Ролети в Сумах

Ролети від «ВСВ - Груп» - функціональний елемент зі збереженням естетики

Ми гарантуємо не тільки високу якість ролет, але і професійний сервіс, який допоможе розібратися в асортименті і забезпечити свою будівлю надійними і функціональними конструкціями.

Ролети від компанії ВСВ-Груп в Сумах це:

Ролети – універсальність і лаконічність захисних конструкцій

Практичність і мобільність ролет досить швидко забезпечили їм популярність. Зараз їх повсюдно можна зустріти у великих містах, приміських котеджних селищах, дачних забудовах. Їх функціональність дозволяє притіняти приміщення від палючої спеки, захистити від сильних поривів вітру та промерзання. Оскільки велика частина тепла втрачається через віконні отвори, то взимку ролетам немає рівних у виконанні функції енергозбереження.

Окремо потрібно відзначити такі конструкції, як захисні ролети на вікна, які можуть витримати удар палицею або каменем і захищають не тільки елементи скління, але і є елементом охорони майна.

Ролетні решітки з екструдованого алюмінію з успіхом замінюють ковані конструкції і служать захистом великих вітрин, зберігаючи оглядовість і забезпечуючи впізнаваність об’єкта.

Компанія «ВСВ-Групп» одним з напрямків своєї діяльності обрала виготовлення ролет різного ступеня складності і більше 10 років успішно розвиває його. Наші проекти можна побачити в Києві та інших великих містах України. Також, відвідавши регіональне представництво, можна купити ролети в Сумах, замовити виготовлення конструкцій за індивідуальними розмірами або оформити заявку на виробництво комплексного замовлення.

У нас ви можете ознайомитися з демонстраційними матеріалами, які допоможуть визначитися з вибором необхідного варіанту на вікна чи двері. Також можемо запропонувати набираючу популярність модель – ролети для обладнання в’їзду в гараж. Це легка і в той же час міцна конструкція досить економічна і невибаглива в обслуговуванні, а також не потребує особливих умов для проведення установки.

Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

Представлені в каталозі види ролет розрізняються за трьома параметрами:

 • типу матеріалу, взятого за основу полотна;
 • видам профілів, з яких збирається конструкція;
 • декоративним покриттям.

Вибір необхідної конфігурації буде простіше, якщо визначитися з основною функцією ролет.

У компанії «ВСВ-Групп» представлені всі можливі модифікації цієї групи продукції, а також клієнту надається можливість вибору комбінації матеріалів для створення ексклюзивного виробу.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Рольставні

Рольвіконниці – універсальні конструкції, затребувані як для установки на вікна, так і на двері і гараж, так як здатні функціонувати як елемент базового захисту, так і герметизації отвору від негоди і пилового забруднення.


Захисні ролети

Захисні ролети – досить дорогі конструкції, так як виготовляються з екструдованого алюмінію, здатні протистояти ударним навантаженням значної сили.


Ролетні решітки

Ролетні решітки – елементи захисту від сторонніх поглядів зі збереженням оглядовості, а також ізоляції значних по площі вітрин або отворів альтанок і терас.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 грудня 2019
Питання та відповіді
 • У чому переваги ролетів від ВСВ-Груп в Сумах?

  Ролети полюбилися українським виробникам за свою функціональність, вони витіснили решітки з вікон, що навівають смуток, а також пило-накопичуючі жалюзі, примхливі в експлуатації. Серед достоїнств ролет також необхідно відзначити:

  • можливість обмеження доступу ультрафіолету в приміщення;
  • стійкість до спроб злому і ударних навантажень;
  • функцію енергозбереження;
  • запобігання потрапляння пилу і опадів;
  • монтаж на будь-якому етапі експлуатації будівлі;
  • використання в якості рекламної площі.

  При цьому матеріали декоративного покриття дозволяють вписати ролети в будь-який архітектурний стиль без втрати естетики та самобутності.

 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: зручність для користувача

  Від типу управління ролетами залежить не тільки швидкість їх підняття / опускання, а й комфорт експлуатації. Умовно всі види управління діляться на дві категорії – ручне і автоматичне. Переваги ручного управління – економічність і автономність, автоматичного – можливість заощадити час і управляти ролетами, перебуваючи досить далеко від об’єкта та відповідно до змін погодних умов.

  Ручне керування

  В асортименті компанії «ВСВ-Групп», який представлений в регіональному представництві в Сумах, пропонуються три типи ручного управління ролет:

  • стрічковий – регулювання ходу і управління здійснюється за допомогою стрічки, яка кінцями кріпиться з одного боку до котушки, а з іншого – до валу, даний тип призначений для відносно легких конструкцій (до 15 кг);
  • воротковий – управління здійснюється за допомогою воротка – спеціальної ручки, принцип роботи якої схожий з обертовим карданом, призначений для середніх за масою ролет (до 30 кг);
  • пружинно-інерційний – полотно піднімає вгору розтягнута пружина, розташована всередині валу, такий механізм встановлюється на важкі ролети (до 60 кг), також їх можна зустріти на рулонних воротах, застосовуваних для обладнання в’їзду в гараж.

  Автоматичні приводи

  Автоматика для ролет з асортименту «ВСВ-Групп», яку можна замовити в Сумах, представлена ​​моделями від італійського і білоруського виробника. Такі механізми не обмежені приводом переміщення полотна і кнопкою управління. Їх також оснащують спеціальними датчиками, що дозволяють управляти ролетами на відстані і регулювати, наприклад, ступінь освітленості приміщення.

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  Вартість ролет залежить як від габаритів отвору – чим вони більші, тим дорожче конструкція, так і від таких факторів, як:

  • типу управління – автоматичний привід, доповнений датчиками значно дорожче пружинно-інерційного механізму;
  • профілю полотна – найбільш дорогий з них, виготовлений з екструдованого алюмінію;
  • принципу виробництва – стандартна модель завжди дешевше індивідуального проекту.

  За домовленістю замовлення ролети можна доповнити: доставкою на об’єкт, роботами по установці, оснащення автоматикою і її налагодженням, сервісним обслуговуванням.

 • Який спектр послуг надає ВСВ-Груп в Сумах?

  Послуги проектування, монтажу та обслуговування ролет в Сумах від «ВСВ-Груп»

  Компанія «ВСВ-Груп» запрошує всіх жителів Сумської області відвідати регіональне представництво, щоб купити ролети по відмінною ціною з гарантією якості і виконання сервісного обслуговування. В асортименті компанії присутні всі розробки, які затребувані не тільки на українському, а й на світовому ринку.

  У нас ви, крім консультування та оформлення замовлення, можете оформити: розрахунок вартості, послугу доставки, замовити установку замовлених конструкцій.

  Виробництво

  Нашим клієнтам доступні як замовлення готових виробів, так і виробництва унікальної конструкції з комбінацією профілів, створеної за індивідуальними розмірами для конкретного об’єкта.

  Виготовлення

  Так як ролети використовуються в тому числі і в житлових приміщеннях, технологія їх виготовлення відповідає суворим регламентам безпеки, прийнятим в Європі, а також міжнародним стандартам якості та санітарного стану продукції.

  Установка

  Одна з переваг ролет – невибагливість до умов монтажу. Можна виконувати ці роботи як на етапі ремонту, так і на етапі експлуатації, не ризикуючи цілісністю декоративного покриття стін будівлі.

  Гарантія

  «ВСВ-Групп» при замовленні послуги установки придбаних ролет надає гарантію терміном на 1 рік з забезпеченням повного сервісного обслуговування. На зовнішнє покриття діють розширені гарантійні зобов’язання – 10 років.

 • Які бувають види ролетних систем і чим вони відрізняються?

  Функціональні відмінності

  Ролети також володіють істотними відмінностями за своїм функціональним призначенням. У цій категорії вони діляться на такі види: рольвіконниці, захисні ролети, ролетні решітки.

  Матеріал виготовлення

  Особливість конструкції ролет полягає в складі полотна, яким воно відрізняється від інших конструкцій. Ролета збирається з окремих горизонтально розташованих профілів (або ламелей). Ролетний профіль має виступи на корпусі, призначені для зчіпки одного сегмента з іншим. Таким чином збирається досить гнучке полотно, яке за непотрібністю згортається вручну або за допомогою спеціального приводу.

  У виробництві ролет застосовують такі типи профілів:

  • металевий – дозволяє створити недорогу конструкцію з хорошим експлуатаційним ресурсом, базовою функцією захисту і можливістю установки на отвір до 5 кв.м
  • пінонаповнений – складається з декількох шарів: поліуретанової піни (в різних модифікація її щільність відрізняється) і металевої оболонки (найчастіше виготовляється з алюмінієвої стрічки), дозволяє створити конструкції середньої цінової категорії, володіє відмінними теплоізоляційними властивостями;
  • екструдований – складається з алюмінієвої оболонки з внутрішніми ребрами жорсткості без внутрішнього наповнення. Через особливості технології виготовлення досить дорогий, не призначений для зменшення тепловтрат, але досить популярний як надійний елемент захисту, встановлюється на отвори, площа яких не перевищує 15 кв.м.
Контакти
Суми
(Суми)
Суми, ул. Привокзальна, 6
Суми
(Суми)
Суми, вул. Білопільський Шлях, 6
Конотоп
(Конотоп)
Конотоп, вул. Батуринска, 22а
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів