Гаражні ворота в Стрию

«ВСВ-Груп»: ваша довіра - наші гарантії!

Придбання воріт в нашій компанії - це гарантія довговічності конструкцій і жодного шансу для зломщиків. Значний досвід в цьому напрямку дозволяє «ВСВ-Груп» стверджувати, що, довіряючи нам - ви довіряєте справжнім професіоналам!

Гаражні ворота від компанії ВСВ-Груп в Стрию це:

Гаражні ворота – витончені і надійні конструкції для об’єктів в Стрию

Ворота покликані надійно зберігати спокій власника території або гаража, захищати його майно від зловмисників. Але, крім захисних функцій, вони повинні також мати певний ступінь естетики, оскільки вони є першою конструкцією, на яку звертають увагу відвідувачі.

Компанія «ВСВ-Груп» понад 10 років розвиває бізнес-напрямок «ворота» і пропонує широкий асортимент конструкцій, з якого можна вибрати і купити гаражні ворота в Стрию, відвідавши для цього регіональне представництво.

Ваш візит цінний для нас, позаяк це можливість продемонструвати всі можливі варіанти і їх особливості, а також отримати позитивний досвід у вирішенні вашої проблеми. Незалежно від розмірів, фахівці «ВСВ-Групп» допоможуть реалізувати оснащення отвору якісної і працездатною конструкцією.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конфігурації
Секційні ворота

Модель, полотно якої складається з окремих частин – секцій, на початку цього століття була справжньою новинкою, доступною, хіба що, жителям елітних заміських комплексів. Зараз, завдяки універсальності, секційні ворота стали однією з найбільш популярних моделей. Ергономічність елементів механізму і привабливий зовнішній вигляд зумовили попит цієї конструкції.


Рулонні ворота

Модифікація являє собою сегментоване полотно з профілів-ламелей. Свою назву отримала завдяки здатності згортатися в рулон. Міцні і водночас легкі, рулонні ворота популярні для обладнання прорізів завдяки невибагливості до умов монтажу і простоті обслуговування.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Так як гаражні ворота досить дорогі і габаритні конструкції, їм пред’являються підвищені вимоги безпеки і надійності експлуатації. Крім того, для гаражних модифікацій в нинішніх умовах тотальної економії енергоресурсів, також актуальні параметри теплоізоляції. До вимог для гаражних воріт відносяться:

  1️⃣ безпеку – при використанні конструкцій будь-якої конфігурації повинні повністю виключатися ризик зіткнення з полотном, застрявання пальців між секціями (для секційних моделей), травми від переміщення полотна;

  2️⃣ практичність – так як ворота досить дорога конструкція, то вона повинна бути не тільки надійною і довговічною, а й невибагливою до умов експлуатації, а також характеризуватися мінімумом вимог технічного обслуговування;

  3️⃣ відповідність технічним умовам об’єкта – в процесі установки ворітної конструкції не повинно виникати перекосів і порушення геометрії, які можуть стати причиною її передчасного зносу або поломки;

  4️⃣ стійкість до зовнішнього середовища – елементи механізму і зовнішнє декоративне покриття повинні бути стійкими до корозійних змін;

  5️⃣ ізоляційні властивості – ворітне полотно для прорізів гаража має прилягати настільки щільно, щоб виключити протяги і тепловтрати, сучасні конструкції оснащується складної ущільнювальною системою, що забезпечує теплоізоляційні властивості конструкції;

  6️⃣ надійність – для сучасних комірних конфігурацій можливість зберігати працездатність в будь-яких ситуаціях є пріоритетом.

 • Які технічні особливості моделей?

  Технічні особливості моделей

  Так як сучасні гаражні та в’їзні ворота повинні характеризуватися високим ступенем надійності, то такі конструкції забезпечуються конструктивними рішеннями, що дозволяють задовольнити всі вимоги.

  Багатошаровість полотна

  Для жорсткості конструкції, надійності кріплень і довговічності виробу в цілому при виробництві дотримується принцип багатошаровості. Наприклад, при складанні конструкцій розсувних воріт відсутні зварні шви, а елементи каркаса при з’єднанні налягають один на інший. Також декоративне покриття товщиною не менше 30 мкм складається з декількох шарів лакофарбового матеріалу, що послідовно наносяться один на інший.

  Світлопрозорі вставки

  Для світлопропускної здатності воріт, а також в якості декору або об’єднання конструкції із загальним архітектурним стилем застосовуються сучасні матеріали, здатних зберегти прозорість навіть в умовах інтенсивного використання. При цьому можна встановити їх у вигляді окремих елементів в полотні або ж повністю заповнити секції воріт.

  Додатковий вхід

  Такий елемент особливо актуальний для автоматизованих воріт, так як економить ресурс основного механізму управління. Вмонтувати додатковий вхід можна як в розсувні конструкції, так і в секційні, не порушуючи функціональності загальної конфігурації.

  Ізолюючі властивості

  Теплоізоляція актуальна для гаража, так як дозволяє не тільки підтримувати оптимальні кліматичні параметри, але і в умовах примикання гаражної будови до дому – значно економить енергоресурси для обігріву приміщення. Такі властивості сучасним воротам забезпечує спеціальна ущільнювальна система зі складним перетином, що утворює в найбільш уразливих місцях.

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Варіанти конфігурації

  Якщо ви не змогли визначитися з вибором конфігурації, відвідування нашого офісу в Стрию – прекрасна можливість отримати з цього приводу детальну консультацію. До ваших послуг всі види воріт, на яких спеціалізується «ВСВ-Групп». Можливий варіант вибору стандартного рішення, а також замовлення на виготовлення унікальної конфігурації, здатної вирішити нестандартні завдання.

  Розсувні ворота

  З одного боку, двостулкова конструкція вже застаріла і не так часто зустрічається на об’єктах в Україні. Проте, сучасні матеріали для формування стулок дозволяють створити витончені та міцні конструкції, а можливість повної автоматизації зробить експлуатацію таких моделей по-справжньому комфортною.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  Щит, що закриває без трансформації та складання весь отвір – це ворота підйомно-поворотного типу. Назву отримали відповідно принципу роботи – полотно при відкритті піднімається, а потім повертається, розташовуючись уздовж стелі. Така конструкція поки тільки набирає популярність серед користувачів.

 • Які послуги може надати ВСВ-Груп жителям Стрия?

  Ворота для гаража від «ВСВ-Групп» – зручність і надійність сучасних конструкцій

  Для виконання проєктів по втіленню ідей клієнтів компанія «ВСВ-Груп» використовує всі свої ресурси – кваліфікований штат співробітників, їх досвід і навички, широкий асортимент продукції преміум-якості, арсенал дизайнерських рішень і супутні послуги.

  Щоб наші замовники не сумнівалися в правильності рішення, ми забезпечуємо супровід замовлення на кожному етапі його реалізації. Менеджери вищої кваліфікації, щорічно проходять навчання, дадуть відповідь на кожне питання, пов’язаний з вибором або ходом виконання замовлення.

  Для жителів Стрия та інших міст Львівщини, а також столиці області – Львова, «ВСВ-Груп» пропонує:

  • ретельне проєктування ворітної конструкції для отвору з узгодженням всіх деталей;
  • докладний розрахунок вартості проєкту;
  • можливість придбання конструкції за цінами виробника;
  • виготовлення унікальної і надійної модифікації;
  • послуга монтажу будь-якої складності;
  • пусконалагоджувальні операції;
  • повний сервіс по гарантії і після її закінчення.
Контакти
Стрий
(Стрий)
Стрий, вул. Сколівська, 12
Львів
(Львів)
Львів, вул. Зелена, 143Б
Радехів
(Радехів)
Радехів, вул. Транзитна, 5в
Дроговиж
(Дроговиж)
Дроговиж, вул. Лугова. 15
Дрогобич
(Дрогобич)
Дрогобич, вул. Пилипа Орлика, 14
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Ворота підйомні секційні Алютех серія Classic 2500х2000 L-гофр темний дуб26 892 грн
Гаражні секційні ворота Alutech Classic 2250х2125 S-гофр колір сріблястий металік25 596 грн
Секційні ворота в гараж Алютех Trend 2500х2250 M-гофр в білому кольорі19 404 грн
Гаражні секційні ворота Алютех Тренд 2250х2125 мм S-гофр синього кольору17 784 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів