Автоматика для воріт в Ужгороді

Приводи автоматичного доступу до воротних і ролетних конструкцій збільшують термін експлуатації виробів і дарують комфортний доступ для господарів і гостей

Автоматика для воріт: комфорт для користувача, безпека для всіх

Установка автоматичного управління воротами – зручність експлуатації, що дозволяє без зусиль відкрити або замкнути за собою ворота, не торкаючись при цьому до металу замку, не відволікаючись на засувки, завдяки комплектації автоматики системою дистанційної активації.

На відміну від систем, зібраних кустарним способом, комплекти ворітної автоматизації від визнаних європейських виробників включають електромотор, систему кріплення і передавальний механізм, а також елементи управління і захисту для забезпечення безперебійної працездатності. Для безпеки користувача і оточуючих систему управління також доукомплектовують елементами, що запобігають зіткненню зі стулкою воріт.

Так як сучасні ворота потребують особливої уваги до функції захисту від злому, то й автоматика передбачає наявність елементів базової захисту від несанкціонованого доступу, в тому числі і до пульта управління.

Компанія «ВСВ-Групп» для того, щоб клієнтам було зручніше зробити вибір і переконатися в функціональних можливостях пропонованої продукції, рекомендує всім бажаючим відвідати регіональне представництво і визначитися з вибором, отримати кваліфіковану консультацію, а також замовити автоматику для воріт в Ужгороді за вигідною ціною з доставкою по місту або в будь-яку точку регіону.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасної пускової системи
Переваги автоматики для воріт

Будь-яку модель воріт, в тому числі і виготовлену кустарним способом, можна автоматизувати за допомогою сучасного обладнання. При цьому конструкція трансформується в високотехнологічний пристрій з можливістю синхронізації з системою життєзабезпечення будівлі або перевантажним обладнанням, змонтованим в отворі.

Зручність управління в будь-яку погоду

Система дистанційного керування автоматичним ходом воріт позбавляє користувача від контакту з несприятливими умовами зовнішнього середовища. Крім того, комплекти автоматики зберігають свою працездатність в кліматичних умовах України, незалежно від перепадів температури.

Плавність і безшумність переміщення ворітного полотна

Для асортименту комплектів автоматики для воріт в Ужгороді, пропонованого жителям регіону «ВСВ-Групп», характерна відповідність європейським параметрам якості, які пред’являють суворі вимоги до рівня шуму від автоматичних механізмів. Тому всі пристрої для ворітної автоматизації забезпечені безшумним і плавним принципом роботи.

Вища ступінь безпечної експлуатації

Базовий комплект ворітної автоматики оснащується захистом і функцією блокування на випадок виходу з ладу механічної частини. Для запобігання зіткнення з ворітним полотном додатково монтуються світлочутливі датчики.

Захист від злому і проникнення

В автоматичному приводі присутня функція самоблокування, яка забезпечує протистояння злому механічної частини воріт.

Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

В якості приводу гаражних воріт компанія «ВСВ-Групп» пропонує два типи обладнання. Орієнтиром для прийняття рішення повинні бути три фактори: вага полотна, його габарити і інтенсивність щоденних повних циклів. Чим вище показники цих параметрів, тим раціональніше встановити вальний механізм, як більш витривалий. Ланцюговий привід не розрахований на інтенсивне використання і найчастіше встановлюється на побутові об’єкти.


Автоматика для відкотних воріт

Для цієї конфігурації комірних конструкцій передбачена особлива модифікація приводу, в якому провідна шестерня надає руху полотно за допомогою рейки з зубцями. Особливу увагу потрібно приділити попередній підготовці воріт і забезпечити плавність ходу полотна, так як від цієї умови і відповідності технічних характеристик мотора і габаритів стулки залежить безперебійність експлуатації всього обладнання.


Автоматика для розсувних воріт

Для виконання автоматизації двостулкових воріт розроблені два типи приводів, кожен з яких привабливий для користувача індивідуальними особливостями: лінійний – передача енергії руху здійснюється за допомогою поворотного гвинта і гайки; важільний – редукторна передача від двигуна до полотна.


Автоматика для промислових воріт

Крім потужності приводу, при виборі цього комплекту автоматики необхідно також приділити увагу наступним характеристикам: тип приводу, функціональність, безпека, працездатность.

Автоматика для воріт: сервіс преміум якості для всіх етапів автоматизації воріт

Крім якості механізмів і точності їх складання на працездатність автоматики для воріт прямий вплив можуть здійснювати умови транспортування і дотримання регламенту виробництва монтажу. Тому компанія «ВСВ-Групп» пропонує не тільки купити автоматику для воріт в Ужгороді, а й замовити одну або пакет послуг:

 • виїзд фахівця на об’єкт для визначення технічних умов робіт по автоматизації;
 • організацію доставки на об’єкт не тільки по місту, але і в будь-який населений пункт України;
 • виконання послуг монтажу та наладки;
 • доступ до безкоштовного гарантійного обслуговування;
 • післягарантійне технічне обслуговування встановленого обладнання.

Фахівці компанії мають досвід і кваліфікацію, тому ми гарантуємо якість і надійність встановленого обладнання і наданих послуг.

Автоматика для воріт від «ВСВ-Групп» - якість і гарантія за відмінними цінами

Для жителів Ужгорода компанія «ВСВ-Групп» рекомендує відвідування нашого регіонального представництва. Тут вам допоможуть не просто визначитися з вибором і замовити послуги з автоматизації воріт, але і розрахують вартість проекту або комплексного замовлення, а також нададуть кваліфікований інформаційний супровід.

Ми гарантуємо широкий спектр сервісних послуг, комплекс яких значно подовжить термін експлуатації придбаної у нас продукції. Стислі терміни виконання робіт, організація доставки та виїзду фахівців на об’єкт, налагодження встановленого обладнання – тільки у нас за прийнятними для замовника цінами.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Ціни на автоматику
НазваЦіна***
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 988 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 607 252 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 559 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 547 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)11 466 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 507 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 889 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт15 055 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 812 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт12 424 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Питання та відповіді
 • Принцип дії автоматичних приводів?

  Дана технологічна характеристика передбачає поділ асортименту автоматичних приводів для воріт на наступні типи.

  Вальний привід

  Передбачає наявність на валу багатоканавкового барабана. Кріплення такого пристрою виконується безпосередньо на вал. Також обов’язкова наявність торсіонних пружин, які крім основної функції діють в якості елемента безпеки. Переміщення полотна здійснюється за допомогою троса.

  Ланцюговий привід

  Корпус такого приводу розташовується на валу. Рух ворітного полотна забезпечує переміщення ланцюга. Від корпусу до валу енергія передається за допомогою передавального механізму.

  Лінійний привід

  Розроблено для установки на розсувні ворітні модифікації. Рух стулки відбувається за рахунок передачі енергії від двигуна через обертовий гвинт.

  Важільний привід

  Встановлюється на розсувні модифікації. Відрізняється методом передачі енергії руху від електродвигуна, який передбачає наявність важеля передачі.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів