Гаражні ворота в Сватово

Компанія «ВСВ-Груп» реалізує Ваші сміливі фантазії і перетворить їх на реальність ― від класичних варіантів орних конструкцій до ультрамодних секційних і панорамних воріт

Гаражні ворота - лаконічність і респектабельність оформлення в'їзду

Гаражний отвір потребує надійного обладнання, так як покликаний не тільки протистояти злому, але і надійно захищати приміщення і автомобіль від шкідливого впливу температури і опадів. Для гаражних будов, які є частиною житлового будинку також актуальною є енергозберігаюча функція отвору, здатна підтримувати мікроклімат в приміщенні і запобігати витоку тепла.

Спеціалізація компанії «ВСВ-Груп» на обладнанні в’їзду в гараж, а також установці повного комплекту, що включає і ворота, і системи управління дозволяє запропонувати жителям міста і регіону гаражні ворота в Запоріжжі за індивідуальними проектами. Асортимент пропонованої продукції цього сегмента включає також готові модифікації стандартних типорозмірів як економ-варіанти, так і дорогі конструкції.

В офісі представництва «ВСВ-Груп» відвідувачі можуть:

 • ознайомитися з різними варіантами заповнення, установки, автоматизації управління;
 • оформити замовлення на виготовлення ворітного полотна;
 • укласти договір на здійснення монтажу або технічного обслуговування воріт гаражних в Запоріжжі.
За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних гаражних воріт
Модифікації воріт для в'їзду та боксів від «ВСВ-Груп»
Розсувні ворота

Класика у вигляді двостулкових модифікації в сучасному варіанті доповнюється надміцними і естетичними матеріалами заповнення, а також можливістю установки автоматики. Тому розсувні ворота залишаються досить популярними на різних об’єктах побутового та виробничого призначення.


Секційні ворота

Така модифікація відрізняється відмінними герметизуючими властивостями і затребувана як для установки на побутовий гараж, так і на комерційні об’єкти. Привабливі зовні, секційні моделі довгий час залишалися недоступними для жителів України, але на сьогоднішній день компанія «ВСВ-Груп» пропонує купити гаражні ворота в Запоріжжі за прийнятною ціною з широким спектром супутніх послуг.


Рулонні ворота

Економічний тип воріт, що відрізняється не тільки легкістю полотна, але і невибагливістю монтажу. Він не вимагає в’їзного простору, як розсувні моделі, або місця під стелею, як секційні модифікації. Полотно просто згортається в рулон і розміщується в коробі, який може знаходитися як всередині приміщення, так і зовні. Завдяки такій особливості рулонні ворота встановлюються також на в’їзний отвір.


Ворота поворотно-підйомного типу

Лаконічна і водночас проста конструкція полотна, що вдає із себе монолітну плиту з різними варіантами заповнення, відрізняється особливістю переміщення в момент відкриття. Не складаючись, стулка цільним листом повертається і піднімається вгору, тому потребує певних умов для проведення монтажу.

Вимоги до гаражних воріт

На якому б об’єкті в Україні не встановлювалися ворота, в тому числі і гаражні ворота в Запоріжжі і області, вони обов’язково повинні відповідати наступним вимогам:

 • безпека – головна і безумовна умова, яка повинна бути забезпечена в конструкції воріт за допомогою механізмів і пристроїв, що запобігають як вертикальному, так і горизонтальному зіткненню полотна з перешкодою або людиною;
 • практичність – конструкція повинна не тільки органічно вписатися в інтер’єр, але і не потребувати проведення дорогих операцій з обслуговування;
 • відповідність технічним умовам об’єкта – категорично забороняється встановлювати ворота в умовах невідповідності типорозміру і габаритів отвору, так як при цьому не тільки порушується естетичність і функціональність конструкції, але може стати причиною аварійних ситуацій;
 • стійкість до зовнішнього середовища – особливі вимоги до товщини зовнішнього покриття і матеріалів каркаса, які в обов’язковому порядку в сукупності повинні забезпечити довгострокову та безперебійну експлуатацію з мінімумом витрат на обслуговування;
 • ізоляційні властивості – конфігурація складності ущільнювальної системи повинна забезпечити надійність герметизації отвору гаража для запобігання витоку тепла і попадання опадів всередину приміщення;
 • безперебійність – особливості елементів механізму переміщення полотна і будови каркаса повинні відповідати інтенсивності використання і спрацьовувати в умовах експлуатації.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Ваша довіра - наші гарантії: все краще для наших клієнтів!

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує замовити функціональні і надійні гаражні ворота в Запоріжжі з доставкою по місту та регіону. Чисельність завершених проектів і позитивних відгуків – свідчення довіри наших клієнтів. Можливості компанії забезпечать вдалу реалізацію замовлення будь-якої складності з інформаційним супроводом кожного етапу кваліфікованими фахівцями компанії. Також ми пропонуємо:

 • виїзд замірника на об’єкт;
 • виготовлення індивідуального типорозміру конструкції з обраним клієнтом заповненням і колірним рішенням;
 • найкоротші терміни виготовлення воріт;
 • широкий спектр супутнього сервісу для тривалої експлуатації.

Замовлення воріт від «ВСВ-Групп» – це гарантія успішного співробітництва, так як довіра наших клієнтів – справжня цінність нашої компанії. Ми завжди готові втілити ідеї наших замовників, незалежно від їх складності.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власник консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • Які ще бувають типи воріт для гаража?

  Розстібний

  Мають нескладну конструкцією і не вимагають великих витрат при експлуатації. При бажанні можуть бути автоматизовані.

  Вироби підйомно-поворотного типу

  Виготовляються з цілісного полотна. Підходять для житлових, складських і виробничих приміщень.

Контакти
Бердянськ
(Бердянськ)
Бердянськ, вул. Шевченка 9, офіс 58
Енергодар
(Енергодар)
Енергодар, вул. Молодіжна 4
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні ворота з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір під дерево «золотий дуб»24 174 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Класик 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний23 460 грн
Гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм L-гофр білого кольору17 748 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний16 320 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?