Шоу-рум компанії «ВСВ-Груп»

ІНШЕ

Розвиток будь-якої компанії – це дуже складний процес, під час якого потрібно пройти безліч випробувань і етапів становлення. Головне під час свого шляху пам’ятати про цілі і принципи, а не просто навчиться механічно поповнювати бюджет компанії. Компанія і її співробітники повинні еволюціонувати і досягати нових вершин.

Саме такий принцип компанії «ВСВ-груп» одного з лідерів ринку.

Відкриття шоу-руму. Функціональність + багатозадачність

Для компанії «ВСВ-груп» це не перший шоу-рум за історію існування, адже в 2014 році відбувся переїзд команди в офісне приміщення. Але з плином часу змінюються і тенденції ринку, і амбіції молодої, але успішної компанії.

Демонстрація макетів і зразків продукції в поєднанні з комфортним обслуговуванням замовників і веденням переговорів досить приваблива ідея. Саме тому компанія «ВСВ-груп» вирішила відкрити новий шоу-рум.

Було вибрано приміщення загальною площею в двісті п’ятдесят квадратних метрів, яке крім гарного місця розташування. Ще й відмінно підходило під проєкт майбутнього шоу-руму.

Концепт майбутнього проєкту припускав:

  • Конфігурація зон з додатковими функціональними можливостями
  • Можливість функціонування команди в режимі багатозадачності
  • Виключення з планування перегородок, що перешкоджають відвідувачам

Така концепція дозволить співробітникам компанії вести консультацію клієнтів, не перериваючи їх перегляд можливих варіацій товару. А це в свою чергу допоможе замовнику і виконавцю краще з’ясувати всі особливості конструкції.

Крім цього, зонування приміщення передбачало наявність таких компонентів:

  1. Рецепція. Саме завдяки даному об’єкту, компанія створює дружню атмосферу першої зустрічі клієнтів.
  2. Демонстраційний простір (шоу-рум). Простір, в якому розташовані зразки і макети компанії «ВСВ-груп».
  3. Переговорний зал. Проєктування даного об’єкту передбачає створення затишку і комфорту для партнерів компанії.
  4. Відділ маркетингу. Можливість отримати якісну консультацію в комфортних умовах і скласти договір про виконання замовлення в одному місці, дозволяє заощадити час замовників.

Злагоджена робота команди і комфортне переміщення гостей по території компанії досягається завдяки тому, що кожна зона приміщення має свою спеціалізацію. Крім цього, ідеєю організації простору було спроєктовано можливість так званого «екскурсійного шляху». Він має на увазі під собою безперешкодне пересування замовника від зони до зони, а також можливість під час маршруту ознайомиться з усіма напрямками роботи компанії.

Головною рисою компанії «ВСВ-груп» завжди була багатозадачність, і звичайно ж саме її ми врахували в майбутній розробці приміщення. Мета збереження оглядовості і свободи пересувань в сукупності з комфортною консультацією, демонстрацією макетів і зручним переговорним процесом була повністю врахована під час організації простору.

Проєктування шоу-руму передбачало відсутність збудованих перешкод і перешкод в приміщенні, що повністю відповідає нашим принципам довірчих, відкритих і вільних взаємовідносин з клієнтами.

Тепер наочно ознайомитися з асортиментом нашої компанії і оформити співпрацю можна в новому, комфортабельному і просторому шоу-румі.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?