Промислові секційні ворота Alutech ProTrend

У відеоролику представлений підсумок реалізації проекту компанії «ВСВ-Групп» по установці автоматичних промислових секційних воріт серії ProTrend для авторизованого центру тонування автомобілів LLumar м. Киев. Проект передбачав: розробку і установку систем замикання 5 отворів з облаштуванням двох додаткових входів полотном із сендвіч-панелей заданого розміру і конфігурації.

Для реалізації проекту з урахуванням пріоритетних завдань була обрана серія ProTrend від білоруської компанії «Алютех» – партнера компанії «ВСВ-Групп». Вона спроектована для установки на об’єкти з підвищеною інтенсивністю використання – виробничі цехи, станції технічного обслуговування, сільськогосподарські ангари, автомийки. Розроблена з урахуванням кліматичних умов та інтенсивності експлуатації, серія оснащена зносостійким поліуретановим покриттям ПУР-ПА. Такий матеріал, що наноситься на лицьову частину, захищає панелі від механічних пошкоджень, корозії і умов інтенсивного навантаження, дозволяє тривалий час зберігати свій первісний зовнішній вигляд. Гарантії виробника на полотно складають 10 років.

Переваги ProTrend

Крім того, серія секційних воріт ProTrend має ряд переваг, які стали пріоритетом для вибору її в якості основи для реалізації проекту:

  • замкове з’єднання внутрішнього і лицьового сталевих листів і замкнутий металевий контур, що перешкоджають розшаруванню панелей;
  • система безпеки, яка входить в базову комплектацію, що включає механізм блокування, вберігає персонал і автомобілі від випадкового падіння полотна або обриву тросів, а також система захисту від защемлення пальців;
  • герметичність зіткнення полотна за рахунок регульованих роликів, що надійно захищає приміщення від протягів;
  • можливість установки кутових стійок за прорізом усередині приміщення для підтримки оптимального мікроклімату;
  • можливість облаштування додаткового входу в ворітній системі.

Механічна частина воріт також характеризується значним запасом експлуатаційної міцності. Механізм балансування полотна оснащений пружинами з гарантійним запасом експлуатації 25 тисяч повних робочих циклів.

Експлуатаційні можливості

 Окремо необхідно зазначити теплоізоляційні властивості серії воріт ProTrend, так як при обладнанні виробничих приміщень вони не менш важливі і є одним з елементів безпеки для персоналу замовника. Поєднання товщини панелі в 40 мм, відсутність «провідників холоду» у вигляді кутових стійок поза приміщенням і максимально щільне прилягання полотна до отвору та секцій одна до одної дозволяють забезпечувати збереження комфортного мікроклімату навіть в зимовий час і істотно економлять енерговитрати на обігрів.

Також в двох отворах був облаштований додатковий вхід для економії ресурсу воріт і можливості попадання всередину без необхідності задіяння механізму підйому полотна.

Можливості серії ProTrend, відпрацьовані механізми поставки і висока кваліфікація фахівців-монтажників компанії «ВСВ-Групп» дозволили виконати всі зобов’язання в обумовлені терміни з дотриманням кошторису витрат.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?