Гаражні ворота в Ужгороді

Компанія «ВСВ-Груп» реалізує Ваші сміливі фантазії і перетворить їх на реальність ― від класичних варіантів орних конструкцій до ультрамодних секційних і панорамних воріт

Гаражні ворота - європейська якість для українських споживачів

Перед гаражними воротами поставлені два основних завдання – забезпечити збереження автомобіля і запобігти витоку тепла з приміщення. Обидва вони залишаються актуальними і для їх вирішення застосовуються різні технології виготовлення, складання і поєднання матеріалів.

Вже більше 10 років компанія «ВСВ-Груп» співпрацює з українськими споживачами і щорічно виконує понад 1000 проектів в цій категорії. Для мінімізації термінів виконання замовлення ми відкриваємо регіональні представництва, щоб нашим замовникам були доступні не тільки зображення в інтернеті, але і наочна презентація зразків пропонованої продукції.

Для тих, хто вже задумався про покупку воріт гаражних в Ужгороді, ми раді вітати в офісі представництва і готові запропонувати асортимент продукції європейської якості за прийнятною ціною з можливістю замовлення додаткових послуг.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних гаражних воріт
Варіанти конфігурації

Ворота на гараж або обладнання в’їзду на територію – будь-які конфігурації різного ступеня складності і функціональності пропонує компанія «ВСВ-Групп». У нашому представництві за допомогою кваліфікованої консультації ви зможете з точністю до найдрібніших подробиць ознайомитися з деталізацією основних видів асортименту і купити ворота гаражні в Ужгороді в найбільш раціональному виконанні, за прийнятною ціною, без економії на якості комплектуючих і збірки.

Модифікації воріт для в'їзду та боксів від «ВСВ-Груп»
Розсувні ворота

Якийсь час розсувні моделі були такими конструкціями, що найбільш часто зустрічаються на гаражах. Це було пов’язано з обмеженим асортиментом матеріалів. Незважаючи на те, що зараз в Україні доступні будь-які моделі ворітної продукції, двостулкові не тільки не втратили актуальність, а й за обсягом продажів не поступаються іншим видам. Цьому сприяють конструктивні рішення, комплектація додатковим входом або установка автоматики для воріт, а також безліч різновидів заповнення каркаса стулок. Все це робить цю модель високотехнологічної конструкцією з оптимальними споживчими якостями.


Секційні ворота

Конструкція є мобільним полотном, яке складається з окремих сегментів – сендвіч-панелей, що отримали назву завдяки своєму складу матеріалів, розташованих за принципом бутерброда. Заповнені всередині пористим поліуретаном і оснащені складною ущільнювальною системою, такі ворота залишаються найбільш доцільними в якості енергозберігаючого елемента гаража.


Рулонні ворота

Мобільна конструкція і максимально компактна по розташуванню в отворі в момент його повного відкриття. Ця характеристика рулонних воріт забезпечує їм популярність на території України. Доповнює функціональність конструкції можливість облаштування додаткового входу і наявність ущільнювальної системи, а також значна кількість варіантів зовнішнього оформлення.


Ворота поворотно-підйомного типу

Модель, яка досить недавно з’явилася в асортименті товарного сегмента, але вже по достоїнству оцінена українськими споживачами. Конструкція відповідає розмірам і розташовується в отворі цільним полотном і при відкритті його не змінює своєї геометрії. Залишаючись цільним, полотно повертається для горизонтального розташування і піднімається вгору. Варіантів заповнення каркаса досить багато. Оформити його можна як фарбуванням, так і нанесенням ексклюзивного малюнка.

Вимоги до гаражних воріт

Перед тим, як купити ворота гаражні в Ужгороді, користувач повинен переконатися, що обрана конструкція відповідає таким вимогам:

 • безпека – при виконанні своїх функцій конструкція не повинна яким би то не було чином провокувати виникнення аварійної ситуації, наприклад, зіткнення або падіння полотна;
 • функціональність – в’їзний простір не повинен блокуватися конструкцією або її окремими елементами, якщо розташування воріт не пов’язано із закриттям отвору;
 • відповідність технічним умовам об’єкта – змонтована конструкція при крайніх положеннях не повинна деформуватися або стати причиною порушення геометрії отвору;
 • стійкість до зовнішнього середовища – використовувані у виробництві воріт матеріали повинні відповідати умовам експлуатації і забезпечувати конструкції заявлений термін служби;
 • ізоляційні властивості – забезпечення герметизації отвору і запобігання тепловтрат повинні забезпечуватися конструктивними особливостями воріт;
 • безперебійність – незалежно від погодних умов, відсутності електропостачання, користувач повинен мати можливість безперешкодно закрити або відкрити ворота.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Вибір воріт від «ВСВ-Групп» - максимум можливостей для вашого об'єкта

Купівля воріт гаражних в Ужгороді від компанії «ВСВ-Групп» – це не тільки широкі можливості для вибору моделі за прийнятною ціною або оснащення отвору ексклюзивною конструкцією. Також компанія пропонує супутній сервіс, який спрощує трансформацію ідеї в проект:

 • виїзд замірника на об’єкт;
 • створення проекту з прозорим розрахунком вартості;
 • консультативний супровід;
 • виготовлення конструкції в стислі терміни з гарантією якості і надійності;
 • організація доставки на об’єкт в Ужгороді або по Україні;
 • послуги з встановлення та налагодження обладнання дослідної монтажної бригадою;
 • технічне обслуговування за погодженням із замовником.
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власник консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • Які ще бувають типи воріт для гаража?

  Розстібний

  Мають нескладну конструкцією і не вимагають великих витрат при експлуатації. При бажанні можуть бути автоматизовані.

  Вироби підйомно-поворотного типу

  Виготовляються з цілісного полотна. Підходять для житлових, складських і виробничих приміщень.

Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні ворота з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір під дерево «золотий дуб»24 174 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Класик 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний23 460 грн
Гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм L-гофр білого кольору17 748 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний16 320 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Ми зробимо все, щоб виправдати вашу довіру!

Регіональне представництво в Ужгороді завжди відкрито для наших клієнтів. Якщо необхідно оформити договір на поставку обраної конструкції в інтернет-магазині або замовити створення проекту за індивідуальним ескізом, наші фахівці будуть раді допомогти. Забезпечивши клієнта якісної конструкцією і гарантією тривалої експлуатації, ми не тільки прагнемо виправдати довіру, а й надати значно більше очікуваного тому, що український споживач завжди гідний тільки найкращого!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?