Гідравлічний візок (рокли)

Основні переваги гідравлічних візків:

Доступність ціни
Простота технічного обслуговування
Мінімізація ручної праці
Впорядкованість розміщення товарів
Ефективність, надійність і компактність
Тривалий термін експлуатації

Гідравлічні візки - надійність ручного переміщення габаритних вантажів

Рокла є підкатним візком з гідравлічним захватом. Відноситься до допоміжного складського обладнання для ручного переміщення габаритних вантажів, упакованих на піддони і європалети. Також застосовується як основна транспортувальна техніка в малому бізнесі, ринковій торгівлі, відділеннях логістики та кур’єрської доставки.

Ціни на ці візки мають широкий діапазон і залежать від конфігурації і наявності додаткових функцій. Асортимент компанії «ВСВ-Групп» дозволить вибрати саме ту роклу, яка відповідатиме потребам складу і обсягу товарообігу клієнта. Наша компанія дбає про свою репутацію і своїм клієнтам пропонує тільки якісні вироби від перевірених виробників!

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших товарів! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші моделі складської техніки. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів

Особливості стандартної модифікації

Незалежно від функціоналу,  гідравлічний візок складається з таких елементів:

 • сталевої рами,
 • рульових коліс,
 • транспортувальних роликів,
 • гідравлічного домкрата з додатковим захистом від перевантажень,
 • ручки управління з важелем домкрату.

Основне навантаження припадає на раму, яка представляє собою платформу з підйомними вилами. Для її виготовлення використовується міцна сталь, що оснащується спеціальними сучасними покриттями, які надійно захищають її від передчасного стирання і корозії.

Колеса візка також виготовляються виходячи з параметрів навантаження. Частіше за інших застосовується алюміній або сталь, які покриваються гумовими або поліуретановими шинами. Також, для легкості ходу колеса оснащуються підшипниками.

Транспортувальні ролики встановлюються в нижній частині вил.

Найбільш важливим вузлом після рами є гідравлічний домкрат, що піднімає і опускає вила рокли. Управління ним здійснюється за допомогою важеля, розташованого на ручці. При русі рукоятки в системі нагнітається тиск, за рахунок якого вила з піддоном піднімаються вгору. У режимі спуску тиск в домкраті слабшає і вила плавно опускаються.

Ручка виконує функцію рульового управління, а також виступає механізмом, за допомогою якого персонал переміщує роклу в потрібному напрямку.

Різноманітність моделей

Виробники випускають широкий модельний ряд з різними характеристиками. Основні різновиди розрізняються:

 • довжиною вил (довгомірні, короткомірні, з широкими вилами);
 • параметрами вантажопідйомності;
 • наявністю додаткових функцій (з ножничним підйомом, вагами).

Довгомірні гідравлічні рокли

Вила такої рокли довші стандартної модифікації. Їх довжина дозволяє розмістити значні обсяги товарів і швидко перевезти їх в будь-яку точку складу або доставити в торговий зал. Їх застосування можливе в широких міжстелажних проходах

Коротковилові візки

Ця модифікація незамінна на обмеженому просторі, так як за рахунок коротких вил володіє невеликим кутом розвороту. Також вона затребувана для навантаження або розвантаження кузовів автотранспорту.

Рокла з широкими вилами

Купити гідравлічний візок з широкими вилами необхідно, якщо товарообіг складу передбачає обробку широких піддонів.

Вантажопідйомність гідравлічних рокл

У продажу представлені модифікації вантажопідйомністю від 1 до 5 тонн. Найбільш затребувана модифікація здатна витримати завантаження до 2,5 т. Як правило, цього цілком достатньо для невеликого складу або магазину.

Додатковий функціонал

До додаткових пристроїв, якими оснащуються рохля, відносяться ваги, ваги з принтером, спеціальним захватом для бочок, бур підйом, гальмівна система.

Візок для бочок має спеціальну конструкцію, в якій можна розташувати бочку і підняти її для транспортування.

Вагові візки досить популярні, тому що значно спрощують роботу складу та скорочують кількість операцій з вантажем, дозволяючи визначити вагу піддону вже при навантаженні на роклу. Інноваційний виріб – ваги з принтером, значно спрощують Стікерування продукції і облікові операції.

Рокла з ножничним підйомом оснащена спеціальним підйомником, який дозволяє підняти вантаж на висоту до 1 м для сортування або відбору товару.

Також на деяких модифікаціях встановлюють спеціальний домкрат з функцією прискореного підйому. У такій моделі всього кілька рухів важеля дозволяють швидко підняти вантаж вагою до 2500 кг.

Візок гідравлічний з гальмом, який запобігає несанкціонованим рухам, забезпечує безпеку застосування рокли робітниками складу.

Переваги рокли – раціональне вкладення коштів в складську техніку

Простота конструкції обумовлює практичність використання і невибагливість обслуговування гідравлічних вузлів. Для продовження терміну експлуатації досить періодичного змащення рухомих вузлів і чітке дотримання параметрів завантаження та умов застосування. До переваг придбання рокли слід віднести:

 • доступність ціни і технічного обслуговування;
 • ремонтопридатність;
 • відмінну якість збірки;
 • мінімізацію зусиль складського персоналу;
 • тривалий термін служби за умови дотримань рекомендацій по експлуатації.
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів