Продаж та встановлення воріт, ролет і автоматики у Вінниці

Вища якість і величезний асортимент захисних елементів будівель і території

Ролети, ворота, паркувальны системи та сонцезахисні конструкції для жителів Вінниці та області.

Переваги співпраці з «ВСВ-Груп» в Вінниці

Компанія «ВСВ-Груп» цінує довіру своїх клієнтів і гарантує високу якість обслуговування, виконання робіт і продукції, що поставляється. Також в пріоритеті – лояльність цін на конструкції, без дилерських винагород, безпосередньо від виробника. Переваги звернення до «ВСВ-Групп» полягають в:

 • мінімізації часу на реалізацію проекту;
 • можливості ознайомитися з функціоналом конструкцій при відвідуванні представництва у Вінниці;
 • економічності замовлення за рахунок ексклюзивних цін без прихованих націнок;
 • надання докладного розрахунку вартості для виявлення можливостей економії витрат;
 • супроводі етапів виконання проекту кваліфікованими фахівцями;
 • широкому виборі продукції, як стандартної, так і ексклюзивної;
 • можливості отримання сервісного обслуговування;
 • розширених гарантійних зобов’язаннях компанії «ВСВ-Групп».

Орієнтиром діяльності компанії завжди залишається довіра клієнтів, тому для її виправдання буде докладено максимальних зусиль наших співробітників!

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

У даній категорії представлені як новації – секційні ворота і підйомно-поворотні конструкції, так і класичні моделі – розсувні і відкотні. Сучасні технології та можливість автоматизації дозволяють створювати ексклюзивні вироби, що вигідно підкреслюють ексклюзивність не тільки самої конструкції, але і респектабельність всього об’єкта.


Ролети

Ролетна продукція включає широкий асортимент конструкцій з різним функціональним призначенням – від класичних сонцезахисних до надійних захисних, а також ролетні решітки як комбінацію функцій конструкції. Такі модифікації захищають елементи скління і вхідні отвори, а також можуть бути встановлені на гараж в якості в’їзних воріт.


Автоматика для воріт та шлагбауми

Вінниця – один з туристично привабливих міст України зі значним потоком автотуристів, а також досить забезпечене підприємствами і організаціями місто. Тому організація зручного паркування, обмеження і контроль в’їзду завжди будуть актуальні. З цими завданнями ефективно впораються шлагбауми і устаткування для парковки.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакової цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Вінниця
(Вінниця)
Вінниця
Питання та відповіді
 • Які послуги надає ВСВ-Груп у Вінниці?

  Вінниця – один з найкомфортніших міст України. У ньому зі смаком поєднуються архітектура початку минулого століття і тяга до європейського затишку невеликих містечок. Як столиця області – вона сповнена пам’яток і шикарних закладів, які, як магніт, ваблять до себе туристів.

  Компанія «ВСВ-Групп» пишається своїми завершеними проектами в Вінниці, і запрошує відвідати регіональне представництво всіх жителів міста і Вінницького регіону. Ми сподіваємося, що асортимент нашої продукції стане справжньою окрасою будівель міста. Напрями діяльності «ВСВ-Групп» – моделі в’їзних воріт, як на територію, так і в гараж, ролети і їх різновиди, автоматика для воріт і ролетів, паркувальні системи та шлагбауми, сонцезахисні конструкції і системи. Також для комерційних і виробничих підприємств пропонуємо свої послуги з виробництва і монтажу устаткування для організації складського господарства.

  До послуг відвідувачів представництва і потенційних клієнтів:

  • знайомство з асортиментом;
  • демонстрація зразків продукції;
  • проект майбутнього замовлення і розрахунок вартості;
  • кваліфіковане консультування на кожному етапі проекту.

  Фахівці компанії завжди раді надати допомогу у виборі необхідної конструкції або виробу і докладуть максимум зусиль, щоб замовник зміг гідно оцінити наші можливості, а також залишився задоволений співпрацею з компанією «ВСВ-Групп».

  Наші пріоритети

  Як клієнтоорієнтована компанія, «ВСВ-Групп» прагне не просто реалізувати одиниці продукції, а надати широкий спектр супутніх послуг – від розрахунків вартості майбутнього проекту до монтажу та сервісного обслуговування. Також до пріоритетів компанії потрібно віднести:

  • індивідуальний підхід;
  • постійно розширювану сферу діяльності;
  • оновлення каталогу;
  • мінімізацію часу на реалізацію проекту замовлення;
  • ексклюзивне виробництво;
  • сервісні послуги.

  Прагнення стати ближче до потенційних замовників і попит на пропоновану нами продукцію зробили можливим відкриття регіональних представництв, одне з яких розміщено в місті Вінниця. З усіх питань, які виникають при підборі воріт, ролет, шлагбаумів, сонцезахисних конструкцій та складського обладнання, можна звернутися до наших менеджерів в представництві.

  Індивідуальний підхід

  Кожен проект, незалежно від його обсягу, буде супроводжуватися фахівцем від початку і до успішного завершення.

  Оновлюваний асортимент

  Особливу увагу «ВСВ-Групп» приділяє структурі асортименту, в якому, крім популярних розробок і базових моделей, присутні інновації в сфері діяльності компанії і новинки від бізнес-партнерів, які тільки виходять на споживчий ринок.

  Ексклюзивність виконання проекту

  Прагнення замовника оточити себе естетичними і функціональними конструкціями буде задоволено при зверненні за реалізацією проекту до нас. Також, при необхідності, «ВСВ-Групп» гарантує ексклюзивність виробництва воріт або ролет, комбінація характеристик яких більше не повториться в інших замовленнях. Цього можна домогтися, використовуючи наступний арсенал доступних компанії можливостей:

  • велика палітра для зовнішнього покриття;
  • використання офсетного принта з можливістю вибору малюнка;
  • використання світлопрозорих елементів;
  • автоматизація конструкцій за допомогою базових і суперфункціональних комплектів.

  Всі наші ресурси будуть задіяні для того, щоб реалізований нами проект став функціональним декором об’єкта замовника.

  Послуги доставки і монтажу

  З метою мінімізації часу на здачу готового проекту при зверненні в «ВСВ-Груп» клієнту доступні до замовлення послуги доставки по місту і Вінницькому регіону. Також рекомендуємо сервісне обслуговування і установку конструкцій силами досвідчених монтажних бригад. Це збереже початкові споживчі властивості і запобіжить ризику передчасного псування виробів, а також істотно збільшить час безперебійної експлуатації.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Своєчасність технічного обслуговування мінімізує витрати на експлуатацію та позитивно впливає на термін служби конструкцій. «ВСВ-Групп» пропонує надання сервісних послуг з обслуговування встановлених конструкцій на договірній основі з гарантією.

  Співпраця з «ВСВ-Групп» – це обслуговування та якість продукції категорії «преміум» для жителів Вінниці та області

  Компанія «ВСВ-Групп» не зупиняється на досягнутому і динамічно розвивається, освоюючи нові напрямки діяльності. Завдяки цьому нашим фахівцям, які щорічно проходять навчання і підвищення кваліфікації, під силу супровід проектів будь-якої складності. Розгалужена мережа філій по всій Україні і регіональне представництво у Вінниці дозволяє компанії стати на крок ближче до клієнтів і оперативно виконувати замовлення та надавати консультації щодо вибору оптимальних варіантів.

 • Який ще асортимент товарів ми можемо запропонувати?

  Структура асортименту компанії «ВСВ-Групп» створюється на базі двох принципів – збереження популярних товарів і постійне поповнення новинками. У ній представлені всі типи воріт, сонцезахисних систем, моделей ролетної продукції, шлагбаумів та складського обладнання, що значно спрощує реалізацію комплексних проектів, а замовник економить час на пошуку необхідних конструкцій. Тому звернення до Вінницького представництва «ВСВ-Групп» – це можливість оперативно втілити свої ідеї з гарантією якості і ексклюзивності проекту.

  «ВСВ-Групп» піклується про свою репутацію не тільки постачальника, але і виконавця, тому до обраних позицій каталогу готова запропонувати послуги доставки і монтажу, щоб придбана продукція акуратно і оперативно була доставлена, а кваліфікована монтажна бригада виконала установку відповідно до технологічних вимог і з урахуванням особливостей параметрів об’єкта. З асортименту можна замовити виробництво і купити з гарантією наступні види продукції:

  • ролети і їх модифікації – ролетні решітки, рулонні ворота, рольвіконниці;
  • ворота різних моделей і функціонального призначення;
  • системи обмеження в’їзду і парковки – бар’єри, шлагбауми;
  • спеціальне обладнання для організації складського господарства;
  • сонцезахисні конструкції;
  • автоматику для воріт, ролет, шлагбаумів, сонцезахисних систем – базові комплекти, комплектуючі, системи автоматизації.

  Сонцезахисні системи

  Конструкції, які не тільки створюють затишну тінь, але і можуть служити функціональним декором і виконувати функцію рекламної площі. Доповнені системою автоматизації, сонцезахисні конструкції можуть бути впроваджені в систему «розумний будинок», збиратися і повертатися в залежності від погодних умов.

  Устаткування для складу

  Компанія «ВСВ-Групп» пропонує як покупку товарної одиниці обладнання для складу, наприклад, стелажа, так і організацію складського господарства «під ключ» з монтажем замовлених конструкцій і комплектацією необхідним обладнанням.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?