Компанія “ВСВ-Груп” – 14 років надійності!

ІНШЕ

Про компанію

У будь-який галузі є свої лідери ринку, які визначаються за особливими критеріями. Деякі компанії славляться швидкістю виконання замовлень, інші демократичними цінами або широким спектром послуг. Але дуже рідко у компанії виходить з’єднати всі якості воєдино і стати кращою серед конкурентів.

Наша компанія “VSV-group” щодня розвивається, адаптується до будь-яких умов, розширює асортимент, а також ефективно координує всі процеси підприємства. Саме таке поєднання дозволяє нам з упевненістю стверджувати, що ТОВ “ТПК” ВСВ-ГРУПП “є лідером ринку вже багато років.

Чому ми?

Компанія “VSV-group” була створена в дві тисячі шостому році і за не дуже тривалий час змогла досягти хорошої репутації завдяки комплексному підходу та обладнання приміщень «під ключ». Філософія команди ТОВ “ТПК” VSV-group “залишається незмінною протягом усього часу існування, і говорить про те, щоб завжди йти на крок по переду тенденцій світового ринку. Удосконалюючи технології процесів, мінімізуючи термін виконання замовлень, а також покращуючи ефективність поставок ми змогли домогтися визнання і поваги серед своїх клієнтів.

Переваги

Метою нашої компанії є довгострокові відносини з клієнтами на взаємовигідних умовах. Саме тому ми індивідуально підходимо до кожного свого замовника і знаходимо варіанти оптимального втілення замовлень.

Наш сьогоднішній успіх на пряму залежить від наших постійних партнерів, але як відомо, немає межі досконалості.

Реалізація завдань за допомогою комплексного підходу, так само є нашою перевагою. Співпрацюючи з нами, клієнти можуть реалізувати такі проекти:

 • Оптимізацію матеріальних потоків
 • Мінімізація допущених помилок під час робочого процесу
 • Раціональне використання наявних ресурсів
 • Максимальне розкриття потенціалу кожного працівника сфери

Кожен відділ ТОВ “ТПК” ВСВ-ГРУПП “володіє системним мисленням. Що в свою чергу дозволяє компанії реалізувати глобальні проекти. Наша компанія займається комплексним проектуванням систем, консультацією розвитку проекту, доставкою та монтажем готового обладнання. Таке рішення допомагає уникнути помилок, плутанини і не стикувань під час виконання завдань.

Наша компанія несе особливі зобов’язання перед кожним замовником, що дозволяє клієнтам розраховувати на індивідуальне обслуговування з максимальним відсотком нашої відповідальності. Вибираючи компанію “ВСВ-ГРУПП”, ви отримуєте:

 • Підбір найбільш оптимального рішення для кожного клієнта
 • Постійний зв’язок з працівниками компанії
 • Реалізацію проекту, згідно взятим зобов’язанням

Максимальна залученість кожного співробітника нашої компанії в процеси розробки дозволяє знаходити нові технологічні рішення, які дозволяють продовжувати терміни експлуатації будь-якого обладнання замовників.

Цінності компанії

  За роки існування компанія “ВСВ-ГРУПП” сформувала свої пріоритетні цінності, без яких неможлива продуктивна і якісна робота колективу. Цінності компанії “ВСВ-ГРУПП”:

 1. Постійний розвиток, підвищення кваліфікації та наявність інтелекту. Для реалізації проектів за допомогою нових технічних рішень, відповідними критеріями комфорту і надійності, наша команда постійно розвивається і вдосконалюється.
 2. Цілеспрямовані та залучені співробітники. Реалізація нових цілей можлива тільки за умови повної залученості та наполегливій праці кожного співробітника.
 3. Застосування системного підходу з інноваційними технологіями. Інновації при реалізації проектів дозволяють збільшити продуктивність роботи підприємства та підвищити показники надійності продукту.
 4. Технічна підтримка. Грамотне технічне забезпечення та індивідуальний підхід є незмінним правилом нашої компанії.
 5. Висока якість. Кожна складова обладнання нашої компанії повинна відповідати максимальним показникам якості. Продукція, виготовлена ​​лідерами галузей, проходить ретельну перевірку на кожному етапі виробництва. І відповідає всім нормам і стандарту України та ЕС.
 6. Сумлінна, етична і надійна співпраця. Саме такий перелік якостей повинен бути присутнім при будь-якої реалізації проектів, це допомагає вибудовувати відносини з замовниками на взаємовигідних умовах з подальшим розвитком робочих відносин.
 7. Командна робота професіоналів. Головною цінністю нашої компанії є її співробітники. Колектив повинен існувати як єдиний організм, в якому завжди існує згуртованість і професіоналізм.

Наша компанія цінує кожного клієнта і відчуває відповідальність за надану довіру. Саме тому ми розвиваємося і вдосконалюємося що б бути кращими для Вас.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?