Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Сватово

Всі види воріт і ролетних конструкцій від виробника: якість продукції вищого класу для Запорізького регіону

Різноманітний світ ролетної продукції і точної автоматики від «ВСВ-Груп» в Сватово

Запоріжжя – серце автомобільної та сталеливарної промисловості України з суворою архітектурою новобудов на берегах Дніпра і затишком одноповерхових будівель старого міста. Близькість міст-супутників Степногорська, Енергодара, Дніпрорудного, Мелітополя, Василівки зумовили відкриття регіонального представництва «ВСВ-Груп» в столиці області, щоб запорожцям і жителям регіону була доступна якісна продукція, яку виготовляють в стислі строки за регламентом європейських і міжнародних стандартів.

Наша діяльність передбачає не тільки реалізацію конструкцій і обладнання, а й сервісні послуги:

  розробку проекту з урахуванням технічних умов об’єкта;

 • організацію доставки на об’єкт за домовленістю;
 • виконання монтажу та наладки обладнання;
 • широкий спектр робіт з технічного обслуговування.

Незалежно від умов, які можуть ускладнити втілення ідеї замовника, досвід наших співробітників дозволить забезпечити максимально точну реалізацію проекту.

Пропонований асортимент

Так як сфера бізнес-інтересів компанії «ВСВ-Групп» постійно розширюється, разом з нею розширюється і асортимент пропонованої продукції. Ми орієнтовані на всіх українських споживачів і пропонуємо різні варіанти для виконання замовлення. Це стосується не тільки зовнішнього оформлення, а й конфігурації, а також вартості обладнання або конструкцій.

Також можливе виконання комплексного замовлення по обладнанню об’єкта не тільки воротами і автоматикою, але і системами охорони віконних отворів і сонцезахисту, а також пристроїв контролю в’їзду на територію. Такий спектр продукції дозволяє жителям Запорізького регіону швидко і якісно виконати роботи по захисту домоволодіння або об’єкта від недоброзичливців.

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує замовити виробництво таких елементів і устаткування:

 • ворота всіх типів і модифікацій з розробкою проектів установки автоматики для воріт;
 • ролети будь-якої складності, в тому числі і інноваційні конструкції;
 • обладнання для складу і організації вантажних робіт;
 • сонцезахисні конструкції будь-якої складності;
 • автоматичні системи управління з доповненням «інтелектуальною» електронікою на встановлене обладнання;
 • системи контролю в’їзду на територію і організації паркування.
Концептуальні рішення щодо оснащення об'єктів від «ВСВ-Груп»
Гаражні ворота

Один з найбільш важливих елементів безпеки території або об’єкта, за яким можна визначити ступінь солідності власника. Від його технічних характеристик також залежить спокій за збереження майна, тому в асортименті «ВСВ-Групп» представлені надійні варіанти ворітних модифікацій всіх типорозмірів, принципів роботи та модифікацій зовнішнього оформлення.


Ролети

Ролетні конструкції на двері і на вікна утворюють елемент захисту найбільш вразливих складових об’єкта. Ролети в змозі не тільки запобігти вигоряння інтер’єру від прямих променів сонця, але і протистояти ударам і спробам злому, захищаючи майно власника.


Автоматика для воріт

Повний комфорт в управлінні системами воріт і ролет можливо відчути тільки після установки приводів автоматичного управління. Шлагбауми для великих стоянок або відокремлене паркомісце у дворі будинку вирішать проблеми зі стоянкою автомобіля.

Співпраця з «ВСВ-Груп» - сервіс найвищого ґатунку для жителів Запорізької області

Для клієнтоорієнтованої компанії, якою є «ВСВ-Груп», головним пріоритетом є задоволений замовник. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб співпраця була взаємно приємною не тільки для нас, але і наших клієнтів. Ми намагаємося вирішити всі питання, що виникають під час реалізації проектів з мінімальними витратами без економії на якості і нав’язування непотрібних послуг.

Запорізьке представництво компанії не обмежується роботою по місту. Наші фахівці готові виїхати в будь-яку точку регіону для виконання замірів, а також організувати доставку замовлення на об’єкт або проведення робіт з встановлення та налагодження обладнання, в тому числі і комплексного замовлення.

«ВСВ-Групп» гарантує преміальну якість всіх етапів співпраці, конкурентні ціни та кваліфіковане виконання робіт!

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Ексклюзивність проектів

Для реалізації проекту наших замовників ми використовуємо весь арсенал ідей і варіантів, щоб кінцевий результат не мав аналогів і перевершив за зовнішнім виглядом всі очікування замовника. Ми готові до складнощів архітектурних ліній і індивідуальних особливостей проекту, а також можемо запропонувати не тільки велику колірну палітру, а й послугу офсетного друку, виготовлення воріт зі світлопрозорими вставками або впровадження системи автоматики для воріт в інтелектуальну конфігурацію «розумний дім».

Наші пріоритети

Центр наших інтересів завжди утворює замовник. Від його потреб і побажань ми відштовхуємося при реалізації проектів. Також ведеться цілеспрямована робота по розширенню асортименту і напрямків бізнес-інтересів для виконання комплексних замовлень. Вже зараз компанія «ВСВ-Груп» може з упевненістю гарантувати, що співпраця з нами – це можливість мінімізувати витрати часу та забезпечити точне втілення ідеї в життєздатний проект.

Індивідуальний підхід

Для того, щоб придбане у нас обладнання відповідало заявленим характеристикам і зовнішньому оформленню «ВСВ-Груп» не просто пропонує купити його в Запорізькому представництві, а й залишити заявку на виїзд фахівця-замірника, оформити договір на доставку і установку. Це вбереже від невідповідності обраного виробу умовам об’єкта і буде гарантією тривалого терміну експлуатації.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Дякуємо! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Співробітник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Бердянськ
(Бердянськ)
Бердянськ, вул. Шевченка 9, офіс 58
Енергодар
(Енергодар)
Енергодар, вул. Молодіжна 4
Питання та відповіді
 • Як відбувається організація доставки та монтажу?

  В якій би точці регіону або України не знаходився об’єкт замовника, ми можемо запропонувати супутні проекту додаткові послуги. Доставка і установка обладнання, виконані акуратно і відповідно до регламенту, вбережуть обладнання від псування, а клієнта від «головного болю» як доставити габаритні конструкції. Опційно заявку можна оформити в Запорізькому регіональному представництві.

 • Як часто відбувається оновлення асортименту?

  «ВСВ-Групп» веде моніторинг затребуваності товарних одиниць, а також на правах партнерства співпрацює з провідними європейськими виробниками обладнання, наприклад, Alutech (Білорусія), Comunello (Італія). Тому у нас можна придбати не тільки класичні варіанти, але і ті новинки, які ще не вийшли на український ринок.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?