Шлагбауми An-Motors – продуктивність потужність і сила

ІНШЕ

Контроль в’їзду на територію можна виконати різними способами, які передбачають залучення персоналу або самостійне відмикання обладнання.

Сучасний автоматизований шлагбаум An-Motors – це комфорт в’їзду з безліччю переваг. Конструкція розроблена для установки на паркінгах, в тому числі і підземних, при в’їзді на територію котеджного селища, дачного комплексу, промислових об’єктів, комерційних підприємств, складів і логістичних центрів. Торгова марка належить білоруській компанії «Алютех» – відомого виробника воротних систем і автоматики, що поставляються в більшість країн східної і західної Європи. Продукція компанії виготовляється відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та безпеки.

Запорука популярності An-Motors

«ВСВ-Групп» є партнером «Алютех» і офіційним представником цього перевіреного часом виробника якісної техніки, автоматики і воротних систем. На сьогоднішній день Компанія «ВСВ-Групп» реалізувала понад 2200 проектів по установці шлагбаумів An-Motors на території України. За допомогою цих пристроїв закриті в’їзди на приватну територію, в житловий комплекс ОСББ, дачне селище і гаражний кооператив. Також наші фахівці мають значний досвід установки шлагбаумів на промислових і сільськогосподарських об’єктах.

Популярність автоматичних шлагбаумів An-Motors обумовлена ​​їх технологічними особливостями:

  • металевим корпусом і комплектуючими підвищеної міцності;
  • надійністю рушійних механізмів;
  • безвідмовною роботою автоматики;
  • широким діапазоном довжини рейки – від 3 до 6 м;
  • системою, що забезпечує повну безпеку експлуатації;
  • простотою технічного обслуговування.

Технічні особливості шлагбаумів

Однією з безлічі додаткових технічних особливостей шлагбаумів An-Motors є можливість підключення додаткових системних пристроїв: блоку дистанційного керування і автоматичного контролю доступу. За допомогою цих пристроїв забезпечується зручність використання і спрощуються наглядові та охоронні заходи.

Рейка шлагбаума виготовлена ​​з металу підвищеної міцності. Для запобігання передчасного виходу з ладу і деформацій рейка оснащена гумовим демпфером, що забезпечує пом’якшення її крайнього положення.

Шлагбаум комплектується спеціальними захисними вимикачами. Їх призначення – забезпечення коректної зупинки рейки в заданому крайньому положенні.

Переваги замовлення у ВСВ-Групп

Завдяки посиленій конструкції, якісним матеріалам і надійності збірки шлагбауми An-Motors мають підвищений експлуатаційний ресурс – один мільйон повних робочих циклів. Пропускний пункт, обладнаний цим пристроєм, забезпечений безвідмовним пристроєм для нагляду та охорони в’їзду. Гарантія надійності і безперебійності, демократична ціна, лаконічний екстер’єр і простота експлуатації – запорука успіху цього бренду і його значної популярності. Фахівці «ВСВ-Групп» готові запропонувати вам оптимальне рішення для обмеження доступу на територію і контролю за несанкціонованим в’їздом. Тільки у нас – вигідні пропозиції, гарантійне і післягарантійне обслуговування встановленого обладнання An-Motors!


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?