Вінниця

Вибір №1 покупців України
Наявність сертифікатів якості
Якісний монтаж
Великий вибір типорозмірів
Гарантія на продукцію до 3-х років
Оптимальне співвідношення ціни та якості

Переваги співпраці з ВСВ-Груп у Вінниці

Компанія «ВСВ-Груп» цінує довіру своїх клієнтів і гарантує високу якість обслуговування, виконання робіт та продукції, що поставляється. Також у пріоритеті – лояльність цін на конструкції, без дилерських винагород, безпосередньо від виробника. Переваги звернення до «ВСВ-Груп» полягають у:

 • мінімізація часу на реалізацію проекту;
 • можливості ознайомитися з функціоналом конструкцій при відвідуванні представництва у Вінниці;
 • економічність замовлення за рахунок ексклюзивних цін без прихованих націнок;
 • надання детального розрахунку вартості для виявлення можливостей економії витрат;
 • супроводження етапів виконання проекту кваліфікованими фахівцями;
 • широкий вибір продукції, як стандартної, так і ексклюзивної;
 • можливості отримання сервісного обслуговування;
 • розширені гарантійні зобов’язання компанії «ВСВ-Груп».

Орієнтиром діяльності компанії завжди залишається довіра клієнтів, тому для його виправдання буде докладено максимальних зусиль наших співробітників!

Гаражні ворота

У даній категорії представлені як новації – секційні ворота та підйомно-поворотні конструкції, так і класичні моделі – розстібні та відкатні. Сучасні технології та можливість автоматизації...Більше

У даній категорії представлені як новації – секційні ворота та підйомно-поворотні конструкції, так і класичні моделі – розстібні та відкатні. Сучасні технології та можливість автоматизації дозволяють створювати ексклюзивні вироби, що вигідно підкреслюють ексклюзивність не тільки самої конструкції, а й респектабельність всього об’єкта.

Більше
Ролети

Ролетна продукція включає широкий асортимент конструкцій з різним функціональним призначенням – від класичних сонцезахисних до надійних захисних, а також ролетні ґрати як комбінацію функцій...Більше

Ролетна продукція включає широкий асортимент конструкцій з різним функціональним призначенням – від класичних сонцезахисних до надійних захисних, а також ролетні ґрати як комбінацію функцій конструкції. Такі модифікації захищають елементи скління та вхідні отвори, а також можуть бути встановлені на гараж як в’їзна брама.

Більше
Автоматика для воріт та шлагбауми

Вінниця – одне з туристично привабливих міст України зі значним потоком автотуристів, а також досить забезпечене підприємствами та організаціями місто. Тому організація зручного паркування,...Більше

Вінниця – одне з туристично привабливих міст України зі значним потоком автотуристів, а також досить забезпечене підприємствами та організаціями місто. Тому організація зручного паркування, обмеження та контроль в’їзду завжди будуть актуальними. З цими завданнями ефективно впораються шлагбауми та обладнання для паркування.

Більше
Logo White

Нужна помощь?

Оставьте заявку и мы свяжемся с вами

Відгуки наших клієнтів

15років досвіду
1100воріт щорічно
2315компаній-партнерів
27713задоволених клієнтів

Лідерство завдяки партнерству! Компанія «VSV-group» понад 15 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід та партнерство з найкращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Питання та відповіді

 • Які послуги надає ВСВ-Груп у Вінниці?

  Вінниця – одне з найкомфортніших міст України. У ньому зі смаком поєднуються архітектура початку минулого століття та потяг до європейського затишку невеликих містечок. Як столиця області – вона сповнена визначних пам’яток та шикарних закладів, які, як магніт, приваблюють до себе туристів.

  Компанія «ВСВ-Груп» пишається своїми завершеними проектами у Вінниці та запрошує відвідати регіональне представництво всіх мешканців міста та Вінницького регіону. Ми сподіваємось, що асортимент нашої продукції стане справжньою окрасою будівель міста. Напрямки діяльності «ВСВ-Груп» – моделі в’їзних воріт, як на територію, так і в гараж, ролети та їх різновиди, автоматика для воріт та ролетів, паркувальні системи та шлагбауми, сонцезахисні конструкції та системи. Також для комерційних та виробничих підприємств пропонуємо свої послуги з виробництва та монтажу обладнання для організації складського господарства.

  До послуг відвідувачів представництва та потенційних клієнтів:

  • знайомство з асортиментом;
  • демонстрація зразків продукції;
  • проект майбутнього замовлення та розрахунок вартості;
  • кваліфіковане консультування на кожному етапі проекту.

  Фахівці компанії завжди раді надати допомогу у виборі необхідної конструкції або виробу та докладуть максимум зусиль, щоб замовник зміг належним чином оцінити наші можливості, а також залишився задоволений співпрацею з компанією «ВСВ-Груп».

  Наші пріоритети

  Як клієнтоорієнтована компанія «ВСВ-Груп» прагнути не просто реалізувати одиниці продукції, а надати широкий спектр супутніх послуг – від розрахунків вартості майбутнього проекту до монтажу та сервісного обслуговування. Також до пріоритетів компанії слід зарахувати:

  • індивідуальний підхід;
  • сфера діяльності, що постійно розширюється;
  • оновлення каталогу;
  • мінімізація часу на реалізацію проекту замовлення;
  • ексклюзивне виробництво;
  • сервісні послуги.

  Прагнення стати ближчими до потенційних замовників та попит на пропоновану нами продукцію уможливили відкриття регіональних представництв, одне з яких розміщено у місті Вінниця. З усіх питань, що виникають при підборі воріт, ролет, шлагбаумів, сонцезахисних конструкцій та складського обладнання, можна звернутися до наших менеджерів у представництві.

  Індивідуальний підхід

  Кожен проект, незалежно від його обсягу, супроводжуватиметься фахівцем від початку та до успішного завершення.

  Асортимент, що постійно оновлюється

  Особливу увагу «ВСВ-Груп» приділяє структурі асортименту, в якому крім популярних розробок і базових моделей присутні інновації у сфері діяльності компанії та новинки від бізнес-партнерів, які тільки виходять на споживчий ринок.

  Ексклюзивність виконання проекту

  Прагнення замовника оточити себе естетичними та функціональними конструкціями буде задоволене при зверненні за реалізацією проекту до нас. Також, при необхідності, «ВСВ-Груп» гарантує ексклюзивність виробництва воріт або ролет, комбінація характеристик яких не повториться в інших замовленнях. Цього можна досягти, використовуючи наступний арсенал доступних компанії можливостей:

  • велика палітра для зовнішнього покриття;
  • використання офсетного принта з можливістю вибору малюнка;
  • використання світлопрозорих елементів;
  • автоматизація конструкцій за допомогою базових та суперфункціональних комплектів.

  Всі наші ресурси будуть задіяні для того, щоб реалізований проект став функціональним декором об’єкта замовника.

  Послуги доставки та монтажу

  З метою мінімізації часу на здавання готового проекту при зверненні до «ВСВ-Груп» клієнту доступні до замовлення послуги доставки по місту та Вінницькому регіону. Також рекомендуємо сервісне обслуговування та встановлення конструкцій силами дослідних монтажних бригад. Це збереже початкові споживчі властивості і запобігає ризику псування виробів, а також суттєво збільшить час безперебійної експлуатації.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Своєчасність технічного обслуговування мінімізує витрати на експлуатацію та позитивно впливає на термін служби конструкцій. ВСВ-Груп пропонує надання сервісних послуг з обслуговування встановлених конструкцій на договірній основі з гарантією.

 • Який асортимент товарів ми можемо запропонувати?

  Структура асортименту компанії «ВСВ-Груп» створюється на основі двох принципів – збереження популярних товарів та постійне поповнення новинками. У ній представлені всі типи воріт, сонцезахисних систем, моделей ролетної продукції, шлагбаумів та складського обладнання, що спрощує реалізацію комплексних проектів, а замовник економить час на пошуку необхідних конструкцій. Тому звернення до Вінницького представництва «ВСВ-Груп» – це можливість оперативно втілити свої ідеї з гарантією якості та ексклюзивності проекту.

  «ВСВ-Груп» дбає про свою репутацію не тільки постачальника, а й виконавця, тому до обраних позицій каталогу готова запропонувати послуги доставки та монтажу, щоб придбана продукція акуратно та оперативно була доставлена, а кваліфікована монтажна бригада виконала установку відповідно до технологічних вимог та з урахуванням особливостей параметрів об’єкта. З асортименту можна замовити виробництво та купити з гарантією такі види продукції:

  • ролети та їх модифікації – ролетні грати, рулонні ворота, ролети;
  • вороти різних моделей та функціонального призначення;
  • системи обмеження в’їзду та паркування – бар’єри, шлагбауми;
  • спеціальне обладнання для організації складського господарства;
  • сонцезахисні конструкції;
  • автоматику для воріт, ролет, шлагбаумів, сонцезахисних систем – базові комплекти, комплектуючі, системи автоматизації.

  Сонцезахисні системи

  Конструкції, які створюють затишну тінь, а й можуть бути функціональним декором і виконувати функцію рекламної площі. Доповнені системою автоматизації, сонцезахисні системи можуть бути впроваджені в конфігурацію «розумний будинок», збиратися та повертатися залежно від погодних умов.

  Устаткування для складу

  Компанія «ВСВ-Груп» пропонує як покупку товарної одиниці обладнання для складу, наприклад стелажу, так і організацію складського господарства «під ключ» з монтажем замовлених конструкцій та комплектацією необхідним обладнанням.

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон

  Співпраця з «ВСВ-Груп» – це обслуговування та якість продукції категорії «преміум» для мешканців Вінниці та області

  Компанія «ВСВ-Груп» не зупиняється на досягнутому та динамічно розвивається, освоюючи нові напрямки діяльності. Завдяки цьому нашим спеціалістам, які щорічно проходять навчання та підвищення кваліфікації, під силу супровід проектів будь-якої складності. Розгалужена мережа філій по всій Україні та регіональне представництво у Вінниці дозволяє компанії стати на крок ближче до клієнтів та оперативно виконувати замовлення та надавати консультації щодо вибору оптимальних варіантів.

  Logo White

  Остались вопросы?

  Оставьте заявку и мы свяжемся с вами

  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?

  Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

  Тип продукту:

  На гаражные ворота в Черкассах

  На гаражные привода в Черкассах

  На роллеты в Черкассах

  На роллеты в Чернигове

  На гаражные привода в Чернигове

  На гаражные ворота в Чернигове

  На роллеты в Черновцах

  На гаражные привода в Черновцах

  На гаражные ворота в Черновцах

  На роллеты в Хмельницкому

  На гаражные ворота в Хмельницкому

  На гаражные привода в Хмельницкому

  На гаражные ворота в Херсоне

  На гаражные привода в Херсоне

  На роллеты в Херсоне

  На гаражные ворота в Ужгороде

  На гаражные привода в Ужгороде

  На роллеты в Ужгороде

  На роллеты в Тернополе

  На гаражные привода в Тернополе

  На гаражные ворота в Тернополе

  На гаражные ворота в Сумах

  На гаражные привода в Сумах

  На роллеты в Сумах

  На гаражные ворота в Стрые

  На гаражные привода в Стрые

  На роллеты в Стрые

  На роллеты в Сватово

  На гаражные привода в Сватово

  На гаражные ворота в Сватово

  На гаражные ворота в Ровно

  На гаражные привода в Ровно

  На роллеты в Ровно

  На гаражные ворота в Полтаве

  На гаражные привода в Полтаве

  На роллеты в Полтаве

  На роллеты в Павлограде

  На гаражные привода в Павлограде

  На гаражные ворота в Павлограде

  На гаражные ворота в Новоселице

  На гаражные привода в Новоселице

  На роллеты в Новоселице

  На гаражные ворота в Николаеве

  На гаражные привода в Николаеве

  На роллеты в Николаеве

  На гаражные ворота в Мариуполе

  На гаражные привода в Мариуполе

  На роллеты в Мариуполе

  На гаражные ворота в Луцке

  На гаражные привода в Луцке

  На роллеты в Луцке

  На роллеты в Кропивницком

  На гаражные привода в Кропивницком

  На гаражные ворота в Кропивницком

  На гаражные ворота в Конотопе

  На гаражные привода в Конотопе

  На роллеты в Конотопе

  На гаражные ворота в Краматорске

  На гаражные привода в Краматорске

  На роллеты в Краматорске

  На гаражные ворота в Кременчуге

  На гаражные привода в Кременчуге

  На роллеты в Кременчуге

  На роллеты в Ивано-Франковске

  На гаражные привода в Ивано-Франковске

  На гаражные ворота в Ивано-Франковске

  На гаражные ворота в Закарпатье

  На гаражные привода в Закарпатье

  На роллеты в Закарпатье

  На гаражные ворота в Житомире

  На гаражные привода в Житомире

  На роллеты в Житомире

  На гаражные ворота в Дружковке

  На гаражные привода в Дружковке

  На роллеты в Дружковке

  На гаражные привода в Волновахе

  На гаражные ворота в Волновахе

  На роллеты в Волновахе

  На гаражные привода в Виннице

  На гаражные ворота в Виннице

  На роллеты в Виннице

  На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

  На гаражные привода в Белгород-Днестровске

  На роллеты в Белгород-Днестровске

  На гаражные ворота в Бердянске

  На гаражные привода в Бердянске

  На роллеты в Бердянске

  На роллеты в Бердичеве

  На гаражные привода в Бердичеве

  На гаражные ворота в Бердичеве

  На роллеты в Кривом Роге

  На гаражные привода в Кривом Роге

  На гаражные ворота в Кривом Роге

  На гаражные привода во Львове

  На гаражные ворота во Львове

  На роллеты во Львове

  На гаражные ворота в Запорожье

  На роллеты в Запорожье

  На гаражные привода в Запорожье

  На гаражные привода в Днепре

  На роллеты в Днепре

  На гаражные ворота в Днепре

  На гаражні приводи в Одесі

  На відкатні ворота в Одесі

  На ролети в Одесі

  На гаражні ворота в Одесі

  На гаражні ворота у Харкові

  На гаражні приводи у Харкові

  На відкатні ворота у Харкові

  На ролети у Харкові

  На гаражні ворота

  На ролети

  На ролетні ворота

  Маркізи

  На розпашні ворота

  На відкатні ворота

  На промислові ворота

  Двері для холодильної камери

  Жорсткі маятникові двері

  Гнучкі маятникові двері ПВХ

  На гнучкі стрічкові ПВХ

  Розрахунок вартості шлагбауму

  На гаражні приводи

  На розпашні приводи

  Відкатні приводи

  Фурнітура

  Вартість палетних стелажів

  На поличні стелажі

  Вартість консольних стелажів