Ролети в Тернополі

Ролети від «ВСВ - Груп» - функціональний елемент захисту інтер'єру і майна

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує не тільки купити ролети в Тернополі, а й забезпечити виконання замовлення повним спектром супутніх послуг.

Ролети від компанії ВСВ-Груп в Тернополі це:

Ролети – функціональний декор

На початку століття ролети прийшли на зміну віконним ставням і решіткам, а популярність здобули завдяки своїй універсальності і можливості установки на будь-який отвір. Конструкція являє собою полотно з горизонтальних сегментів, рухливість зчіпки яких дозволяє згортатися йому в рулон. Елементи ролет називають ролетними профілями або ламелями. Використовують різні профілі, що відрізняються не тільки матеріалом виготовлення, але і зовнішнім виглядом – бувають як цілісні, так і перфоровані елементи з різними розмірами вічок.

Компанія «ВСВ-Групп» за 10 років діяльності в сфері виробництва і монтажу ролетних конструкцій заробила досвід і репутацію надійного виконавця, що гарантує високу якість реалізованих проектів. З відкриттям регіонального представництва жителям міста і області стало простіше і швидше купити ролети в Тернополі, замовити автоматизацію встановлених конструкцій або виконання технічного обслуговування.

Феєрія модифікацій: популярні види і особливості ролетів

Каталог компанії включає приклади стандартних конструкцій, які розподілені за окремими категоріями в залежності: від матеріалу виготовлення, функціонального призначення, типу управління. Можливо, це ускладнить самостійний вибір, тому перед тим, як замовити ролети на вікна, конструкції на двері або ролетні ворота на гараж, все ж рекомендуємо зв’язатися з нашим представництвом будь-яким зручним способом. Адже від правильності вибору конструкції залежить успішність результату проекту.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Рольставні

Рольвіконниці – моделі, які можуть одночасно захищати приміщення від негоди, сонячних променів і спроб злому, найчастіше виготовляються з пінонаповненого профілю.


Захисні ролети

Захисні ролети – виробництво передбачає застосування екструдованих ламелей з внутрішніми ребрами жорсткості, завдяки чому конструкція стійка до значних ударних навантажень.


Ролетні решітки

Ролетні решітки – оптимальні для обмеження оглядовості або захисту вітрин і інших елементів скління, здатні регулювати рівень освітленості в залежності від частоти перфорації і розмірів вічок.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Питання та відповіді
 • У чому переваги ролетів від ВСВ-груп в Тернополі?

  Ролети необхідні там, де потрібно запобігти спробам злому або захистити приміщення від несприятливих впливів зовнішнього середовища. Їх установка на отворах будівлі забезпечить такі переваги:

  • оперативність і акуратність монтажу із збереженням виду декоративного оздоблення стін;
  • можливість регулювання освітлення, проникнення ультрафіолету і оглядовості;
  • забезпечення захисту від злому і доступу в приміщення через отвір;
  • енергозберігаюча функція за рахунок герметизації отвору;
  • дотримання естетичності і гармонії із загальним архітектурним стилем;
  • використання поверхні ролети в якості рекламної площі за рахунок можливості нанесення будь-якого малюнка.
 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: зручність і комфорт незалежно від моделі

  Ролетами можна управляти двома способами: вручну або за допомогою автоматики. Незважаючи на габарити, полотно можна з легкістю підняти або опустити без допомоги електроприводу, але таке управління втрачає актуальність, якщо отворів більше двох.

  Ручне керування

  Компанія «ВСВ-Групп» пропонує на вибір оснащення управління ролетами наступними типами ручних механізмів:

  • стрічкові (шнурові приводи) приводи – управляються за допомогою стрічки або шнура, один кінець яких кріпиться до валу, а інший до котушки, призначені для ролет вагою 10-15 кг;
  • вороткові – управління здійснюється за допомогою ручки-воротка, призначені для конструкцій вагою 25-30 кг;
  • пружинно-інерційний механізм – передбачає наявність у валу спеціальної пружини, яка розтягується при опусканні полотна вниз, і повертається у вихідне положення, піднімаючи полотно вгору і згортаючи його в рулон, встановлюється на ролети вагою 55-60 кг.

  Автоматичні приводи

  Для автоматизації управління ролетами компанія «ВСВ-Групп» пропонує спеціальну автоматику від провідних європейських виробників, яка відрізняється не тільки комплектом, але і додатковими функціями дистанційного керування, активуються за допомогою смартфона. Також можлива комплектація автоматичного приводу спеціальними датчиками негоди, які відповідно до температури повітря або рівня освітлення регулюють положення ролет в отворі.

  Ролетні інновації

  «Розумний будинок» – інтелектуальна електроніка, яка управляє параметрами життєзабезпечення будівлі. У таку систему можна запровадити автоматичне керування ролетами. Фахівці «ВСВ-Групп» володіють достатнім досвідом роботи з такими елементами функціональності ролет.

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  Вартість проекту по монтажу ролет на об’єкті залежить від трьох чинників:

  • розміри – чим більше габарити отвору, тим дорожче;
  • матеріал – металеві порожнисті ролети значно дешевше алюмінієвих екструдованих;
  • тип управління – автоматичне керування ролетами з оснащенням функціональними датчиками відноситься до високої цінової категорії.

  Також на ціну проекту впливає наявність або відсутність замовлення на установку, доставку на об’єкт і сервісне обслуговування.

 • Який спектр послуг надає ВСВ-Груп в Тернополі?

  Весь спектр послуг по встановленню та обслуговуванню ролет в Тернополі від «ВСВ-Груп»

  Наша спеціалізація передбачає роботу не тільки з юридичними, а й з фізичними особами, так як для компанії однаково дорогий кожний клієнт. Наші співробітники завжди готові створити привітний прийом і надати детальний огляд позицій каталогу «ВСВ-Груп».

  Для оперативності виконання проекту по оснащенню будівлі ролетами пропонуємо відвідати регіональне представництво або зв’язатися з нами будь-яким зручним способом. Співпраця з «ВСВ-Груп» – це гарантія надійності конструкцій, оптимальних цін і високої якості реалізації всього проекту.

  Виробництво

  Перед тим, як приступити до виробництва замовлення, наш фахівець виконає всі виміри отворів, які підлягають обладнанню. Можливості «ВСВ-Групп» дозволяють створювати як базові рішення, так і ексклюзивні моделі з комбінацією наявних типів ламелей.

  Виготовлення

  При виготовленні ролет компанія «ВСВ-Групп» орієнтується не тільки на обсяги виробництва, але і якість виконання. Вся продукція відповідає кліматичним умовам України і безпечна для установки в житлових будинках.

  Установка

  Від дотримання технології установки безпосередньо залежить тривалість експлуатації. Тому наша компанія завжди рекомендує замовити послуги монтажу, бонусом до яких буде повне гарантійне обслуговування.

  Гарантія

  Тривалість гарантійних зобов’язань становить 1 рік на роботи, 10 років – на декоративне покриття, але за умови, що монтаж був виконаний бригадою компанії.

 • Які бувають види ролетних систем і чим вони відрізняються?

  Функціональні відмінності

  Відмінності в функціоналі дозволяють розділити ролети на такі види: рольвіконниці, захисні ролети. ролетні решітки.

  Матеріал виготовлення

  За матеріалом виготовлення весь асортимент ролетних конструкцій можна розділити на три категорії:

  • сталеві – недорогі моделі для невеликих прорізів з обмеженою функціональністю, підходять для об’єктів комерційного призначення, актуальні для обладнання великої кількості отворів, також затребувані в якості ролет на двері;
  • пінонаповнені – середні за ціною моделі, актуальні для житлових приміщень і гаража, так як здатні герметизувати отвір і скоротити тепловтрати, здатні протистояти невеликим ударним навантаженням;
  • екструдовані – досить дорогі моделі, які належать до елементів охорони, не володіють енергозберігаючими властивостями, але затребувані для отворів, які потребують особливої ​​уваги до організації охоронних заходів, за рахунок особливостей конструкції можуть протистояти злому і ударам значної сили.
Контакти
Тернопіль
(Тернопіль)
вул. 15-го Квітня 6, корпус 10
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів