Ролети в Стрию

Ролети від «ВСВ - Груп» - практичний спосіб захисту від несприятливих погодних умов і зловмисників

Ролети - це захист вашого спокою і майна, яку ви можете довірити організувати «ВСВ-Груп» і замовити у нас ролетні модифікації.

Ролети від компанії ВСВ-Груп в Стрию це:

Ролети – універсальний і надійний захист дверних і віконних отворів

Захисні конструкції на вікна використовуються людиною з того часу, як з’явилися елементи скління, оскільки це найбільш вразлива частина будівлі, яка часто піддається нападкам зловмисників. Спочатку це були дерев’яні віконниці, потім їх замінили на металеві решітки. І ті, і інші мають ряд суттєвих недоліків, які виправлені установкою сучасних конструкцій – ролет.

За фактом класичні ролети на вікна – це поєднання захисних функцій металевої решітки та можливості дерев’яних віконниць протистояти вітру і ударам по склі. Також потрібно додати здатність ролет регулювати рівень освітленості приміщення, перешкоджати шкідливому впливу ультрафіолету і зберігати тепло в приміщенні. Ці властивості забезпечили ролетам значну популярність і швидке поширення по об’єктах України.

Офіс компанії «ВСВ-Груп», розташований в Стрию – це можливість для жителів Львівщини придбати якісні конструкції для оснащення житлових будинків, об’єктів культурного і громадського призначення, кафе, ресторанів і готелів. Крім того, такий захист популярна не тільки для віконних прорізів. Часто замовників цікавить комплексне оформлення ролетами будівлі з розміщенням їх на двері і в’їзд в гараж, а також установкою ролет для оформлення альтанок.

Ви можете купити якісні ролети в Стрию за конкурентними цінами без прихованих платежів і переплат. Ми гарантуємо вам сервіс на вищому рівні, а також широкий спектр супутніх послуг для оперативного виконання замовлення.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Ролети із сталевого профілю

Сталевий профіль – оброблений цинкуванням, цей матеріал захищений від корозії і належить до розряду відносно міцних, його технічні характеристики дозволяють встановлювати полотна на отвори площею не більше 5 кв. м.


Пінозаповнені ролети

Пінозаповнений профіль – застосовується як елемент енергоощадження з базовими функціями захисту, крім металевої оболонки профіль наповнюється спіненим поліуретаном, який надає додаткову жорсткість і зменшує тепловіддачу, застосовується для всіх типів отворів, має відмінну стійкість до злому.


Рольставні з екструдованого профілю

Екструдований профіль – технологія виробництва передбачає метод штампування з цілісних злитків алюмінію, що істотно позначається на ціні, проте – це найміцніший ролетний профіль, оснащений внутрішніми ребрами жорсткості, який часто використовують для складання захисних ролет площею не більше 15 кв.м.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина та Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • У чому переваги ролетів від ВСВ-груп в Стрию?

  Установка ролет на об’єктах Львівщини – це можливість захисту скління від вітру і негоди, а також проникнення зловмисників і втрати тепла. При цьому асортимент можливостей від виробника дозволяє створити витончені та водночас функціональні пристрої, які послужать справжнім функціональним декором не один рік без втрати первинних властивостей. Переваги ролет полягає в наступному:

  ✅ універсальність – установка на будівлі в будь-який момент його експлуатації та під час проведення ремонтних робіт;

  ✅ регулювання освітлення – за допомогою переміщення ролетного полотна можна регулювати рівень освітленості;

  ✅ стійкість до злому – характеристики і елементи механізму надійно охороняють дверний або віконний проріз від проникнення;

  ✅ клімат-контроль – пінозаповнені профілі ролетного полотна при віддаленому від вікна монтажі забезпечують зниження тепловтрат і підтримка оптимальних кліматичних параметрів;

  ✅ ізоляційні властивості – суцільні конструкції ролет перешкоджають попаданню забруднення і опадів, ролетні решітки розсіюють прямі сонячні промені;

  ✅ естетика – ролети можна забарвити в процесі виробництва в необхідний відтінок для поєднання з дизайном будівлі.

 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: комфорт використання

  Вага роллетного полотна площею, що навіть перевищує 10 кв. м, дозволяє управляти ним вручну. Проте, ролети будь-яких розмірів можна оснастити як ручним приводом, так і автоматичним управлінням. Особливо актуально автоматичне керування ролетами на об’єктах, де більше 2 отворів, так як це суттєво економить час на їх підняття / опускання.

  Ручне управління

  Управління ролетами вручну передбачає оснащення конструкції одним з трьох типів приводів:

  • стрічковий – в рух полотно ролет призводить стрічка, яка з’єднує котушку з валом, міцність цього типу приводу розрахована на ролети вагою до 15 кг;
  • воротковий – полотно переміщається за допомогою ручки-воротка, призначений для ролет масою до 30 кг;
  • пружинно-інерційний механізм – переміщує роллету за допомогою пружини, яка розташовується усередині валу, призначений для габаритних ролет з вагою полотна до 60 кг.

  Автоматичні приводи

  Автоматичні приводи для ролет дозволяють управляти їх переміщенням дистанційно за допомогою брелока. При цьому можна запрограмувати на один пульт всі ролетні конструкції будівлі, що досить зручно і економить час на управління відкриттям / закриттям прорізів.

  В асортименті «ВСВ-Групп» представлена ​​автоматика для ролет від провідних європейських виробників. Кількість товарних одиниць і ціновий діапазон дозволять підібрати замовнику найбільш вигідний варіант.

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  Вартість ролетної продукції залежить від наступних факторів:

  ✔ розмірів отвору – чим більше площа, тим дорожче конструкція;

  ✔ матеріалів профілів – найдорожчий профіль – екструдований;

  ✔ функціонального призначення – віконні ролети дешевше, ніж гаражні ролети.

  Також ціна проєкту може бути збільшена внаслідок надання сервісних та супутніх послуг – доставки ролет на об’єкт і монтажу конструкцій за договором з замовником.

 • Який спектр послуг надає ВСВ-Груп в Стрию?

  Послуги проектування, монтажу та обслуговування ролет в Стрию

  Виробництво

  Одна з переваг звернення клієнта в регіональне представництво – можливість замовлення виробництва ролет за індивідуальними вимірами. За заявкою клієнта вимірювання на об’єкті виконає фахівець «ВСВ-Групп» і замовлення буде запущено у виробництво.

  Виготовлення

  В основу виготовлення ролетної продукції покладені регламенти якості і безпеки європейського нормативного законодавства і міжнародні стандарти. Такі конструкції безпечні для користувача і не несуть ризику для здоров’я.

  Монтаж

  Для оперативності оснащення отворів об’єкта до послуг клієнтів зі Стрия, Львова або будь-якої точки Львівського регіону – можливість укладення договору на установку ролет фахівцями «ВСВ-Групп». Така послуга – не тільки частина сервісу, але і можливість отримати доступ до гарантійного обслуговування.

  Гарантія

  Конструкції, змонтовані нашою компанією, забезпечені гарантійним обслуговуванням на 1 рік. Сервіс включає своєчасне технічне обслуговування і заміну комплектуючих за умови дотримання режиму експлуатації.

 • Які бувають види ролетних систем і чим вони відрізняються?

  Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

  Бізнес-напрям «ролети» компанії «ВСВ-Групп» за короткий час поповнився різними варіантами виконання ролетної продукції. Якщо вам складно розібратися в асортименті або ви не можете визначитися з вибором, все, що відокремлює від втілення ідеї – відвідування нашого офісу в Стрию.

  Ми можемо запропонувати безліч варіантів виконання замовлення, які забезпечені:

  • різновидами матеріалу виготовлення ролетів та їх модифікацій;
  • конструктивними типами наповнення ролетного полотна;
  • особливостями способу оформлення зовнішнього вигляду ролет.

  Матеріал виготовлення

  Ролетне полотно складається з окремих профілів, які з’єднані між собою зачепами-виступами на корпусі. Від матеріалу виготовлення профілів безпосередньо залежить їх призначення і можливості закриття отворів. Виділяється три основних типи: сталевий, пінонаповнений, екструдований.

  Функціональні відмінності

  Крім матеріалу виготовлення, ролетна продукція також ділиться на три види залежно від функціонального призначення:

  • рольвіконниці – конструкції з захисними функціями різного напрямку, які затребувані для установки на вікна, альтанки і балкони, можуть виготовлятися як з цілісного профілю, так і з перфорованого – для забезпечення природного освітлення;
  • захисні ролети – завдяки стійкості до злому такі ролети затребувані на об’єктах комерції і гаражах, їх міцність здатна витримати удари значної сили без деформації;
  • ролетні решітки – виготовлені з алюмінієвого профілю з різним розміром і частотою розташування вічок, ці конструкції встановлюють найчастіше на вітринах, так як вони надійно оберігають склопакети, але разом з тим цілодобово зберігають оглядовість об’єкта, забезпечуючи його впізнаваність.

  Для жителів Стрия доступний весь асортимент ролетів та їх модифікацій при відвідуванні регіонального представництва «ВСВ-Груп». До послуг наших потенційних і постійних клієнтів:

  • вибір як стандартних рішень, так і замовлення унікальної конструкції;
  • прийнятні ціни без переплат;
  • індивідуальний підхід до кожного замовника;
  • сервісні послуги – монтаж і доставка замовлення;
  • послуги своєчасного технічного обслуговування;
  • гарантія на виконані роботи із забезпеченням гарантійного сервісу.

  Ми гарантуємо, що зробимо все можливе і навіть трохи більше, щоб вашу довіру виправдати!

Контакти
Стрий
(Стрий)
Стрий, вул. Сколівська, 12
Львів
(Львів)
Львів, вул. Зелена, 143Б
Радехів
(Радехів)
Радехів, вул. Транзитна, 5в
Дроговиж
(Дроговиж)
Дроговиж, вул. Лугова. 15
Дрогобич
(Дрогобич)
Дрогобич, вул. Пилипа Орлика, 14
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів