Автоматичні ворота в Вінниці

Вища якість і величезний асортимент захисних елементів будівель і території

Ролети, ворота, паркувальны системи та сонцезахисні конструкції для жителів Вінниці та області.

Переваги співпраці з «ВСВ-Груп» в Вінниці

Компанія «ВСВ-Груп» цінує довіру своїх клієнтів і гарантує високу якість обслуговування, виконання робіт і продукції, що поставляється. Також в пріоритеті – лояльність цін на конструкції, без дилерських винагород, безпосередньо від виробника. Переваги звернення до «ВСВ-Групп» полягають в:

 • мінімізації часу на реалізацію проекту;
 • можливості ознайомитися з функціоналом конструкцій при відвідуванні представництва у Вінниці;
 • економічності замовлення за рахунок ексклюзивних цін без прихованих націнок;
 • надання докладного розрахунку вартості для виявлення можливостей економії витрат;
 • супроводі етапів виконання проекту кваліфікованими фахівцями;
 • широкому виборі продукції, як стандартної, так і ексклюзивної;
 • можливості отримання сервісного обслуговування;
 • розширених гарантійних зобов’язаннях компанії «ВСВ-Групп».

Орієнтиром діяльності компанії завжди залишається довіра клієнтів, тому для її виправдання буде докладено максимальних зусиль наших співробітників!

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

У даній категорії представлені як новації – секційні ворота і підйомно-поворотні конструкції, так і класичні моделі – розсувні і відкотні. Сучасні технології та можливість автоматизації дозволяють створювати ексклюзивні вироби, що вигідно підкреслюють ексклюзивність не тільки самої конструкції, але і респектабельність всього об’єкта.


Ролети

Ролетна продукція включає широкий асортимент конструкцій з різним функціональним призначенням – від класичних сонцезахисних до надійних захисних, а також ролетні решітки як комбінацію функцій конструкції. Такі модифікації захищають елементи скління і вхідні отвори, а також можуть бути встановлені на гараж в якості в’їзних воріт.


Автоматика для воріт та шлагбауми

Вінниця – один з туристично привабливих міст України зі значним потоком автотуристів, а також досить забезпечене підприємствами і організаціями місто. Тому організація зручного паркування, обмеження і контроль в’їзду завжди будуть актуальні. З цими завданнями ефективно впораються шлагбауми і устаткування для парковки.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакової цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Вінниця
(Вінниця)
Вінниця
Питання та відповіді
 • Які послуги надає ВСВ-Груп у Вінниці?

  Вінниця – один з найкомфортніших міст України. У ньому зі смаком поєднуються архітектура початку минулого століття і тяга до європейського затишку невеликих містечок. Як столиця області – вона сповнена пам’яток і шикарних закладів, які, як магніт, ваблять до себе туристів.

  Компанія «ВСВ-Групп» пишається своїми завершеними проектами в Вінниці, і запрошує відвідати регіональне представництво всіх жителів міста і Вінницького регіону. Ми сподіваємося, що асортимент нашої продукції стане справжньою окрасою будівель міста. Напрями діяльності «ВСВ-Групп» – моделі в’їзних воріт, як на територію, так і в гараж, ролети і їх різновиди, автоматика для воріт і ролетів, паркувальні системи та шлагбауми, сонцезахисні конструкції і системи. Також для комерційних і виробничих підприємств пропонуємо свої послуги з виробництва і монтажу устаткування для організації складського господарства.

  До послуг відвідувачів представництва і потенційних клієнтів:

  • знайомство з асортиментом;
  • демонстрація зразків продукції;
  • проект майбутнього замовлення і розрахунок вартості;
  • кваліфіковане консультування на кожному етапі проекту.

  Фахівці компанії завжди раді надати допомогу у виборі необхідної конструкції або виробу і докладуть максимум зусиль, щоб замовник зміг гідно оцінити наші можливості, а також залишився задоволений співпрацею з компанією «ВСВ-Групп».

  Наші пріоритети

  Як клієнтоорієнтована компанія, «ВСВ-Групп» прагне не просто реалізувати одиниці продукції, а надати широкий спектр супутніх послуг – від розрахунків вартості майбутнього проекту до монтажу та сервісного обслуговування. Також до пріоритетів компанії потрібно віднести:

  • індивідуальний підхід;
  • постійно розширювану сферу діяльності;
  • оновлення каталогу;
  • мінімізацію часу на реалізацію проекту замовлення;
  • ексклюзивне виробництво;
  • сервісні послуги.

  Прагнення стати ближче до потенційних замовників і попит на пропоновану нами продукцію зробили можливим відкриття регіональних представництв, одне з яких розміщено в місті Вінниця. З усіх питань, які виникають при підборі воріт, ролет, шлагбаумів, сонцезахисних конструкцій та складського обладнання, можна звернутися до наших менеджерів в представництві.

  Індивідуальний підхід

  Кожен проект, незалежно від його обсягу, буде супроводжуватися фахівцем від початку і до успішного завершення.

  Оновлюваний асортимент

  Особливу увагу «ВСВ-Групп» приділяє структурі асортименту, в якому, крім популярних розробок і базових моделей, присутні інновації в сфері діяльності компанії і новинки від бізнес-партнерів, які тільки виходять на споживчий ринок.

  Ексклюзивність виконання проекту

  Прагнення замовника оточити себе естетичними і функціональними конструкціями буде задоволено при зверненні за реалізацією проекту до нас. Також, при необхідності, «ВСВ-Групп» гарантує ексклюзивність виробництва воріт або ролет, комбінація характеристик яких більше не повториться в інших замовленнях. Цього можна домогтися, використовуючи наступний арсенал доступних компанії можливостей:

  • велика палітра для зовнішнього покриття;
  • використання офсетного принта з можливістю вибору малюнка;
  • використання світлопрозорих елементів;
  • автоматизація конструкцій за допомогою базових і суперфункціональних комплектів.

  Всі наші ресурси будуть задіяні для того, щоб реалізований нами проект став функціональним декором об’єкта замовника.

  Послуги доставки і монтажу

  З метою мінімізації часу на здачу готового проекту при зверненні в «ВСВ-Груп» клієнту доступні до замовлення послуги доставки по місту і Вінницькому регіону. Також рекомендуємо сервісне обслуговування і установку конструкцій силами досвідчених монтажних бригад. Це збереже початкові споживчі властивості і запобіжить ризику передчасного псування виробів, а також істотно збільшить час безперебійної експлуатації.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Своєчасність технічного обслуговування мінімізує витрати на експлуатацію та позитивно впливає на термін служби конструкцій. «ВСВ-Групп» пропонує надання сервісних послуг з обслуговування встановлених конструкцій на договірній основі з гарантією.

  Співпраця з «ВСВ-Групп» – це обслуговування та якість продукції категорії «преміум» для жителів Вінниці та області

  Компанія «ВСВ-Групп» не зупиняється на досягнутому і динамічно розвивається, освоюючи нові напрямки діяльності. Завдяки цьому нашим фахівцям, які щорічно проходять навчання і підвищення кваліфікації, під силу супровід проектів будь-якої складності. Розгалужена мережа філій по всій Україні і регіональне представництво у Вінниці дозволяє компанії стати на крок ближче до клієнтів і оперативно виконувати замовлення та надавати консультації щодо вибору оптимальних варіантів.

 • Який ще асортимент товарів ми можемо запропонувати?

  Структура асортименту компанії «ВСВ-Групп» створюється на базі двох принципів – збереження популярних товарів і постійне поповнення новинками. У ній представлені всі типи воріт, сонцезахисних систем, моделей ролетної продукції, шлагбаумів та складського обладнання, що значно спрощує реалізацію комплексних проектів, а замовник економить час на пошуку необхідних конструкцій. Тому звернення до Вінницького представництва «ВСВ-Групп» – це можливість оперативно втілити свої ідеї з гарантією якості і ексклюзивності проекту.

  «ВСВ-Групп» піклується про свою репутацію не тільки постачальника, але і виконавця, тому до обраних позицій каталогу готова запропонувати послуги доставки і монтажу, щоб придбана продукція акуратно і оперативно була доставлена, а кваліфікована монтажна бригада виконала установку відповідно до технологічних вимог і з урахуванням особливостей параметрів об’єкта. З асортименту можна замовити виробництво і купити з гарантією наступні види продукції:

  • ролети і їх модифікації – ролетні решітки, рулонні ворота, рольвіконниці;
  • ворота різних моделей і функціонального призначення;
  • системи обмеження в’їзду і парковки – бар’єри, шлагбауми;
  • спеціальне обладнання для організації складського господарства;
  • сонцезахисні конструкції;
  • автоматику для воріт, ролет, шлагбаумів, сонцезахисних систем – базові комплекти, комплектуючі, системи автоматизації.

  Сонцезахисні системи

  Конструкції, які не тільки створюють затишну тінь, але і можуть служити функціональним декором і виконувати функцію рекламної площі. Доповнені системою автоматизації, сонцезахисні конструкції можуть бути впроваджені в систему «розумний будинок», збиратися і повертатися в залежності від погодних умов.

  Устаткування для складу

  Компанія «ВСВ-Групп» пропонує як покупку товарної одиниці обладнання для складу, наприклад, стелажа, так і організацію складського господарства «під ключ» з монтажем замовлених конструкцій і комплектацією необхідним обладнанням.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів