Автоматика для воріт у Вінниці

Автоматика для воріт від «ВСВ-Груп» - для зручності і захисту майна

Жителям Вінниці ми можемо запропонувати інноваційні рішення по автоматизації воріт, адже тільки у нас можна купити автоматику і аксесуари для воріт за вигідною ціною з гарантією преміум-якості.

Автоматика для воріт від компанії «ВСВ-Груп» в Вінниці це:

Автоматика для воріт: безпечна експлуатація з комфортом

Установка автоматичного управління для будь-яких типів воріт значно спрощує їх використання, а в сучасних умовах – не вимагає значних витрат на обслуговування таких систем, так як обладнання постійно вдосконалюється. Функціональність автоматики для воріт дозволяє відкрити або закрити їх, не залишаючи автомобіль або гараж, але при цьому виключається перехоплення дистанційного сигналу зловмисниками. Наявність різних блокувань перетворюють автоматизовані ворота не тільки в зручну конструкцію, але і захисну систему, яка виключає несанкціоноване проникнення.

Інновації в сфері автоматизації дозволяють облаштувати автоматикою всі типи воріт: від ролетних гаражних до класичних двостулкових моделей, як нових, так і встановлених раніше. Якщо необхідна автоматика для воріт у Вінниці або в будь-якому іншому місті України, але виникає багато питань, в регіональному представництві компанії «ВСВ-Групп» представлено широкий асортимент модифікацій від провідних європейських виробників, а також комплектуючі та можливість замовити виготовлення за індивідуальним проектом.

Каталог товарів компанії «ВСВ-Групп» включає як популярні моделі, так і ті, які тільки готуються до виходу на споживчий ринок. Замовлення можна доповнити сервісним обслуговуванням, вартість якого набагато нижче, ніж заміна зламаних деталей внаслідок несвоєчасності сервісних робіт.

Купівля автоматики для воріт в Вінниці в компанії «ВСВ-Груп» – це довговічність роботи з гарантією. Вже сьогодні у Вінниці ви можете відвідати наш офіс і переконатися в цьому самостійно!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

Гаражні ворота комплектуються такими типами автоматичних приводів: ланцюговий – установка на воротах з малою інтенсивністю експлуатації і порівняно невеликою щільністю полотна, якими зазвичай характеризуються побутові конструкції, відноситься до найбільш економічним моделям; вальний – оптимальний монтаж для конструкцій, що експлуатуються в умовах значної інтенсивності, які характерні для промислових об’єктів, відноситься до досить дорогих моделей.


Автоматика для відкатних воріт

При підборі автоматики для відкотних конструкцій орієнтиром повинні бути параметри стулки, так як невідповідність технічних характеристик приводу з габаритами ворітного полотна може привести не тільки до передчасного виходу з ладу приводу, а й виникнення аварійної ситуації.Автоматика для промислових воріт

У промисловості і великих торгових, логістичних або виробничих об’єктах ворота експлуатуються зі значно більшою інтенсивністю, ніж побутові, тому вибираючи автоматику для промислових воріт потрібно врахувати наявність багатьох чинників


Додаткові аксесуари

Монтаж ворітної автоматики передбачає установку не тільки електроприводу, а й таких елементів, як: пристрої дистанційного управління, сигнальні лампи, фотоелементи.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Питання та відповіді
 • Який принцип дії у автоматичних приводів?

  Принцип дії автоматичних приводів

  Вальний привід

  Установка приводу виконується безпосередньо на валу разом з тросотримаючими барабанами. На струмки барабанів намотується трос, що фіксує положення ворітної стулки.

  Ланцюговий привід

  Привід розташовується на валу і включає в себе корпус, редуктор, передавальний механізм і ланцюг, що утримує полотно. Натягу ланцюга відповідає дія вала, яка рухає полотно.

  Лінійний привід

  У цьому типі приводу двигун обертає гвинт. Зусилля, що утворюється в процесі, передається на гайку, а від неї безпосередньо до ворітної стулці.

  Важільний привід

  Тип важеля передачі, при якій зусилля від двигуна за допомогою важелів передається полотну. Відноситься до найбільш плавних за ходом моделей автоматичного приводу.

 • У чому переваги установки автоматики для воріт?

  Для змонтованої ворітної автоматики характерні наступні переваги, які гідно будуть оцінені користувачем в процесі експлуатації.

  Зручність використання при будь-якій погоді

  Привід спрацює незалежно від погодних умов і місця установки, що особливо актуально для зовнішньої установки. Безсумнівним бонусом буде відсутність необхідності вручну відмикати або замикати ворота, залишати для цього автомобіль або приміщення.

  Безшумність дії

  «ВСВ-Групп» для асортименту підбирає тільки ті комплекти, які забезпечують плавність ходу і безшумність дії приводу. Це особливо актуально для побутових воріт, розташованих на в’їзді в гараж, який є частиною житлового будинку.

  Безпека використання

  Ворітна конструкція – габаритне спорудження, зіткнення з яким загрожує негативними наслідками. Для того, щоб використання воріт було безпечним для користувача, оточуючих та домашніх тварин, приводи комплектуються елементами безпеки.

  Охоронні заходи

  Автоматика для воріт стане також охоронною системою, так як більшість приводів комплектуються функцією блокування, а система управління – захистом від перехоплення сигналу.

 • Які послуги надає «ВСВ-Груп» в Вінниці?

  Автоматика для воріт: якісний супровід на кожному етапі автоматизації воріт від «ВСВ-Групп»

  Послуги по проекту системи ворітної автоматики включають:

  • знайомство з асортиментом і можливостями «ВСВ-Групп» в Вінниці;
  • виклик фахівців для зняття замірів з ворітної конструкції (при замовленні комплекту на експлуатовані ворота);
  • консультування з підбору автоматичного приводу з зіставленням наявних торгових марок;
  • доставку на адресу або поштове відділення на вибір замовника;
  • установка комплекту;
  • налагодження працездатності механізмів;
  • консультування замовника з питань обслуговування встановленого приводу;
  • гарантійне та сервісне обслуговування.

  Наявність представництва «ВСВ-Групп» у Вінниці суттєво спрощує знайомство з асортиментом і підвищує оперативність виконання замовлення.

 • Які види автоматики може запропонувати «ВСВ-Груп»?

  Різновиди комплектів автоматизації

  Всі комплекти автоматизації можна розділити за основним критерієм – функціональним призначенням. У кожній торговій марці зазвичай представлені всі типи автоматики, що розширює можливості підбору за кількома параметрами:

  • країні виробництва;
  • компанії-виробника;
  • вартості;
  • функціоналу;
  • можливості підключення додаткових аксесуарів.

  Для вінничан компанія «ВСВ-Групп» пропонує відвідати представництво у Вінниці, де можна ознайомитися не тільки з каталогом пропонованої продукції, але і розглянути в дії представлені види продукції від таких відомих компаній, як Alutech (Білорусь), Comunello (Італія), а також китайські торгові марки по білоруській ліцензії An-Motors і Marantec. Наші фахівці завжди допоможуть зорієнтуватися в асортименті і вибрати такий комплект, який буде ідеально відповідати параметрам ворітної конструкції.

 • Які особливості слід враховувати при виборі автоматики?

  Автоматика для відкотних воріт

  Перед підбором автоматичного приводу необхідно забезпечити плавність переміщення стулки воріт вручну. Поширеною помилковою думкою вважається, що потужність приводу може нівелювати дефекти направляючої і стулок. В реальності деформація, що викликає заїдання переміщення полотна також стане причиною поломки автоматики.

  Автоматика для промислових воріт

  Вибираючи автоматику для промислових воріт потрібно врахувати наявність наступних чинників:

  • вальний принцип дії;
  • відповідність між характеристиками потужності і габаритами полотна;
  • відповідність умовам експлуатації;
  • можливість збереження дієздатності при відключенні електроенергії;
  • значна функціональність автоматичного приводу;
  • можливість забезпечення максимальних параметрів безпеки.
 • Які є додаткові аксесуари для автоматики?

  Монтаж ворітної автоматики передбачає установку не тільки електроприводу, а й таких елементів, як:

  • пристрої дистанційного управління – стаціонарні пульти або кишенькові брелоки, відповідно до кількості точок доступу або користувачів, особливо це актуально для брелоків, так як базовий комплект не містить більше двох одиниць;
  • сигнальні лампи – необхідні для забезпечення світлової індикації переміщення ворітного полотна, принцип роботи яких – функція попереджувального сигналу;
  • фотоелементи – парні пристрої, завдання яких виявити перешкоду на шляху стулок і запобігти зіткненню.
Контакти
Вінниця
(Вінниця)
Вінниця
Ціни на автоматику
НазваЦіна*
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 988 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 607 252 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 559 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 547 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)11 466 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 507 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 889 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт15 055 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 812 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт12 424 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів