Панорамні секційні ворота для центру тонування LLumar в Києві

Відеоогляд завершеного проекту компанії «ВСВ-Групп» по установці автоматичних панорамних секційних воріт в авторизованому центрі тонування автомобілів LLumar м. Киев. Завдання проекту припускали:

  • виконання проекту систем замикання прорізів з елементами скління зі збереженням загального стилю з будівлею замовника;
  • установку воротних конструкцій з алюмінієвого полотна з елементами скління заданого розміру і конфігурації.

Для реалізації проекту з урахуванням пріоритетних завдань була обрана серія AluTherm від білоруської компанії «Алютех».

В якості основної конструкції для здійснення проекту були використані панорамні модифікації серії AluTherm від відомого європейського виробника Алютех. Дана серія спеціально розроблена для промислових об’єктів з інтенсивним режимом експлуатації: у виставкових залах, автосалонах, а також на станціях технічного обслуговування, ремонту та мийки автомобілів.

AluTherm – вишуканість скління

Вибір AluTherm для реалізації проекту невипадковий. Воротні модифікації цієї серії оснащуються посиленим алюмінієвим полотном з високим ступенем скління. Таке поєднання матеріалів забезпечують підвищені міцність і зносостійкість конструкцій, стійкість до механічних пошкоджень. Елементи скління панорамних панелей не просто є додатковим джерелом освітлення, але і гармонійно вписуються в проріз будівлі, утворюючи з ним єдине стильове рішення. При цьому, завдяки спеціальним EPDM-ущільнювачам досягається повна герметизація і відмінні теплоізоляційні властивості ворітної системи. Тонування скління забезпечує захист від проникнення прямих сонячних променів, при цьому не перешкоджаючи видимості того, що відбувається всередині приміщення.

Окремо необхідно відзначити якість виконання механічної частини ворітної системи AluTherm. Балансувальний механізм включає в себе торсіонні пружини підвищеної міцності з розширеним експлуатаційним запасом до 100 тисяч повних робочих циклів.

Встановлена ​​воротна конструкція додатково оснащена системами безпеки від падіння полотна і обриву троса, які забезпечують надійність експлуатації і захист від аварійних ситуацій.

Спектр послуг «ВСВ-Групп»

Так як серія AluTherm є досить доступною модифікацією, то реалізація проекту повністю відповідала бюджету кошторису. Всі зобов’язання перед замовником за договором компанія «ВСВ-Групп» виконала згідно попередніх домовленостей.

Така злагодженість роботи досягнута завдяки досвідченому колективу компанії і організованій системі поставок від партнера «ВСВ-Групп» – білоруської компанії «Алютех» – лідера з виробництва воротних систем і систем безпеки, яка постачає продукцію в різні країни східної і західної Європи. Вже понад 13 років «ВСВ-Групп» займається проектуванням і установкою секційних воріт в Україні. З широкого асортименту, представленого в нашому шоу-румі потенційні клієнти можуть підібрати подібні модифікації з різним ступенем скління від Алютех – AluTrend, AluPro, AluTherm, з можливістю вибору додаткових опцій та ексклюзивного проектування. Кожна конструкція буде спроектована за індивідуальними вимірами і повністю відповідати вимогам замовника.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?