Автоматика для воріт в Сватово

Приводи автоматичного доступу до воротних і ролетних конструкцій збільшують термін експлуатації виробів і дарують комфортний доступ для господарів і гостей

Автоматика для воріт - простота, безпека і комфорт в'їзду

Монтаж ворітної автоматики – комфорт експлуатації, що дозволяє без зусиль управляти відкриттям або закриттям воріт активацією кнопок в будинку або на пульті, не покидаючи салон авто, завдяки технічним особливостям системи.

Сучасні конструкції автоматичного приводу не обмежуються одним механізмом переміщення стулок, а створюють модель дистанційного керування і впровадження її в систему життєзабезпечення «Розумний будинок». Інновації дозволяють забезпечити плавність ходу, автоматичне блокування, систему запобігання несанкціонованого розблокування, що трансформує комплект автоматики для воріт в систему безпеки в’їзного отвору.

В’їзд в гараж або на територію – це один з елементів безпеки, який потребує оперативного обладнання надійною системою відкриття / закриття, тому компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий вибір готових комплектів автоматики для воріт в Запоріжжі, ознайомитися з якими можна в регіональному представництві. До послуг наших відвідувачів:

 • консультація фахівців;
 • знайомство з асортиментом продукції;
 • підбір необхідного обладнання й комплектуючих;
 • замовлення монтажу обраного устаткування або оформлення доставки.

Всі послуги «ВСВ-Групп» надає на договірній основі з гарантійними зобов’язаннями.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасної пускової системи
Переваги автоматики для воріт

Кваліфікований монтаж автоматики для воріт в Запоріжжі – це послуга, яка спростить не тільки управління ворітним полотном, а й стане надійним елементом комфорту на довгі роки. Ретельно підібрана конфігурація, доповнена функціональними опціями, забезпечить зручність користувачеві за рахунок керування воротами з будь-якої точки, в тому числі і з салону автомобіля, а також убезпечить майно від зазіхань «непрошених гостей». Крім того, сучасні автоматичні ворітні системи характеризуються такими перевагами.

Комфорт незалежно від погодних умов

Новації в сфері ворітної автоматики значно розширюють температурний діапазон експлуатації, захищають елементи приводу від опадів і промерзання, а також володіють значним радіусом дистанційного керування (до 100 м). Такі особливості дозволяють відкрити ворота, не виходячи з авто, або замкнути їх за собою, не торкаючись замку або стулок.

Відсутність стороннього шуму

Особливості передачі енергії руху від електромотора до ворітної полотна передбачає мінімум звукового супроводу. Також досягається значна плавність ходу, яка сприятливо позначається на тривалості терміну служби.

Вища ступінь безпечної експлуатації

Опційне доповнення елементами безпеки повністю виключає аварійні ситуації, причиною яких може бути зіткнення стулки або полотна з користувачем, дитиною або домашнім улюбленцем.

Захист від зловмисників і несанкціонованого доступу

Для захисту від недоброзичливців автоматика для воріт оснащується:

 • функцією самоблокування;
 • інтеграцією управління і синхронізацією з електрозамком або електрозасувом;
 • динамічним кодом дистанційного керування для захисту від копіювання сигналу.
Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

Устаткування в’їзду в гараж передбачає на вибір два типи приводів: малопотужний ланцюговий, розрахований на мінімальні навантаження і кількість щоденних циклів; високопотужний вальний, розроблений на значну кількість щоденних повних циклів.


Автоматика для відкотних воріт

Особливість будови воріт вимагає принципово іншого типу приводу. У його принцип роботи входить передача енергії руху від мотора до стулки за допомогою вихідної шестерні. Такі системи вимогливі до габаритів ворітного полотна, тому для кожного типорозміру передбачений двигун відповідної потужності.


Автоматика для розсувних воріт

Незважаючи на габаритність стулок і вимогливість до в’їзного простору, не втратили свою актуальність розсувні ворота. Тому їх також можна автоматизувати за допомогою установки одного з двох видів приводів: лінійного – передача енергії руху здійснюється за допомогою поворотного гвинта і гайки; важільного – редукторна передача від двигуна до полотна.


Автоматика для промислових воріт

Такий тип автоматичних приводів вимогливий не тільки до потужності двигуна, який повинен бути розрахований на високу інтенсивність навантаження. Також переважно для промислових воріт встановлюється вальна конструкція. Її механізми характеризуються більшою стійкістю до експлуатаційних навантажень.
Крім того, автоматика для промислових воріт практично завжди має розширений функціонал. Це обумовлено необхідністю інтеграції її в перевантажувальне обладнання об’єкта.

Автоматика для воріт: комплексний і індивідуальний підхід на всіх етапах автоматизації

Регіональне представництво в Запоріжжі компанії «ВСВ-Груп» – це широкий асортимент якісної продукції та інновацій для автоматизації воріт будь-якої складності, а також значні переваги в оперативності виконання замовлення і вирішення питань з обслуговування обладнання. Також нашим клієнтам гарантується:

 • забезпечення консультативного супроводу на всіх етапах підбору модифікації, виконання замовлення і договірних зобов’язань;
 • організація доставки по Запорізькому регіону і місту в разі потреби;
 • можливість виїзду фахівця на об’єкт для точного визначення габаритів отвору і ворітної полотна;
 • виконання наладки обладнання фахівцями компанії (за домовленістю);
 • доступ до гарантійного обслуговування (за умови установки обладнання фахівцями «ВСВ-Групп»);
 • проведення робіт з обслуговування автоматики (при необхідності).

Автоматика для воріт від «ВСВ-Групп» - європейська якість за прийнятними цінами з доступним сервісом

Можливості компанії «ВСВ-Групп» для Луганського регіону дозволяють радувати клієнтів оперативним виконанням замовлень і прийнятною вартістю послуг монтажу та сервісного обслуговування. Тільки у нас можна замовити виготовлення індивідуального комплекту автоматики для воріт, так як компанія співпрацює на умовах партнерства з провідними виробниками систем ворітної автоматизації.

Відвідування представництва в Сватові – це можливість купити автоматику для воріт за прийнятними цінами з гарантією високої якості і консультативним супроводом кожного етапу виконання замовлення. Фахівці «ВСВ-Груп» володіють достатнім досвідом, щоб втілити ідею замовника в обладнанні автоматичним управлінням воріт, яке буде безвідмовно служити довгі роки!

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Контакти
Сватове
(Сватове)
Сватове, пл.Привокзальна,3
Ціни на автоматику
НазваЦіна***
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 988 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 607 252 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 559 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 547 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)11 466 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 507 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 889 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт15 055 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 812 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт12 424 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Питання та відповіді
 • Принцип дії автоматичних приводів?

  Дана технологічна характеристика передбачає поділ асортименту автоматичних приводів для воріт на наступні типи.

  Вальний привід

  Передбачає наявність на валу багатоканавкового барабана. Кріплення такого пристрою виконується безпосередньо на вал. Також обов’язкова наявність торсіонних пружин, які крім основної функції діють в якості елемента безпеки. Переміщення полотна здійснюється за допомогою троса.

  Ланцюговий привід

  Корпус такого приводу розташовується на валу. Рух ворітного полотна забезпечує переміщення ланцюга. Від корпусу до валу енергія передається за допомогою передавального механізму.

  Лінійний привід

  Розроблено для установки на розсувні ворітні модифікації. Рух стулки відбувається за рахунок передачі енергії від двигуна через обертовий гвинт.

  Важільний привід

  Встановлюється на розсувні модифікації. Відрізняється методом передачі енергії руху від електродвигуна, який передбачає наявність важеля передачі.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів