Гаражні ворота в Сумах

«ВСВ-Групп» - компанія якій довіряють свою безпеку!

З початку запуску бізнес-напряму «гаражні ворота» компанія «ВСВ-Групп» успішно реалізувала понад 15000 проектів з встановлення ворітних конструкцій, серед яких співпраця як з юридичними, так і з фізичними особами.

Гаражні ворота від компанії ВСВ-Груп в Сумах це:

Гаражні ворота – надійність охорони автомобіля і привабливий зовнішній вигляд в’їзду

Ворота зараз і в кінці минулого століття мають істотні відмінності не тільки в типі конструкції, але і функціональних можливостях. Якщо раніше в основному встановлювалися громіздкі розсувні моделі, охоронна функція яких залежала від надійності замку, то сучасні моделі здатні:

 • герметизувати гаражний отвір;
 • виконувати функцію енергозбереження;
 • володіти відмінними естетичними якостями;
 • не потребувати періодичних лакофарбових і реставраційних робіт;
 • протистояти злому;
 • надійно блокувати в’їзний отвір;
 • управлятися за допомогою дистанційного брелока з радіусом дії до 10 м.

Всі ці особливості гаражних і в’їзних воріт представлені в каталозі компанії «ВСВ-Групп», яка пропонує купити гаражні ворота в Сумах за відмінною ціною з можливістю замовлення ексклюзивної конструкції.

Ми пропонуємо тільки якісні вироби, які розроблені з урахуванням кліматичних умов України та можливих спроб зазіхання на майно. Тому надаємо гарантію не тільки на декоративне покриття, але і на конструкцію в цілому. Також жителям столиці області – Суми та регіону доступні сервісні послуги монтажу, доставки та технічного обслуговування. Ми з усією відповідальністю готові приступити до втілення вашої ідеї і використовуємо всі можливості і навички, щоб виправдати довіру клієнтів!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конструкції
Секційні ворота

Збірна модель, полотно якої складається з окремих, з’єднаних між собою секцій. Для виготовлення таких воріт застосовуються сендвіч-панелі – багатошаровий матеріал, який за міцністю не поступається натуральним, але має більшу ергономічність і можливість декоративного оформлення. Так як полотно прилягає щільно до напрямних, то такі конструкції відмінно герметизують отвір. Важливо врахувати, що така модель вимагає стельового простору, так як в момент відкриття полотно розташовується під стелею приміщення.


Рулонні ворота

Одна з найбільш економічних конструкцій, полотно якої набирається з ролетних ламелей. При всій удаваній легкості і простоті, виготовлені з алюмінію ламелі здатні витримати удари значної сили, пінонаповнені – захищають приміщення від негоди і сприяють підтримці мікроклімату. Окремо необхідно зазначити декоративне покриття, яке відрізняється значною довговічністю за рахунок використання полімерного фарбування.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Інше
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Вибираючи ворота гаражні в Сумах, а також будь-якому населеному пункті України, необхідно орієнтуватися на основні вимоги, яким повинні відповідати якісні конструкції:

  • безпека – яких би габаритів не було б полотно, обов’язково повинен виключатися ризик зіткнення з ним, в секційних збірних полотнах повинен бути передбачений захист від застрягання пальців і раптового обриву полотна;
  • практичність – ворота повинні бути невибагливі в догляді і максимально довго зберігати свої первісні споживчі властивості без необхідності реставрації за рахунок застосування сучасних матеріалів і захисної обробки комплектуючих;
  • відповідність технічним умовам об’єкта – один з найбільш важливих моментів, так як надійність експлуатації і функціональність воріт залежить від того, наскільки модель відповідає розмірам отвору і чи був дотриманий регламент установки конструкції;
  • стійкість до зовнішнього середовища – зовнішнє покриття полотна і видимих ​​елементів кріплення повинні успішно протистояти несприятливим погодним умовам і зберігати працездатність незалежно від погоди і температури навколишнього середовища;
  • ізоляційні властивості – ущільнювальна система воріт повинна забезпечувати відмінну щільність прилягання полотна до отвору або напрямних, щоб виконувати енергозберігаючу функцію;
  • безперебійність – в моделі повинні бути передбачені інженерні рішення для розблокування або блокування отвору при будь-яких умовах.
 • Які технічні особливості моделей?

  Для асортименту гаражних воріт, на виготовленні та встановленні яких спеціалізується компанія «ВСВ-Групп», характерні різні особливості, що визначають вибір споживачів на користь тієї або іншої моделі.

  Багатошаровість полотна

  Пошарове нанесення матеріалів забезпечує тривалість робочого ресурсу конструкції. Багатошаровість реалізується не тільки в зовнішньому покритті, але і в структурі ворітного полотна, наприклад, в секційних і рулонних воротах застосовуються сендвіч-панелі, що складаються з металу і поліуретанового наповнення.

  Світлопрозорі вставки

  Зовні вони нагадують скління, насправді можуть виготовлятися з високоміцних полімерів або алюмінію, стійких до стирання і зберігають прозорість і гладкість поверхні. Такі елементи актуальні для забезпечення оглядовості або природного освітлення. Також технологія дозволяє використовувати матеріал в якості основного наповнювача ворітного полотна.

  Додатковий вхід

  Монтаж додаткового входу в ворітному полотні можна виконати не тільки в монолітних двостулкових чи підйомно-поворотних моделях, але також складених – секційних і рулонних зі збереженням функціональності. Такий елемент істотно економить ресурс механізму відкриття воріт і спрощує доступ.

  Особливості теплоізоляції

  Для гаражних воріт умова теплоізоляції також є одним з визначальних орієнтирів, так як від сталості мікрокліматичних умов усередині приміщення залежить збереження автомобіля. Для оснащення гаражних воріт застосовується багатокамерна ущільнювальна система, яка утворює повітряні камери, що захищають приміщення від агресивного впливу зовнішнього середовища і забезпечують щільність прилягання полотна до отвору.

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Стандартні рішення для оформлення гаража від «ВСВ-Групп»

  Відвідавши інтернет-магазин vsv-group можна ознайомитися з каталогом представленої продукції. А також з цінами на стандартні моделі. Якщо необхідно уточнити нюанси об’єкта або замовити виробництво ексклюзивного виробу, а також в реальності побачити обране конфігурування, то прискорити це може відвідуванням представництва компанії в місті Суми.

  Представлені в таблиці стандартні проекти можна взяти за орієнтир для визначення вартості бажаної конструкції або замовити модель в іншому колірному виконанні, якщо габарити збігаються з розмірами об’єкта.

  Різниця між ціною стандартною і ексклюзивною моделлю в особливостях конструкції і матеріалів полотна. Крім того, до вартості проекту можна додати послуги з доставки воріт на об’єкт і монтаж, який буде виконаний фахівцями компанії.

  Варіанти конфігурації

  Асортимент «ВСВ-Групп» налічує понад тисячу найменувань, тому самостійний вибір гаражних воріт в Сумах може викликати утруднення. Щоб не помилитися і підібрати ідеальний варіант «ВСВ-Групп» запрошує всіх бажаючих відвідати регіональне представництво, в якому можна не тільки отримати консультацію по асортименту, а й ознайомитися з демонстраційним матеріалом, щоб в реальності оцінити якість пропонованої конструкції. Основні моделі воріт представлені в наступних категоріях.

  Розсувні ворота

  Класика двостулкових моделей вимоглива до величини в’їзного простору, яка не втрачає актуальності для обладнання габаритних прорізів. Використання сучасних матеріалів і якісної автоматики для воріт дозволяє перетворити просту конструкцію в шикарний і функціональний виріб.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  Модель являє собою цільну плиту ворітного полотна, кріплення якої здійснюється за бічні частини отвору. У момент відкриття вона повертається і піднімається вгору. Особливості збирання полотна, можливість обладнання додаткового входу і монолітність конструкції – переваги цієї моделі, що забезпечують їй зростаючу популярність.

Контакти
Суми
(Суми)
Суми, ул. Привокзальна, 6
Суми
(Суми)
Суми, вул. Білопільський Шлях, 6
Конотоп
(Конотоп)
Конотоп, вул. Батуринска, 22а
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Ворота гаражні секційного типу Alutech Classic 2250х2250 M-гофр колір під дерево "темний дуб»24 071 грн
Гаражні ворота Алютех Класик 2125х2125 мм L-гофр в білому кольорі22 689 грн
Підйомні гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм мікрохвиля червоного кольору17 165 грн
Секційні гаражні ворота Алютех Тренд 2375х2000 мм S-гофр синього кольору16 244 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів