Гаражні ворота в Тернополі

Довірте свою безпеку професіоналам!

Для жителів Тернополя пропонується відвідування регіонального представництва «ВСВ-Групп», яке дозволить очно вибрати вподобану модель. Ви довіряєте нам забезпечення збереження майна, ми - докладемо всі свої знання і вміння, щоб цю довіру виправдати!

Гаражні ворота від компанії ВСВ-Груп у Тернополі це:

Гаражні ворота – візитна картка вашого будинку

Вибір гаражних воріт виявляється непростим завданням, якщо розміри отвору не відповідають загальноприйнятим стандартам. Також пошук рішення ускладнюється необхідністю забезпечити збереження мікрокліматичних параметрів, захист від шуму і пилу. Установка воріт на гараж – це перш за все спокій за збереження автомобіля. Компанія «ВСВ-Групп» зробить все, щоб спокій клієнта з цього приводу не було порушено. До ваших послуг сучасні технології складання каркасів, високоякісні матеріали і функціональні можливості. На вибір клієнтам пропонується самостійно купити гаражні ворота або замовити виробництво, доставку, монтаж обраної конструкції, які в сукупності значно продовжать експлуатаційний ресурс воріт.

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий асортимент для обладнання в’їзду. У нас можна замовити виробництво конструкцій будь-якої складності. Так як головний офіс знаходиться в Києві, то раніше необхідно було довго чекати виконання замовлення. Тепер для Тернополя і області діє регіональне представництво з повним спектром послуг, пов’язаних з виготовленням воріт гаражних в Тернополі, оснащенням їх автоматичним управлінням, монтажем та налагодженням, а також технічним обслуговуванням.

До послуг клієнтів – можливість підбору як стандартних рішень, так і виготовлення на замовлення за індивідуальними розмірами.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конструкції
Секційні ворота

Збірна модифікація, що складається з окремих елементів – секцій, досить недавно з’явилася на українському ринку, але швидко завоювала популярність завдяки ергономічності і невимогливості до в’їзного простору, щільності прилягання до напрямних і здатності герметизації отвору. У момент відкриття полотно піднімається і розташовується під стелею, тому краще використовувати її для досить високих приміщень.


Рулонні ворота

Проста в догляді і порівняно недорога конструкція, також відноситься до збірних модифікацій. Її полотно складається з окремих елементів – ламелей, що з’єднуються один з одним напіврухомо. Такою конструкцією можна закрити не тільки отвір гаража, але і дверні, віконні отвори, а також встановити на в’їзді території, створивши єдиний ансамбль з відмінним виконанням функції захисту. Відмітна особливість – збір полотна під час відкриття в рулон і його розміщення в захисному коробі.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Існує сім основних факторів, що визначають вибір тієї чи іншої модифікації воріт:

  • безпека – один з головних чинників, відповідність якому має вирішальне значення, так як полотно – габаритна конструкція і в ній повинні бути передбачені пристрої і механізми, що запобігають травмонебезпеці від зіткнення;
  • функціональність – необхідно, щоб гаражні конструкції відповідали своєму призначенню, не варто перевантажувати конструкцію, але і економити на зручності також неприпустимо;
  • стійкість до зовнішніх впливів – використання воріт пов’язано не тільки з погодними умовами, а й з експлуатаційними механічними пошкодженнями, тому важливо, щоб матеріал покриття був багатошаровим і не втрачав первинних якостей тривалий час;
  • ізоляційні властивості – мікроклімат гаража безпосередньо впливає на збереження цілісності покриття і кузова автомобіля, тому гаражні ворота повинні герметизувати отвір і виконувати енергозберігаючу функцію;
  • надійність – склад конструкції, її елементи повинні бути розраховані на довгострокову експлуатацію і володіти значним запасом міцності;
  • безперебійність – наявність автономного блокування або розблокування, а також інші заходи збереження працездатності при будь-яких умовах повинні бути передбачені в конструкції.
 • Які технічні особливості моделей?

  Все ворітні конструкції, які «ВСВ-Групп» зібрала в своєму каталозі, мають відмінні експлуатаційні характеристики і робочий ресурс. Також моделі володіють наступними технічними особливостями.

  Багатошаровість полотна

  Цей принцип дозволяє забезпечити конструкції довговічність експлуатації. Наприклад, рулонні моделі з пінонаповненого профілю хоч і не мають жорсткого каркаса, проте багатошаровість ламелей забезпечує їм стійкість до умов експлуатації. Для зовнішнього покриття, найбільш підданого несприятливим впливам, також використовується пошарове нанесення грунту, основного кольору і захисного полімерного лаку.

  Світлопрозорі вставки

  Виготовлені з прозорих, стійких до стирання полімерів, такі елементи дозволяють зберегти певну оглядовість або забезпечити природне освітлення. Також особливості матеріалу дозволяють використовувати його в якості основного для виготовлення секційних воріт.

  Додатковий вхід

  Передбачений у ворітному полотні додатковий вхід – економічна міра збільшити термін експлуатації механізмів, що особливо актуально при оснащенні їх електроприводом.

  Особливості теплоізоляції

  Теплоізолюючі і герметизуючі властивості сучасним воротним конструкціям забезпечує ущільнювальна система особливої ​​конфігурації, яка має складний перетин. Створення повітряних камер і м’яких країв не тільки утворює щільність прилягання, але і дозволяє зберігати мікроклімат в гаражі.

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Варіанти конфігурації

  Базових варіантів для обладнання в’їзду в гараж всього чотири:

  • розсувні моделі;
  • секційні збірні модифікації;
  • рулонні ворота;
  • ворота з поворотно-підйомним механізмом.

  Компанія «ВСВ-Групп» пропонує відвідати наше представництво в Тернополі для ознайомлення з усіма видами, варіантами заповнення каркаса, а також з функціональними аксесуарами.

  Стандартні рішення для оформлення в’їзду від «ВСВ-Групп»

  Каталог компанії, представлений на офіційному сайті vsv-group, містить моделі-стандарт з зазначеними розмірами. Якщо габарити отвору збігаються із зазначеними і влаштовує зовнішній декор конструкції, то можна придбати модель самостійно. При незначних розбіжностях оптимально замовити зворотний дзвінок або зв’язатися з менеджером «ВСВ-Групп» для консультації або замовити індивідуальний проект.

  Також потрібно врахувати, що ціна стандартної моделі і ексклюзивної будуть відрізнятися. Так як на вартість впливають колір, варіанти заповнення і наявність супутніх послуг.

  Розсувні ворота

  Модифікація досить поширена на українських об’єктах, незважаючи на вимогливість до величини в’їзного простору. Її відмінна риса – наявність двох стулок. Сучасна конструкція збирається особливим способом і заповнюється різними матеріалами, що забезпечують полотну значну довговічність.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  Одна з поки ще новинок і рідко встановлюваних модифікацій. Полотно такої моделі – незбиране, воно не складається, а єдиної плитою повертається і піднімається вгору в момент відкриття. Варіанти заповнення каркаса дозволяють створювати шикарні і надійні конструкції.

 • Чому вибір воріт від «ВСВ-Груп» - гарантія преміум-якості?

  Компанія «ВСВ-Групп» пропонує весь спектр послуг – від створення проекту відповідно до ідеї клієнта до технічного обслуговування експлуатованої конструкції. Також доступний за домовленістю виїзд в будь-яке місто України.

  Технічне оснащення, кваліфікація та навички наших співробітників дають можливість проектувати будь-які варіанти. Наявність досвідчених монтажних бригад з досвідом роботи забезпечує якісне втілення проектів відповідно до технологічного регламенту для безперебійної експлуатації.

  Якщо клієнт бажає купити ворота гаражні в Тернополі за допомогою «ВСВ-Групп», він також може замовити у нас доставку і установку, які забезпечують доступ до гарантії на конструкцію і роботи. Також укладаємо договори на сервісне технічне обслуговування.

Контакти
Тернопіль
(Тернопіль)
вул. 15-го Квітня 6, корпус 10
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні секційні ворота Алютех Класик 2250х2125 мм L-гофр антрацит25 596 грн
Секційні ворота для гаража Alutech Classic 2125х2125 мм мікрохвиля колір коричневий24 840 грн
Гаражні підйомні ворота Alutech Trend 2500х2250 мм S-гофр червоного кольору19 404 грн
Секційні ворота в гараж Алютех Тренд 2375х2125 мм M-гофр в білому кольорі18 072 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів