Гаражні ворота для гаражного кооперативу

Відеоролик-огляд, який дозволяє отримати уявлення про можливості компанії «ВСВ-Групп» в стислі терміни провести виконання великого обсягу робіт по обладнанню воротними системами гаражного кооперативу в м. Ірпінь. Завдання проекту:

  • створення ергономічної і практичної системи для замикання гаражів з урахуванням наявного бюджету;
  • установку 75 гаражних воріт з використанням секційної системи Алютех серії Trend;
  • термін виконання монтажних робіт – 10 днів.

Складові успіху виконання проекту – висококласні фахівці «ВСВ-Групп» і налагоджена система постачання комплектуючих від білоруської компанії «Алютех», офіційним представником в Україні і бізнес-партнером якої вже більше 12 років є «ВСВ-Групп».

Особливості серії Тренд

Вибір секційної серії Тренд від білоруської компанії «Алютех» не випадковий, так як її застосування не тільки дозволило вкластися в бюджет кошторису, але і зберегти функціональність і комфорт всієї системи. Також використання воротних систем істотно заощаджує простір як самого гаража, так і прилеглої території, не створюючи перешкоди для руху автотранспорту. Полотно воріт піднімається вгору по направляючих і в відкритому положенні розташовується під стелею приміщення.

За основу полотна була обрана панель S-гофр, колір шоколад, яка відрізняється лаконічністю екстер’єру і відмінними зносостійкими властивостями. Кожне полотнище було підігнано під розміри отвору для забезпечення герметичності примикання до стін та підлоги. Теплоізоляційні властивості і товщина панелей 45 мм дозволяють підтримувати оптимальну температуру гаража і надійно захищають його не тільки від протягів, опадів і перепадів температур, а й мають певні антивандальні характеристики.

Конструкція гаражної системи передбачає використання оцинкованих з’єднань, а також петель і кронштейнів. Для здешевлення проекту було реалізовано ручне управління ходом воротного полотна. Механіка конструкції дозволяє легким рухом руки без особливих зусиль відкривати і закривати гараж. В якості системи безпеки передбачений механізм захисту від обриву пружин.

Основи вигідної співпраці

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує весь спектр послуг з проектування та монтажу воротних систем будь-якої складності. До послуг потенційних замовників широка гамма кольорів і текстур покриття панелей, а також комплекти автоматики для створення комфортних умов управління ходом полотна. У своїй роботі ми індивідуально підходимо до реалізації проекту і пропонуємо вам створити свою власну воротную систему, яка підкреслить ексклюзивність ідеї і стане елементом прикраси архітектури будинку. Для забезпечення герметичності приміщення полотна виготовляються за індивідуальними вимірами. Потенційному клієнту потрібно тільки замовити зворотний дзвінок і при бажанні заповнити попередній дизайн-проект на сайті «ВСВ-Групп», все інше виконають наші фахівці. За час існування компанії понад півмільйона замовників довірили нам здійснення своїх проектів по установці комірних систем. «ВСВ-Групп» піклується про свою репутацію і своїм клієнтам пропонує найбільш оптимальні варіанти вирішення поставлених завдань.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?