Гаражні ворота в Тернополі

Довірте свою безпеку професіоналам!

Для жителів Тернополя пропонується відвідування регіонального представництва «ВСВ-Групп», яке дозволить очно вибрати вподобану модель. Ви довіряєте нам забезпечення збереження майна, ми - докладемо всі свої знання і вміння, щоб цю довіру виправдати!

Гаражні ворота від компанії ВСВ-Груп у Тернополі це:

Гаражні ворота – візитна картка вашого будинку

Вибір гаражних воріт виявляється непростим завданням, якщо розміри отвору не відповідають загальноприйнятим стандартам. Також пошук рішення ускладнюється необхідністю забезпечити збереження мікрокліматичних параметрів, захист від шуму і пилу. Установка воріт на гараж – це перш за все спокій за збереження автомобіля. Компанія «ВСВ-Групп» зробить все, щоб спокій клієнта з цього приводу не було порушено. До ваших послуг сучасні технології складання каркасів, високоякісні матеріали і функціональні можливості. На вибір клієнтам пропонується самостійно купити гаражні ворота або замовити виробництво, доставку, монтаж обраної конструкції, які в сукупності значно продовжать експлуатаційний ресурс воріт.

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий асортимент для обладнання в’їзду. У нас можна замовити виробництво конструкцій будь-якої складності. Так як головний офіс знаходиться в Києві, то раніше необхідно було довго чекати виконання замовлення. Тепер для Тернополя і області діє регіональне представництво з повним спектром послуг, пов’язаних з виготовленням воріт гаражних в Тернополі, оснащенням їх автоматичним управлінням, монтажем та налагодженням, а також технічним обслуговуванням.

До послуг клієнтів – можливість підбору як стандартних рішень, так і виготовлення на замовлення за індивідуальними розмірами.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конструкції
Секційні ворота

Збірна модифікація, що складається з окремих елементів – секцій, досить недавно з’явилася на українському ринку, але швидко завоювала популярність завдяки ергономічності і невимогливості до в’їзного простору, щільності прилягання до напрямних і здатності герметизації отвору. У момент відкриття полотно піднімається і розташовується під стелею, тому краще використовувати її для досить високих приміщень.


Рулонні ворота

Проста в догляді і порівняно недорога конструкція, також відноситься до збірних модифікацій. Її полотно складається з окремих елементів – ламелей, що з’єднуються один з одним напіврухомо. Такою конструкцією можна закрити не тільки отвір гаража, але і дверні, віконні отвори, а також встановити на в’їзді території, створивши єдиний ансамбль з відмінним виконанням функції захисту. Відмітна особливість – збір полотна під час відкриття в рулон і його розміщення в захисному коробі.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Існує сім основних факторів, що визначають вибір тієї чи іншої модифікації воріт:

  • безпека – один з головних чинників, відповідність якому має вирішальне значення, так як полотно – габаритна конструкція і в ній повинні бути передбачені пристрої і механізми, що запобігають травмонебезпеці від зіткнення;
  • функціональність – необхідно, щоб гаражні конструкції відповідали своєму призначенню, не варто перевантажувати конструкцію, але і економити на зручності також неприпустимо;
  • стійкість до зовнішніх впливів – використання воріт пов’язано не тільки з погодними умовами, а й з експлуатаційними механічними пошкодженнями, тому важливо, щоб матеріал покриття був багатошаровим і не втрачав первинних якостей тривалий час;
  • ізоляційні властивості – мікроклімат гаража безпосередньо впливає на збереження цілісності покриття і кузова автомобіля, тому гаражні ворота повинні герметизувати отвір і виконувати енергозберігаючу функцію;
  • надійність – склад конструкції, її елементи повинні бути розраховані на довгострокову експлуатацію і володіти значним запасом міцності;
  • безперебійність – наявність автономного блокування або розблокування, а також інші заходи збереження працездатності при будь-яких умовах повинні бути передбачені в конструкції.
 • Які технічні особливості моделей?

  Все ворітні конструкції, які «ВСВ-Групп» зібрала в своєму каталозі, мають відмінні експлуатаційні характеристики і робочий ресурс. Також моделі володіють наступними технічними особливостями.

  Багатошаровість полотна

  Цей принцип дозволяє забезпечити конструкції довговічність експлуатації. Наприклад, рулонні моделі з пінонаповненого профілю хоч і не мають жорсткого каркаса, проте багатошаровість ламелей забезпечує їм стійкість до умов експлуатації. Для зовнішнього покриття, найбільш підданого несприятливим впливам, також використовується пошарове нанесення грунту, основного кольору і захисного полімерного лаку.

  Світлопрозорі вставки

  Виготовлені з прозорих, стійких до стирання полімерів, такі елементи дозволяють зберегти певну оглядовість або забезпечити природне освітлення. Також особливості матеріалу дозволяють використовувати його в якості основного для виготовлення секційних воріт.

  Додатковий вхід

  Передбачений у ворітному полотні додатковий вхід – економічна міра збільшити термін експлуатації механізмів, що особливо актуально при оснащенні їх електроприводом.

  Особливості теплоізоляції

  Теплоізолюючі і герметизуючі властивості сучасним воротним конструкціям забезпечує ущільнювальна система особливої ​​конфігурації, яка має складний перетин. Створення повітряних камер і м’яких країв не тільки утворює щільність прилягання, але і дозволяє зберігати мікроклімат в гаражі.

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Варіанти конфігурації

  Базових варіантів для обладнання в’їзду в гараж всього чотири:

  • розсувні моделі;
  • секційні збірні модифікації;
  • рулонні ворота;
  • ворота з поворотно-підйомним механізмом.

  Компанія «ВСВ-Групп» пропонує відвідати наше представництво в Тернополі для ознайомлення з усіма видами, варіантами заповнення каркаса, а також з функціональними аксесуарами.

  Стандартні рішення для оформлення в’їзду від «ВСВ-Групп»

  Каталог компанії, представлений на офіційному сайті vsv-group, містить моделі-стандарт з зазначеними розмірами. Якщо габарити отвору збігаються із зазначеними і влаштовує зовнішній декор конструкції, то можна придбати модель самостійно. При незначних розбіжностях оптимально замовити зворотний дзвінок або зв’язатися з менеджером «ВСВ-Групп» для консультації або замовити індивідуальний проект.

  Також потрібно врахувати, що ціна стандартної моделі і ексклюзивної будуть відрізнятися. Так як на вартість впливають колір, варіанти заповнення і наявність супутніх послуг.

  Розсувні ворота

  Модифікація досить поширена на українських об’єктах, незважаючи на вимогливість до величини в’їзного простору. Її відмінна риса – наявність двох стулок. Сучасна конструкція збирається особливим способом і заповнюється різними матеріалами, що забезпечують полотну значну довговічність.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  Одна з поки ще новинок і рідко встановлюваних модифікацій. Полотно такої моделі – незбиране, воно не складається, а єдиної плитою повертається і піднімається вгору в момент відкриття. Варіанти заповнення каркаса дозволяють створювати шикарні і надійні конструкції.

 • Чому вибір воріт від «ВСВ-Груп» - гарантія преміум-якості?

  Компанія «ВСВ-Групп» пропонує весь спектр послуг – від створення проекту відповідно до ідеї клієнта до технічного обслуговування експлуатованої конструкції. Також доступний за домовленістю виїзд в будь-яке місто України.

  Технічне оснащення, кваліфікація та навички наших співробітників дають можливість проектувати будь-які варіанти. Наявність досвідчених монтажних бригад з досвідом роботи забезпечує якісне втілення проектів відповідно до технологічного регламенту для безперебійної експлуатації.

  Якщо клієнт бажає купити ворота гаражні в Тернополі за допомогою «ВСВ-Групп», він також може замовити у нас доставку і установку, які забезпечують доступ до гарантії на конструкцію і роботи. Також укладаємо договори на сервісне технічне обслуговування.

Контакти
Тернопіль
(Тернопіль)
Тернопіль
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні секційні ворота Алютех Класик 2250х2125 мм L-гофр антрацит24 174 грн
Секційні ворота для гаража Alutech Classic 2125х2125 мм мікрохвиля колір коричневий23 460 грн
Гаражні підйомні ворота Alutech Trend 2500х2250 мм S-гофр червоного кольору18 326 грн
Секційні ворота в гараж Алютех Тренд 2375х2125 мм M-гофр в білому кольорі17 068 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?