Навантажувачі

Основні переваги навантажувачів:

Максимальна продуктивність в обмеженому просторі
Ефективність і надійність
Підвищення загальної продуктивності роботи складу
Впорядкованість розміщення товарів
Впорядкованість розміщення товарів
Зниження ризику виробничого травматизму

Навантажувачі - потужність і компактність складської техніки

Для складів з великим товарообігом і значними площами застосування автонавантажувачів  є найбільш оптимальним рішенням з метою підвищення оперативності обробки вантажів. Навантажувачі відмінно справляються не тільки з транспортувальними операціями з габаритними вантажами, але також призначені для підйому вантажу на стелажі для зберігання.

Перед тим, як замовити таку техніку, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами, які нададуть вичерпну інформацію з будь-якої моделі техніки для складу. Фахівці компанії «ВСВ-Групп» допоможуть вам підібрати необхідну модифікацію і купити техніку відповідно до запланованого бюджету. Якщо клієнт знаходиться не в Києві – ми забезпечимо доставку замовлення в будь-яку точку України зручним для клієнта способом.

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші моделі складської техніки. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Модифікації автонавантажувачів

Автокари – компактні і в той же час потужні агрегати. Асортимент, представлений в «ВСВ – Груп», включає в себе наступні різновиди:

 • дизельні;
 • електричні.

Також моделі відрізняються параметрами вантажопідйомності – 3, 4, 5 тонн.

Дизельний автокар

Дизельні навантажувачі – це найбільш потужний агрегат, який відрізняється значною витривалістю і призначений для тривалої практично безперебійної роботи з навантаження / розвантаження і переміщення вантажів, також він здатний перевозити упаковану продукцію на значні відстані.

До особливостей експлуатації цієї модифікації, які виникають внаслідок роботи дизельного двигуна, необхідно віднести значний рівень шуму і вироблення вихлопних газів. Тому така модель не рекомендована для експлуатації в закритих приміщеннях. Найбільш прийнятне використання – навантаження / розвантаження автотранспорту і переміщення вантажів між складськими і виробничими приміщеннями.

Переваги дизельного навантажувача:

 • тривала безперебійна робота;
 • мінімальне споживання палива;
 • значні параметри завантаження.

Електричний навантажувач

Автокар, що працює від акумулятора, – відмінне рішення для великих і середніх складів, які потребують не тільки відвантаження, але і частого переміщення товарів усередині приміщення (склад, гіпермаркет, логістичний центр). Принцип роботи схожий з дизельним навантажувачем, але має значні переваги:

 • не забруднює атмосферу;
 • практично безшумний;
 • економічний.

На відміну від дизельного, вимагає періодичної підзарядки. Але, як правило, потужний акумулятор і функція швидкої зарядки вирішують питання простою обладнання і забезпечують практично безперебійну роботу протягом робочої зміни.

Експлуатаційні особливості

Стандартна конструкція навантажувача включає в себе:

 • кабіну оператора з вузлом управління;
 • мотор, що приводить в рух;
 • задні і передні колеса;
 • L-образні вила;
 • платформу;
 • щоглу – складна конструкція, що включає в себе ролики і підшипники, що вимагають технічного обслуговування.

Конструктивні особливості дозволяють автокарам маневрувати в невеликому просторі, швидко піднімати і опускати вантаж. Також передбачені обов’язкові захисні елементи, які роблять роботу  навантажувача безпечним не тільки для оператора, але і мінімізують ризик псування вантажу.

Крім того, колеса обладнані надійними шинами, тому цей тип техніки невимогливий до якості поверхні: однаково швидко переміщається по асфальту, бетонній поверхні або підлоговому покриттю.

Ціна залежить не тільки від типу приводу (електричний або дизельний), але і від технічних характеристик – вантажопідйомності і можливостей підняття вантажів на висоту, а також від параметрів безпеки і можливостей електроніки.

Компанія «ВСВ-Груп» спеціалізується на продажу важкої техніки для складу. Асортимент нашого інтернет-магазину задовольнить будь-якого покупця.

Переваги покупки автокарів в компанії «ВСВ-Груп»

Купити навантажувач – означає придбати надійну і безвідмовну техніку, яка забезпечить:

 • оперативність обробки та переміщення вантажів;
 • підвищення загальної продуктивності роботи складу;
 • мінімізацію залучення складського персоналу.
З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?