг оперативно обладнати ворота будь-якої конфігурації якісними пристроями автоматичного управління.

  Якщо у вас виникли питання по асортименту або конкретного виду автоматики, а також якщо ви визначилися з вибором – ми в будь-якому випадку раді бачити вас в офісі і готові відповісти на всі питання, щодо можливостей автоматизації воріт.

  Щоб використання автоматики приносило тільки приємні враження. Рекомендуємо скористатися можливістю замовлення послуги монтажу та сервісного обслуговування. Така проста міра доступна в представництві «ВСВ-Групп» в Стрию. Вона убезпечить від можливих порушень технології установки приводу і посприяє продовженню терміну його експлуатації.

  Крім того, ми пропонуємо:

  • кілька варіантів вирішення питання автоматизації воріт незалежно від моделі і виробника;
  • доставку по місту, регіону і в разі потреби – в будь-яку точку України;
  • виїзд фахівців для установки і пусконалагоджувальних робіт;
  • консультування з питань обслуговування автоматики;
  • гарантію на продукцію і роботи;
  • сервісне обслуговування.
 • Які різновиди комплектів автоматизації пропонує ВСВ-Груп?

  Нашим клієнтам в Львівському регіоні, при оформленні замовлення як онлайн, так і в представництвах Львові та Стрию, компанія «ВСВ-Груп» пропонує якісні та надійні модифікації виробництва європейських концернів – білоруської компанії Alutech, італійського концерну Comunello, а також торгових марок An-Motors і Marantec. Широкий ціновий діапазон забезпечить виконання замовлення по найбільш вигідній для замовника ціною без ризику втрати якості.

Контакти
Стрий
(Стрий)
Стрий, вул. Сколівська, 12
Львів
(Львів)
Львів, вул. Зелена, 143Б
Радехів
(Радехів)
Радехів, вул. Транзитна, 5в
Дроговиж
(Дроговиж)
Дроговиж, вул. Лугова. 15
Дрогобич
(Дрогобич)
Дрогобич, вул. Пилипа Орлика, 14
Ціни на автоматику
НазваЦіна***
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 988 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 607 252 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 559 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 547 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)11 466 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 507 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 889 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт15 055 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 812 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт12 424 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів