Техніка для складу

Основні переваги техніки для складу:

Зниження ризику виробничого травматизму
Мінімізація ручної праці
Впорядкованість розміщення товарів
Підвищення оперативності виконання операцій
Максимальна продуктивність в обмеженому просторі
Ефективність, надійність і компактність

Техніка для складу - раціональне вкладення коштів у забезпечення продуктивності

Техніка для складу – широкий модельний ряд устаткування, механізмів і агрегатів, призначених для оперативності виконання складських операцій з метою підвищення загальної продуктивності.

На сьогоднішній день ринок техніки для складу представляє широкий вибір різних модифікацій: навантажувачі, штабелери, гідравлічні візки, ричтраки і багато іншого. Асортимент, представлений в «ВСВ – Груп» дозволить підібрати ту техніку, яка задовольнить споживача за всіма параметрами: ефективності, практичності і надійності, а також відповідності потребам замовника.
Обладнання складу сучасною і надійною технікою від популярних виробників і відповідального постачальника, яким є компанія «ВСВ-Групп» – це завжди відмінне рішення!

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші моделі складської техніки. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Наш асортимент – безліч варіантів для будь-якої сфери діяльності

Від виду діяльності та передбачуваних операцій залежить тип необхідної складської техніки. Для більш раціональної організації роботи складського господарства доцільно купувати кілька модифікацій з універсальною і специфічною функціональністю. Такий комплексний підхід забезпечить безперебійність роботи і знизить кількість простоїв.

Пропонуємо наступні види техніки для складу – навантажувачі, візки, штабелери. Кожна модифікація має як переваги, так і недоліки. Це також обумовлює необхідність придбання комплекту обладнання при організації складського господарства.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам

Візки гідравлічні

Візок гідравлічний дозволяє переміщати піддони і палети вручну на значну відстань. Її робота є середньою ланкою між навантажувачем і платформеним візком. Застосування значно полегшує ручну працю і мінімізує ризик псування продукції, що перевозиться.


Візки електричні

Самохідний електричний візок незамінний агрегат, який завдяки електромотору може розвивати швидкість до 5 км / год і мінімізувати кількість задіяного персоналу. Безперечною перевагою є відсутність шкідливих вихлопів, що дозволяє застосовувати його у фармацевтичній і харчовій промисловості.


Штабелери електричні

Електроштабелер застосовується на складах і в логістиці для транспортування продукції і виконання укладання її в яруси. Оснащення моделі електромотором знижує кількість складського персоналу, що притягається до робіт і значно підвищує якість і оперативність виконання робіт.


Штабелери гідравлічні

Ручні гідравлічні штабелери відносяться техніки, що приводиться у дію за рахунок штовхання, а вертикальне переміщення вантажу здійснюється за принципом домкрату шляхом нагнітання тиску в гідроциліндр. Цей недорогий пристрій з надійним і безвідмовним механізмом підійде в якості допоміжної складської одиниці для виконання вантажнорозвантажувальних операцій.


Навантажувачі

Це важкі і надійні агрегати найбільш оптимальні для обробки значних вантажопотоків. Можуть бути електричними, які допускається експлуатувати в закритому приміщенні, і дизельними робота яких можлива тільки на відкритих майданчиках внаслідок вироблення вихлопних газів. Також моделі розрізняються параметрами вантажопідйомності, типом приводу, кожні з яких відповідають певним функціям.


Річтраки

Навантажувачі ричтраки можуть використовуватися для переміщення вантажів по складу, але основне їхнє призначення полягає в вертикальному переміщенні габаритних вантажів. Ричтрак здатний підняти вантаж на висоту до 6 м і не втратити при цьому точності операцій. До того ж, на відміну від навантажувачів, вони вимогливі до якості робочої поверхні.

Переваги придбання складської техніки в компанії «ВСВ-Групп»

Купівля техніки для складу в нашому інтернет-магазині – це гарантоване отримання повного спектру послуг, що забезпечують комфорт здійснення операції:

  • кваліфікована консультація від наших менеджерів, які володіють значним досвідом і розбирається в специфіці технічних характеристик і функціоналу реалізованих транспортних механізмів;
  • вибір умов оплати, який можна уточнити у менеджера або вибрати при оформленні замовлення через спеціальну форму;
    оперативна доставка в будь-яку точку України зручним для клієнта способом;
  • отримання гарантійного обслуговування;
  • замовлення технічного обслуговування придбаної техніки.

Мета нашої діяльності – лідируюче положення на ринку складської техніки і позитивний імідж, тому своїм клієнтам ми пропонуємо тільки продукцію, якість якої підтверджено і гарантовано!

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?