Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Ужгороді

Всі види воріт і ролетних конструкцій від виробника: якість продукції вищого класу

Аксесуари для захисту елементів фасаду та території європейської якості для Ужгорода і регіону

Ужгород – старовинний центр Закарпаття з більш, ніж тисячолітньою історією. Його затишок стародавнього міста естетично переплітається з використанням сучасних технологій будівництва і декорації будівель. Компанія «ВСВ-Групп» пропонує жителям столиці області та прилеглих населених пунктів Закарпаття відвідати наше регіональне представництво, щоб доповнити свої домоволодіння і виробничі або торгові будівлі комплексом продукції, що захищає від шкідливих погодних умов, зловмисників, забезпечити захист території і майна, а також комфорт зон відпочинку, актуальних для гостинного краю.

У нашому асортименті представлені:

 • ролети всіх типів і модифікацій для захисту отворів, забезпечення усамітнення на терасі або в альтанці;
 • ворота для в’їзду на територію, а також гаражні ворота;
 • сонцезахисні мобільні і стаціонарні системи;
 • конструкції та обладнання для контролю в’їзду на територію і організації паркування.

Для бізнес-проектів ми можемо запропонувати виготовлення комплексних замовлень з декількома позиціями з асортименту.

Для торгових, логістичних та виробничих об’єктів також доступна до замовлення техніка для складу, проект, виробництво і монтаж стелажного обладнання для зберігання та обробки вантажів.

Пропонований асортимент

Загальна чисельність позицій в каталозі компанії становить приблизно тисячу найменувань в 14 категоріях. Крім стандартних рішень, ми можемо запропонувати створення ексклюзивних конструкцій за допомогою новітніх технологій і трендового дизайну. До основних позицій, з якими відвідувачі регіонального представництва в Ужгороді можуть ознайомитися з допомогою демонстраційного матеріалу, відносяться:

 • ролети і їх модифікації, в тому числі і рулонні ворота;
 • сонцезахисні конструкції – перголи, саншилди, маркізи;
 • ворота будь-якої складності і призначення, в тому числі і гаражні;
 • складська техніка, меблі і стелажні системи для зберігання товарів, вантажів, продукції;v
 • паркувальне обладнання та пристрої контролю в’їзду, в тому числі шлагбауми;
 • автоматика для воріт всіх типів.
Концептуальні рішення щодо оснащення об'єктів від "ВСВ-Груп”
Ворота

Так як технології виготовлення воріт дозволяють створювати різні комбінації не тільки каркасів і функціональності, то асортимент цієї категорії пропонованої продукції від компанії «ВСВ-Групп» включає не тільки класичні розсувні моделі, а й лаконічні секційні конструкції. Також допоможемо обладнати в’їзд в гараж моделлю підйомно-поворотного типу з можливістю вибору матеріалу і дизайну оздоблення. Для об’єктів пропонуємо відкотні ворота. Всі представлені модифікації за бажанням замовника комплектуються автоматикою для воріт з подальшою наладкою обладнання і технічним обслуговуванням.


Ролети

Ці захисні елементи по праву заслужили свою популярність, так як не тільки запобігають доступу зловмисників в приміщення через вразливі прорізи – двері або вікна, але і при цьому не псують естетику фасаду. У переліку пропонованої продукції компанії «ВСВ-Групп» представлені три категорії ролет. Також допускається вибір декоративного оформлення та замовлення індивідуального проекту.


Автоматика

Повний комфорт в управлінні системами воріт і ролет можливо відчути тільки після установки приводів автоматичного управління. Шлагбауми для великих стоянок або відокремлене паркомісце у дворі будинку вирішать проблеми зі стоянкою автомобіля.

Співпраця з «ВСВ-Групп» - якісний сервіс без компромісів!

Компанія «ВСВ-Групп» гарантує всім відвідувачам регіонального представництва привітний прийом і докладні консультації з питань співробітництва. Ми можемо запропонувати не тільки асортимент готової продукції, а й арсенал можливостей і творчих ідей для індивідуального підходу до кожного клієнта.

Ми прагнемо пропонувати не тільки популярні моделі, але і регулярно поповнюємо асортимент новинками для ваших домоволодінь і бізнес-об’єктів, які відповідають не тільки суворим вимогам надійності, але і приваблюють своєю естетичністю.

Замовлення додаткових послуг дозволить оперативно провести монтаж придбаних конструкцій з гарантією акуратності робіт і тривалої безперебійної експлуатації. Продукція від «ВСВ-Групп» – це європейська якість доступна для жителів України!

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Ексклюзивність проектів

Ми відповідально ставимося до побажань наших замовників і володіємо достатнім арсеналом виробничих і дизайнерських можливостей для того, щоб ваша ідея не повторилася в іншому проекті. При цьому якість виконаних робіт, виготовленого виробу або наданих послуг залишиться незмінно високим.

Наші пріоритети

«ВСВ-Групп» розвиває різні напрямки діяльності для того, щоб надати своїм клієнтам зручності укладання угоди і максимально можливий сервіс, щоб придбана у нас продукція виконувала своє призначення і радувала безперебійністю функціонування.

Ми готові до того, щоб замовлення клієнта було реалізовано з максимальною точністю, і для цього забезпечуємо можливості не тільки продажу конструкції або обладнання, а й повного циклу – від ідеї до її втілення. При цьому основним орієнтиром нашої діяльності залишається висока якість продукції і послуг.

Індивідуальний підхід

Метою компанії є не нарощування продажів, а планомірний розвиток в обраному бізнес-напрямку. Тому, використовуючи весь арсенал власних досягнень, ми можемо запропонувати втілення будь-якої нестандартної ідеї замовника в дієздатну конструкцію або комплексний проект.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Дякуємо! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Співробітник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Ужгород
(Ужгород)
Ужгород, вул. Минайська 16, оф. 206
Хуст
(Хуст)
Хуст, вул. Керамічна 65
Тячів
(Тячів)
Тячів, вул. Незалежності, 90А
Питання та відповіді
 • Як відбувається організація доставки та монтажу?

  В якій би точці регіону або України не знаходився об’єкт замовника, ми можемо запропонувати супутні проекту додаткові послуги. Доставка і установка обладнання, виконані акуратно і відповідно до регламенту, вбережуть обладнання від псування, а клієнта від «головного болю» як доставити габаритні конструкції. Опційно заявку можна оформити в Запорізькому регіональному представництві.

 • Як часто відбувається оновлення асортименту?

  «ВСВ-Групп» веде моніторинг затребуваності товарних одиниць, а також на правах партнерства співпрацює з провідними європейськими виробниками обладнання, наприклад, Alutech (Білорусія), Comunello (Італія). Тому у нас можна придбати не тільки класичні варіанти, але і ті новинки, які ще не вийшли на український ринок.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?