Воротні системи та ролети серії Prestige від “Алютех”

Відеоролик знайомить з серією воротних і ролетних систем серії Prestige «Алютех».

Компанія «ВСВ-Групп» співпрацює з білоруською компанією «Алютех» на правах партнерства і є її офіційним представником в Україні. Продукція компанії «Алютех» – це сучасні і високотехнологічні вироби для забезпечення безпеки і комфорту житлових і виробничих приміщень. Більше 12 років «ВСВ-Групп» поставляє на український ринок комплексні системи для герметизації і безпеки. Кожне замовлення виконується за індивідуальним проектом відповідно до вимог замовника.

Гармонія стилю та надійності – головна відмітна риса серії Prestige. Сюди входять гаражні ворота, ролети, в’їзні ворота.

Особливості гаражної системи

Гаражна система Prestige – це надійний захист вашого автомобіля від сонячних променів, опадів і несприятливих температур. Товщина сендвіч-панелей становить 45 мм, тому енергоефективність системи дозволяє підтримувати комфортну температуру в гаражі, захищає приміщення від протягів і дозволяє економити на опаленні. Також відмінною рисою цієї серії є плавність відкриття / закриття, яка відбувається без зайвого шуму і неприємних звуків. Завдяки широкому вибору фактур і відтінків систему легко вписати в будь-який архітектурний ансамбль і підкреслити ексклюзивність проекту. Компанія «ВСВ-Групп» виготовить будь-який розмір гаражного полотна за індивідуальним проектом в максимально стислий термін.

Переваги ролетних систем

Ролетні системи Prestige – це неповторна атмосфера затишку і безпеки. Виготовлені з пінних профілів з перфорацією, ролети Prestige забезпечують можливість регулювати рівень освітленості або підтримувати температурний режим, а також знизити витрати на кондиціонування і опалення приміщення за рахунок теплоізоляційних властивостей. Незважаючи на легкість конструкції, вона здатна витримати сильні пориви вітру і абсолютно стійка до атмосферних явищ. Автоматика спрощує управління і забезпечує комфорт використання ролет.

В’їзні ворота Prestige – ексклюзивність і комфорт в’їзду на територію, а також надійна міра безпеки, що захищає від непрошених гостей. Цю модифікацію воріт відрізняє від подібних аналогів унікальність алюмінієвої конструкції, надійність комплектуючих і безвідмовність автоматики. Незалежно від погодних умов і наявності електропостачання в’їзні ворота Prestige виконають своє призначення. Наявність електроприводу – оптимальний вибір для спрощення керуванням роботи в’їзних воріт.

Серія Prestige відрізняється значною довговічністю, але при цьому не має певних складнощів при здійсненні монтажу. Компанія «ВСВ – Груп» пропонує виконати комплекс робіт з проектування та встановлення, як всієї серії, так і окремих її елементів. Багата палітра відтінків і широкий асортимент фактур дозволить гармонійно вписати як окремий елемент, наприклад, ролети, так і всю систему – ворота, гаражні та ролетну системи, в архітектурний ансамбль вашого будинку. На нашому сайті ви зможете самостійно скласти свій унікальний дизайн, а висококваліфіковані фахівці компанії допоможуть здійснити проект з урахуванням ваших побажань.


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?