Автоматика для воріт в Сумах

Автоматика для воріт від «ВСВ-Групп» - висока якість за відмінною ціною

Лише в компанії «ВСВ-Групп» можна купити не тільки популярну автоматику для воріт, але і новинки, які тільки готуються до виходу на ринок.

Автоматика для воріт від компанії ВСВ-Груп в Сумах це:

Автоматика для воріт: надійність електроприводу з гарантією безпеки

Варто відкинути сумніви з приводу необхідності автоматизації воріт з двох простих причин: це безпечно і досить зручно, щоб позбавляти себе задоволення дистанційно керувати не тільки рухом стулок, але і процесом відмикання / замикання в’їзного прорізу. Такий елемент комфорту експлуатації воріт особливо цінний, коли необхідні операції потрібно проводити при несприятливих погодних умовах.

Також немає особливої ​​проблеми в підборі комплекту автоматики для воріт в Сумах, так як в регіональному представництві компанії «ВСВ-Групп» представлені всі можливі різновиди електроприводів відповідно до моделей воріт. При цьому ціна на такі пристрої і комплектуючі до них досить конкурентна, так як не має дилерських націнок. Така перевага «ВСВ-Групп» перед дилерами досягнута за рахунок партнерських угод з провідними європейськими виробниками ворітної автоматики.

Незалежно від того, яка модель воріт встановлена ​​на об’єкті замовника – рулонні ворота на гаражі, розсувні конструкції, відкотні ворота або сучасні секційні моделі – для кожного типу в асортименті компанії представлені кілька комплектів. Тому завжди можна спроектувати виробництво автоматизації воріт за критеріями: функціональності, країни збірки і вартості комплекту.

Менеджери компанії «ВСВ-Групп» в м Суми готові надати консультацію і демонстрацію наявних зразків з попереднім розрахунком вартості майбутнього проекту. Відвідування сумського представництва компанії – можливість заощадити час на виконання замовлення і позбавити себе від необхідності пошуків виконавців послуг доставки, установки і налагодження встановленого обладнання. До послуг клієнтів весь спектр супутніх послуг доступний для замовлення в регіональному офісі в Сумах, а також розширена гарантія на договірній основі і доставка в будь-який регіон України. Нам дорога не тільки наша репутація, а й довіру наших клієнтів, тому з нашого боку буде зроблено все, щоб цю довіру виправдати.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

Гаражні отвори, обладнані секційними воротами, автоматизуються одним з двох видів електроприводів: ланцюговий електропривод – модель побутового призначення для воріт, які використовують нечасто, також характеризується порівняно невисокою вартістю; вальний електропривод – модель, технічні характеристики якої розраховані на значну кількість повних циклів роботи воріт, також характеризується розширеною функціональністю і досить високою вартістю.


Автоматика для відкатних воріт

Основний принцип роботи електроприводу для відкотних воріт – наявність зубчастої рейки і провідної шестерні. Цей механізм здатний з легкістю перемістити ворітне полотно за умови відповідності габаритів стулки і потужних характеристик приводу.Автоматика для промислових воріт

Промисловим воротам притаманні два параметра – значні габарити і висока інтенсивність експлуатації. Тому найчастіше для комерційних об’єктів встановлюють вальний тип електроприводу автоматики для промислових воріт. Такий комплект не тільки володіє значним робочим ресурсом, але і розширеним функціоналом з можливістю створення конфігурації з перевантажним обладнанням.


Додаткові аксесуари

До додаткових аксесуарів, що встановлюються на ворітну автоматику, відносяться: сигнальна лампа, фотоелементи, пульт управління.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • Який принцип дії автоматичних приводів?

  Залежно від типу приводу принцип роботи може істотно відрізнятися. Також приводи розрізняються способом установки і складом механізмів.

  Вальний привід

  Монтаж такого приводу здійснюється на валу, на якому також встановлені спеціальні барабани, призначені для укладання троса. Коли полотно піднімається, трос намотується на барабан.

  Ланцюговий привід

  Корпус приводу встановлюється на вал і включає механізм передачі з ланцюгом. Від натягу ланцюга залежить стан ворітного полотна.

  Лінійний привід

  В даному типі приводу електродвигун обертає гвинт. Енергія обертання переходить від гвинта на гайку, від якої дія повідомляється стулкам воріт.

  Важільний привід

  Являє собою редукторного передачу, оснащену важелями. Від електроприводу енергія передається стулкам за допомогою редуктора і важелів. Такий тип характеризується значною плавністю ходу ворітних стулок.

 • У чому переваги установки автоматики для воріт?

  Сучасні системи ворітної автоматики дозволяють автоматизувати будь-яктй в’їзний отвір, незалежно від матеріалу виготовлення воріт, їх розмірів та принципу переміщення полотна. Це дозволить перетворити звичайний елемент в’їзду в конструкцію з елементом комфорту експлуатації.

  Незалежність від негоди

  Практично вся ворітна автоматика здатна зберігати працездатність в несприятливих умовах. Її можливості будуть оцінені тоді, коли в холод або спеку легким натисканням кнопки на пульті можна буде надійно замкнути або оперативно відімкнути в’їзд, не покидаючи приміщення або автомобільного салону.

  Безшумність дії

  Новації електроприводів для воріт в їх безшумній роботі. Особливості механізму і елементів корпусу забезпечують роботу електроприводу без сторонніх ріжучих слух звуків.

  Безпека використання

  Доповнення стандартного комплекту автоматики спеціальними аксесуарами – сигнальної лампою і фотоелементами – виключають зіткнення ворітного полотна з людьми, дітьми і домашніми вихованцями, а також з корпусом автомобіля.

  Елемент охорони в’їзду

  Наявність в механізмі блокування і запобігання перехоплення дистанційного сигналу дозволяють електроприводу протистояти спробам несанкціонованого доступу.

 • Які послуги надає ВСВ-Груп в Сумах?

  Автоматика для воріт: всі види операцій для якісної автоматизації в’їзду

  Від того, чи правильно вибраний і встановлений комплект автоматики, залежить термін його служби і безпека експлуатації воріт. Тому компанія «ВСВ-Групп» подбала про те, щоб жителям міста Суми були доступні всі послуги, пов’язані з автоматикою для воріт. При відвідуванні регіонального представництва, нашим клієнтам доступні:

  • демонстраційний матеріал зразків продукції;
  • консультація досвідченого і кваліфікованого менеджера;
  • допомога і детальна консультація по вибору автоматики і аксесуарів;
  • можливість купити якісний виріб;
  • визначення вартості проекту, доставки і робіт по установці пристроїв;
  • замовлення гарантійного та сервісного обслуговування.

  Співпраця з «ВСВ-Групп» – це гарантія якості, надійності і відмінного сервісу виключно на договірній основі!

 • Особливості та різновиди автоматики для в'їзних воріт?

  Різновиди комплектів автоматизації

  Основна відмінність автоматики для воріт – їх функціональне призначення. Тут не може бути вибору взаємозамінних комплектів і можливості встановити автоматику відкотних воріт на розсувні, так як в даному випадку механізми істотно відрізняються.

  При виборі моделі автоматизації орієнтиром служать параметри приводу і полотна. При монтажі – обов’язкова умова полягає в простоті переміщення стулці вручну. Якщо не врахувати ці чинники, можливий передчасний вихід з ладу механізмів переміщення і автоматизації воріт.

 • Які бувають аксесуари для автоматики та їх призначення?

  До додаткових аксесуарів, що встановлюються на ворітну автоматику, відносяться:

  • сигнальна лампа – елемент, що попереджає про роботу воріт за допомогою світлової індикації;
  • фотоелементи – парні пристрої, мета яких виявити перешкоду і запобігти зіткненню стулки з ним;
  • пульт управління – може бути стаціонарним у вигляді кнопки на корпусі або точки в приміщенні, а також дистанційним – у вигляді брелока.
Контакти
Суми
(Суми)
Суми, ул. Привокзальна, 6
Суми
(Суми)
Суми, вул. Білопільський Шлях, 6
Конотоп
(Конотоп)
Конотоп, вул. Батуринска, 22а
Ціни на автоматику
НазваЦіна*
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 556 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 606 624 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 165 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 721 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)10 473 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)7 770 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт14 513 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт13 752 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт10 789 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт11 348 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів