Автоматика для воріт в Тернополі

Автоматика для воріт від «ВСВ-Групп» в Тернополі - максимум уваги об'єкту з гарантією якості

Ми готові взятися за проект будь-якої складності і довести, що можливості і навички «ВСВ-Груп» перевищать Ваші очікування!

Автоматика для воріт від компанії ВСВ-Груп в Тернополі це:

Автоматика для воріт – переваги для комфорту користувача

Устаткування воріт комплектом автоматизації дозволяє не тільки економити час для відкриття і закриття стулок, але і надає експлуатації воріт елемент комфорту за рахунок відсутності необхідності залишати приміщення або салон авто, щоб відімкнути в’їзд.

Сучасна автоматика для воріт в Тернополі, яку пропонує компанія «ВСВ-Групп» – це надійні системи з функціональними можливостями, розроблені для кожного типу воріт – від розсувної класики до секційних і підйомно-поворотних конструкцій. Установка таких елементів на отвір забезпечить:

 • переміщення гаражних ролет,
 • рух габаритних полотен промислових воріт,
 • розкриття отвору, обладнаного розсувними або поворотно-підйомними моделями.

Облаштування системи автоматизації спеціальними елементами безпеки перетворюють електропривод в систему, яка не тільки попереджає оточуючих про рух ворітної стулки, але і здатна розгорнути її хід в протилежному від перешкоди напрямку.

До послуг відвідувачів тернопільського регіонального представництва «ВСВ-Груп» класика і новації в сфері автоматики для воріт. Співробітники компанії мають достатній досвід і знання для того, щоб не тільки продемонструвати можливості видів електроприводів, а й запропонувати оптимальний варіант для автоматизації з урахуванням всіх особливостей і параметрів об’єкта. Тільки у нас в Україні ціни на ворітну автоматику нижче, ніж у конкурентів, завдяки партнерським відносинам з провідними виробниками: Alutech, An-Motors, Comunello.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

Той, хто хоч раз намагався відкрити або закрити гараж під проливним дощем або в сильний мороз, по достоїнству оцінить автоматику для гаражних воріт з дистанційним управлінням. Всього одне натискання кнопки на пульті або брелоку і стулка самостійно приходить в рух.


Автоматика для відкатних воріт

Максимально простий, але в той же час надійний електропривод, в якому енергія вала передається стулці через шестерню і зубчасту рейку. Переваги цієї моделі – сумісність з воротами будь-якого виробника, у тому числі виготовлення яких було виконано кустарним способом.


Автоматика для розпашних воріт

Розсувні ворота донині залишаються найбільш поширеною конструкцією для обладнання в’їзду, так як затребувані не тільки на побутових, а й на промислових об’єктах. Основний орієнтир при виборі типу електроприводу – відповідність параметрів ворітного полотна характеристикам електроприводу.


Автоматика для промислових воріт

Так як промисловий об’єкт зазвичай відрізняється значними габаритами отвору і кількістю повних циклів відкриття / закриття воріт, то привід для такої конструкції повинен відповідати кільком параметрам: наявність вального типу; збільшена, в порівнянні з побутовими моделями, потужність; дієздатність в умовах відключення електроенергії; поліпшена функціональність; конструктивна можливість синхронізації приводу і перевантажувальних пристроїв.


Додаткові аксесуари

Дані елементи не входять в стандартні комплекти, але без їх установки складно забезпечити безпеку експлуатації електроприводу: пульт, сигнальна лампа, фотоелементи.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Питання та відповіді
 • Який принцип дії автоматичних приводів?

  Вальний привід

  Алгоритм роботи приводу полягає в кріпленні його на вал з торсіонними пружинами і барабаном з канавками для розміщення троса. Натяг троса утримує і переміщує полотно в різних положеннях. На торсіонних пружинах передбачені елементи захисту від падіння полотна.

  Ланцюговий привід

  Редукторний механізм даного приводу розташовується в корпусі і встановлюється безпосередньо на вал. Також до складу пристрою входить ланцюг, натяг якого утримує полотно.

  Лінійний привід

  У механізмі приводу електродвигун обертає гвинт, енергія якого передається стулці воріт через редукторний механізм і гайку.

  Важільний привід

  В даному пристрої до центрального валу приєднаний важільний механізм. Його енергія призводить стулку в рух.

 • У чому переваги автоматики для воріт?

  Автоматика для воріт позбавляє користувачів від необхідності докладати зусилля для переміщення ворітного полотна і торкатися до замикаючих пристроїв під час несприятливих погодних умов. Також такий елемент здатний протистояти злому і служити мірою безпеки від несанкціонованого доступу.

  Незалежність від несприятливих погодних умов

  Наявність електроприводу з пультом дистанційного керування дозволяє в’їхати в гараж або на територію, не покидаючи салон авто, а також закрити отвір за собою.

  Безшумність дії

  Точність підгонки елементів електроприводу і новації механізму дозволяють на сучасному етапі створювати електроприводи з безшумною дією, що особливо актуально для прибудинкових та внутрішньобудинкових гаражів або інших приміщень.

  Безпека експлуатації

  Повністю укомплектована система автоматизації воріт абсолютно безпечна для оточуючих і користувача, так як передбачає наявність пристроїв, що оповіщають про переміщення стулки і запобігають її зіткнення з людьми або предметами.

  Елемент захисту об’єкта

  Система замикання і блокування здатна протистояти спробам несанкціонованого доступу і перехоплення сигналу дистанційного керування.

 • Які послуги надає ВСВ-Груп в Тернополі?

  Спектр послуг «ВСВ-Групп» в Тернополі – турбота про якість продукції з гарантією довговічності

  Компанія «ВСВ-Групп» працює по всій Україні. Для зручності жителів регіонів і оперативності виконання замовлень практично в кожному великому місті є регіональне представництво. Тому, щоб переконатися в якості і унікальності асортименту, немає необхідності їхати в Київ. Менеджери представництва в Тернополі проведуть демонстрацію зразків продукції і підкажуть як визначитися з ідеальним варіантом.

  Також жителів Тернополя приємно здивує ціна пропонованих виробів і сертифікована європейська якість. Тисячі жителів України вже змогли переконатися в цьому.

  Для обладнання в’їзних отворів і в’їздів на територію якісної ворітною автоматикою з мінімальним часом виконання замовлення компанія «ВСВ-Групп» запрошує всіх жителів Тернополя відвідати наше регіональне представництво. Тут ви можете:

  • ознайомитися з асортиментом автоматики і комплектуючих, вартістю виконання робіт і ціною готових проектів;
  • купити за оптимальною ціною уподобаний комплект, що відповідає заданим параметрам;
  • замовити послуги монтажу придбаної конструкції;
  • оформити договір на доставку і сервісне обслуговування.

  Купівля автоматики для воріт в Тернополі в компанії «ВСВ-Груп» – це не просто гарантія якості продукції, але і довговічність безперебійної експлуатації придбаних пристроїв.

 • Які різновиди автоматики може запропонувати ВСВ-Груп?

  Представлена ​​в каталозі автоматика для воріт не тільки відповідає критеріям якості та безпеки, а й передбачає сумісність з усіма типами воріт. В асортименті «ВСВ-Групп» присутні модифікації для обладнання отвору гаража, в’їзду на територію, розсувних і ролетних конструкцій, відкотних моделей. Також окремо представлені комплекти автоматизації для побутового та промислового призначення. Тому при виборі комплекту можна орієнтуватися не тільки на функціонал і відповідність параметрам воріт, але і на вартість, виробника і сумісність з додатковими аксесуарами.

 • На що варто звернути увагу при виборі автоматики для воріт?

  Автоматика для гаражних воріт

  Гаражні ворота допускається обладнати одним з двох видів автоматики: ланцюговим електроприводом або вальним. Перший призначений для побутових потреб або об’єктів з малою інтенсивністю використання в’їзду. Також його установка дозволяє істотно заощадити кошти на покупку автоматики.

  Вальний привід – це модель для габаритних воріт з високоінтенсивними умовами експлуатації. Так як характеристики потужності у такого приводу набагато вище, а також розширено функціонал, то і ціна вального приводу набагато вище, ніж вартість ланцюгового.

  Автоматика для відкотних воріт

  Єдиний нюанс, який викликає деякі труднощі при установці автоматики для воріт, виготовлених самостійно – це складність визначення маси ворітного полотна. Цей параметр досить важливий для підбору приводу, так як розбіжність потужності електроприводу і габаритів стулки можуть вивести з ладу привід. Також необхідно заздалегідь забезпечити безперешкодне переміщення стулки по направляючій, не сподіваючись на те, що потужний привід подолає дефекти направляючої або роликів.

  Автоматика для розсувних воріт

  Для таких моделей використовуються один з двох видів приводів:

  • лінійний привід – найбільш невибагливий в експлуатації механізм, розроблений з урахуванням експлуатації в зовнішньому середовищі. Має два підвиди: електромеханічний (популярний завдяки безвідмовності роботи в умовах низьких температур) і гідравлічний. Характеризується компактністю, герметизацією елементів всередині корпусу;
  • важільний привід – принцип роботи механізму передбачає наявність важеля передачі, що передає стулці енергію руху від електроприводу.
 • Які бувають аксесуари для автоматики та їх призначення?

  Без доукомплектації аксесуарами важче забезпечити безпечну роботу приводу:

  • пульт – для промислових об’єктів актуальна можливість управління в’їздом з різних точок ділянки, також брелоки дистанційного керування можна докупити за кількістю користувачів;
  • сигнальна лампа – пристрій індикації руху стулки, необхідний для того, щоб за допомогою світлового сигналу попередити оточуючих про переміщення ворітного полотна;
  • фотоелементи – парні пристрої, призначення яких виявити і запобігти зіткненню з перешкодою.
Контакти
Тернопіль
(Тернопіль)
вул. 15-го Квітня 6, корпус 10
Ціни на автоматику
НазваЦіна*
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 988 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 607 252 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 559 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 547 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)11 466 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 507 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 889 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт15 055 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 812 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт12 424 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів