Техніка для складу

Основні переваги техніки для складу:

Зниження ризику виробничого травматизму
Мінімізація ручної праці
Впорядкованість розміщення товарів
Підвищення оперативності виконання операцій
Максимальна продуктивність в обмеженому просторі
Ефективність, надійність і компактність

Техніка для складу - раціональне вкладення коштів у забезпечення продуктивності

Техніка для складу – широкий модельний ряд устаткування, механізмів і агрегатів, призначених для оперативності виконання складських операцій з метою підвищення загальної продуктивності.

На сьогоднішній день ринок техніки для складу представляє широкий вибір різних модифікацій: навантажувачі, штабелери, гідравлічні візки, ричтраки і багато іншого. Асортимент, представлений в «ВСВ – Груп» дозволить підібрати ту техніку, яка задовольнить споживача за всіма параметрами: ефективності, практичності і надійності, а також відповідності потребам замовника.
Обладнання складу сучасною і надійною технікою від популярних виробників і відповідального постачальника, яким є компанія «ВСВ-Групп» – це завжди відмінне рішення!

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші моделі складської техніки. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Наш асортимент – безліч варіантів для будь-якої сфери діяльності

Від виду діяльності та передбачуваних операцій залежить тип необхідної складської техніки. Для більш раціональної організації роботи складського господарства доцільно купувати кілька модифікацій з універсальною і специфічною функціональністю. Такий комплексний підхід забезпечить безперебійність роботи і знизить кількість простоїв.

Пропонуємо наступні види техніки для складу – навантажувачі, візки, штабелери. Кожна модифікація має як переваги, так і недоліки. Це також обумовлює необхідність придбання комплекту обладнання при організації складського господарства.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам

Візки гідравлічні

Візок гідравлічний дозволяє переміщати піддони і палети вручну на значну відстань. Її робота є середньою ланкою між навантажувачем і платформеним візком. Застосування значно полегшує ручну працю і мінімізує ризик псування продукції, що перевозиться.


Візки електричні

Самохідний електричний візок незамінний агрегат, який завдяки електромотору може розвивати швидкість до 5 км / год і мінімізувати кількість задіяного персоналу. Безперечною перевагою є відсутність шкідливих вихлопів, що дозволяє застосовувати його у фармацевтичній і харчовій промисловості.


Штабелери електричні

Електроштабелер застосовується на складах і в логістиці для транспортування продукції і виконання укладання її в яруси. Оснащення моделі електромотором знижує кількість складського персоналу, що притягається до робіт і значно підвищує якість і оперативність виконання робіт.


Штабелери гідравлічні

Ручні гідравлічні штабелери відносяться техніки, що приводиться у дію за рахунок штовхання, а вертикальне переміщення вантажу здійснюється за принципом домкрату шляхом нагнітання тиску в гідроциліндр. Цей недорогий пристрій з надійним і безвідмовним механізмом підійде в якості допоміжної складської одиниці для виконання вантажнорозвантажувальних операцій.


Навантажувачі

Це важкі і надійні агрегати найбільш оптимальні для обробки значних вантажопотоків. Можуть бути електричними, які допускається експлуатувати в закритому приміщенні, і дизельними робота яких можлива тільки на відкритих майданчиках внаслідок вироблення вихлопних газів. Також моделі розрізняються параметрами вантажопідйомності, типом приводу, кожні з яких відповідають певним функціям.


Річтраки

Навантажувачі ричтраки можуть використовуватися для переміщення вантажів по складу, але основне їхнє призначення полягає в вертикальному переміщенні габаритних вантажів. Ричтрак здатний підняти вантаж на висоту до 6 м і не втратити при цьому точності операцій. До того ж, на відміну від навантажувачів, вони вимогливі до якості робочої поверхні.

Переваги придбання складської техніки в компанії «ВСВ-Групп»

Купівля техніки для складу в нашому інтернет-магазині – це гарантоване отримання повного спектру послуг, що забезпечують комфорт здійснення операції:

  • кваліфікована консультація від наших менеджерів, які володіють значним досвідом і розбирається в специфіці технічних характеристик і функціоналу реалізованих транспортних механізмів;
  • вибір умов оплати, який можна уточнити у менеджера або вибрати при оформленні замовлення через спеціальну форму;
    оперативна доставка в будь-яку точку України зручним для клієнта способом;
  • отримання гарантійного обслуговування;
  • замовлення технічного обслуговування придбаної техніки.

Мета нашої діяльності – лідируюче положення на ринку складської техніки і позитивний імідж, тому своїм клієнтам ми пропонуємо тільки продукцію, якість якої підтверджено і гарантовано!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів