Гаражні ворота в Ужгороді

Компанія «ВСВ-Груп» реалізує Ваші сміливі фантазії і перетворить їх на реальність ― від класичних варіантів орних конструкцій до ультрамодних секційних і панорамних воріт

Гаражні ворота - європейська якість для українських споживачів

Перед гаражними воротами поставлені два основних завдання – забезпечити збереження автомобіля і запобігти витоку тепла з приміщення. Обидва вони залишаються актуальними і для їх вирішення застосовуються різні технології виготовлення, складання і поєднання матеріалів.

Вже більше 10 років компанія «ВСВ-Груп» співпрацює з українськими споживачами і щорічно виконує понад 1000 проектів в цій категорії. Для мінімізації термінів виконання замовлення ми відкриваємо регіональні представництва, щоб нашим замовникам були доступні не тільки зображення в інтернеті, але і наочна презентація зразків пропонованої продукції.

Для тих, хто вже задумався про покупку воріт гаражних в Ужгороді, ми раді вітати в офісі представництва і готові запропонувати асортимент продукції європейської якості за прийнятною ціною з можливістю замовлення додаткових послуг.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних гаражних воріт
Варіанти конфігурації

Ворота на гараж або обладнання в’їзду на територію – будь-які конфігурації різного ступеня складності і функціональності пропонує компанія «ВСВ-Групп». У нашому представництві за допомогою кваліфікованої консультації ви зможете з точністю до найдрібніших подробиць ознайомитися з деталізацією основних видів асортименту і купити ворота гаражні в Ужгороді в найбільш раціональному виконанні, за прийнятною ціною, без економії на якості комплектуючих і збірки.

Модифікації воріт для в'їзду та боксів від «ВСВ-Груп»
Розсувні ворота

Якийсь час розсувні моделі були такими конструкціями, що найбільш часто зустрічаються на гаражах. Це було пов’язано з обмеженим асортиментом матеріалів. Незважаючи на те, що зараз в Україні доступні будь-які моделі ворітної продукції, двостулкові не тільки не втратили актуальність, а й за обсягом продажів не поступаються іншим видам. Цьому сприяють конструктивні рішення, комплектація додатковим входом або установка автоматики для воріт, а також безліч різновидів заповнення каркаса стулок. Все це робить цю модель високотехнологічної конструкцією з оптимальними споживчими якостями.


Секційні ворота

Конструкція є мобільним полотном, яке складається з окремих сегментів – сендвіч-панелей, що отримали назву завдяки своєму складу матеріалів, розташованих за принципом бутерброда. Заповнені всередині пористим поліуретаном і оснащені складною ущільнювальною системою, такі ворота залишаються найбільш доцільними в якості енергозберігаючого елемента гаража.


Рулонні ворота

Мобільна конструкція і максимально компактна по розташуванню в отворі в момент його повного відкриття. Ця характеристика рулонних воріт забезпечує їм популярність на території України. Доповнює функціональність конструкції можливість облаштування додаткового входу і наявність ущільнювальної системи, а також значна кількість варіантів зовнішнього оформлення.


Ворота поворотно-підйомного типу

Модель, яка досить недавно з’явилася в асортименті товарного сегмента, але вже по достоїнству оцінена українськими споживачами. Конструкція відповідає розмірам і розташовується в отворі цільним полотном і при відкритті його не змінює своєї геометрії. Залишаючись цільним, полотно повертається для горизонтального розташування і піднімається вгору. Варіантів заповнення каркаса досить багато. Оформити його можна як фарбуванням, так і нанесенням ексклюзивного малюнка.

Вимоги до гаражних воріт

Перед тим, як купити ворота гаражні в Ужгороді, користувач повинен переконатися, що обрана конструкція відповідає таким вимогам:

 • безпека – при виконанні своїх функцій конструкція не повинна яким би то не було чином провокувати виникнення аварійної ситуації, наприклад, зіткнення або падіння полотна;
 • функціональність – в’їзний простір не повинен блокуватися конструкцією або її окремими елементами, якщо розташування воріт не пов’язано із закриттям отвору;
 • відповідність технічним умовам об’єкта – змонтована конструкція при крайніх положеннях не повинна деформуватися або стати причиною порушення геометрії отвору;
 • стійкість до зовнішнього середовища – використовувані у виробництві воріт матеріали повинні відповідати умовам експлуатації і забезпечувати конструкції заявлений термін служби;
 • ізоляційні властивості – забезпечення герметизації отвору і запобігання тепловтрат повинні забезпечуватися конструктивними особливостями воріт;
 • безперебійність – незалежно від погодних умов, відсутності електропостачання, користувач повинен мати можливість безперешкодно закрити або відкрити ворота.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Вибір воріт від «ВСВ-Групп» - максимум можливостей для вашого об'єкта

Купівля воріт гаражних в Ужгороді від компанії «ВСВ-Групп» – це не тільки широкі можливості для вибору моделі за прийнятною ціною або оснащення отвору ексклюзивною конструкцією. Також компанія пропонує супутній сервіс, який спрощує трансформацію ідеї в проект:

 • виїзд замірника на об’єкт;
 • створення проекту з прозорим розрахунком вартості;
 • консультативний супровід;
 • виготовлення конструкції в стислі терміни з гарантією якості і надійності;
 • організація доставки на об’єкт в Ужгороді або по Україні;
 • послуги з встановлення та налагодження обладнання дослідної монтажної бригадою;
 • технічне обслуговування за погодженням із замовником.
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власник консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • Які ще бувають типи воріт для гаража?

  Розстібний

  Мають нескладну конструкцією і не вимагають великих витрат при експлуатації. При бажанні можуть бути автоматизовані.

  Вироби підйомно-поворотного типу

  Виготовляються з цілісного полотна. Підходять для житлових, складських і виробничих приміщень.

Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні ворота з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір під дерево «золотий дуб»25 596 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Класик 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний24 840 грн
Гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм L-гофр білого кольору18 792 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний17 280 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Ми зробимо все, щоб виправдати вашу довіру!

Регіональне представництво в Ужгороді завжди відкрито для наших клієнтів. Якщо необхідно оформити договір на поставку обраної конструкції в інтернет-магазині або замовити створення проекту за індивідуальним ескізом, наші фахівці будуть раді допомогти. Забезпечивши клієнта якісної конструкцією і гарантією тривалої експлуатації, ми не тільки прагнемо виправдати довіру, а й надати значно більше очікуваного тому, що український споживач завжди гідний тільки найкращого!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів