Перевантажувальне обладнання для складу компанії Domino’s Pizza

ІНШЕ

Відеоролик – огляд результатів здійснення проекту по установці перевантажувального обладнання для складу міжнародної мережі ресторанів Domino’s Pizza, виконаних фахівцями компанії «ВСВ-Групп».

Проект передбачав вирішення наступних завдань:

  • проектування вантажно-розвантажувальних рамп;
  • вирішення питання по розвантаженню транспорту з різною висотою кузова;
  • максимальне збереження температурного режиму всередині виробничих приміщень під час виконання обробки вантажів;
  • здійснення проекту в максимально стислий термін.

 Дизайн-проект для Domino’s Pizza був виконаний фахівцями компанії «ВСВ-Групп» з урахуванням усіх побажань замовника. У «ВСВ-Групп» працюють висококласні фахівці з багаторічним досвідом, які постійно підвищують кваліфікацію для роботи з інноваційними розробками, тому можемо з упевненістю стверджувати, що ми готові взятися за замовлення будь-якої складності.

Безпека розвантажувальних робіт

Завдання щодо виконання безпечних розвантажувальних робіт в умовах значних перепадів висот кузова автотранспорту було вирішено за допомогою монтажу зрівняльних площадок – доклевелерів. Використання подібних пристроїв для складу значно спрощують складську логістику, дозволяють підвищити оперативність виконання логістичних операцій з вантажами і мінімізувати кількість ручної праці при здійсненні обробки вантажів. Компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий асортимент доклевелерів, як електрогідравлічних, так і механічних, від провідних європейських виробників.

Збереження температурного режиму

Для вирішення питання збереження температурного режиму були використані герметизатор отвору (докшелтер), виносний тамбур і секційні ворота Алютех серії ProTrend.

Герметизатор отвору є спеціальним пристроєм, який дозволяє зберегти температурний режим в приміщенні під час виконання розвантаження автотранспорту. Також монтаж цього обладнання надійно захищає приміщення від попадання всередину атмосферних опадів і вологи. Конструкція виготовлена ​​зі стійкого до корозії алюмінієвого профілю і відрізняється значною довговічністю.

Виносний тамбур – пристрій для підтримки всередині складського приміщення оптимальних кліматичних умов під час виконання завантаження / розвантаження автотранспорту. Він являє собою вантажну платформу з ущільненими стінками і перекриттями із спеціальним ущільнювачем, що забезпечує точний контакт з кузовом.

Воротні системи Алютех серії ProTrend – конструкції, що характеризуються максимальним показником теплоізоляції і безпеки. Довговічність і простота управління – пріоритетні в цьому проекті, але не єдині переваги цієї серії. Антикорозійна і антивандальна стійкість, замкнутий контур сталевих елементів, який захищає панелі від розшарування, вбудовані вікна – в комплексі роблять секційні ворота оптимальним вибором для виробничих приміщень.

Переваги співпраці

Так як «ВСВ-Групп» є партнером та офіційним представником в Україні білоруської компанії «Алютех» – одного з лідерів-виробників складського обладнання і комірних систем, поставка обладнання була виконана в обумовлені терміни, що дозволило оперативно виконати проект Domino’s Pizza. Діючи в режимі багатозадачності, фахівці компанії «ВСВ-Групп» змогли виконати всі роботи по здійсненню проекту відповідно до договірних зобов’язань.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?