ПВХ- завіси від ВСВ-Групп

Головні характеристики, які забезпечують популярність ПВХ-штор – багатофункціональність і доступність. Їх модифікації настільки різні, що будь-який бізнес зможе знайти серед них щось для свого розвитку, комфорту або розширення можливостей.

Функціональне призначення

Основні функції ПВХ-штор:

  • зонування простору великих за площею приміщень, ангарів, гаражів, холодильних камер;
  • збереження мікроклімату в зоні загородження;
  • скорочення енерговитрат, необхідних для обігріву або охолодження приміщення;
  • використання термо-штор в холодильних камерах перешкоджає утворенню снігового нальоту;
  • сприяння щадному режиму експлуатації холодильного обладнання;
  • захист від пилу, забруднень, опадів і руху повітряних мас без перешкоди для проходу персоналу або техніки.

Такий широкий асортимент функціонального призначення обумовлює значну популярність ПВХ-штор. Їх відповідність регламенту екологічної безпеки та санітарним і гігієнічним стандартам дозволяють застосовувати в харчовій і фармацевтичній промисловості. ПВХ-штори можна зустріти на промислових об’єктах, харчових комбінатах, плодово-овочевих і молокозаводах, у м’ясопереробній галузі. Також затребувані ці конструкції на станціях технічного обслуговування і мийки автомобілів. Крім того, незамінні вони і в торгівлі в якості поділу торгового залу від складського господарства або зонування підсобних приміщень. Одна з можливостей – ізоляція кузова автотранспорту – особливо актуальна для рефрижераторів, так як забезпечує збереження кліматичних умов і санітарних норм всередині кузова.

Особливості монтажу

Особливості конструкції припускають монтаж завіс з ПВХ-стрічок, які за допомогою особливого способу укладання здатні повністю герметизувати отвір. Накладка кожної наступної стрічки проводиться в нахльостування і може перекривати від 33 до 100% наступного елемента. Ступінь перекриття залежить від параметрів самої конструкції (насамперед, висоти отвору) і від функціонального призначення. Чим щільніше проводиться укладання стрічок-ПВХ, тим параметри пило-, шумо- і теплоізоляції вище.

Досить важливо дотримуватися певних правил при установці термоизолирующих ПВХ-завіс. Для продовження терміну їх служби монтаж потрібно поєднувати з використанням спеціальної підвісної конструкції. У разі, якщо передбачається прохід через обладнаний отвір спеціалізованої техніки, то необхідно використовувати модифікацію, доповнену ребрами жорсткості.

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує не тільки широкий вибір штор і завіс з ПВХ, але і найбільш вигідні ціни, так як ми працюємо безпосередньо з провідними європейськими виробниками і виключаємо посередницькі послуги. Якщо ви задумалися доповнити бізнес використанням ПВХ-завіс або стрічкових штор, але не можете визначитися з розмірами або нюансами проекту, фахівці компанії «ВСВ-Групп» допоможуть втілити вашу ідею в життя і зробити її максимально функціональною. Ми пропонуємо весь спектр послуг – від замірів і проекту до установки з дотриманням високих параметрів якості та надійності!


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?