Гаражні ворота в Вінниці

Виправдати довіру клієнта - першочергове завдання «ВСВ-Груп»!

Своїм клієнтам «ВСВ-Груп» прагне запропонувати не просто оптимальний варіант проекту, але і весь спектр супутніх послуг і супроводу як до моменту здачі в експлуатацію, так і в подальшому при виконанні сервісного обслуговування.

Гаражні ворота від компанії «ВСВ-Груп» у Вінниці це:

Гаражні ворота – інновації для оформлення в’їзду

Гаражний отвір – зона особливої ​​уваги не тільки автовласника, а й недоброзичливців, бажаючих заволодіти чужим майном. Також, залишаючи автомобіль в гаражі, потрібно бути впевненим, що мікроклімат не завдасть шкоди машині, не викличе корозійні зміни і руйнування лакофарбового покриття. Тому до його герметизації пред’являються досить високі вимоги. Одна з актуальних завдань гаражних воріт – збереження мікроклімату з можливістю економії енергоресурсів. Особливо це стосується будівель, які примикають до житлового будинку або є його частиною. Сучасні конструкції ущільнювачів систем і комбінації матеріалів гаражних воріт дозволяють створювати конструкції, що забезпечують надійну герметизацію приміщення.

Всі ці моменти компанія «ВСВ-Груп» враховує при підборі моделей гаражних воріт для свого каталогу. Ворота гаражні в Вінниці можна придбати, звернувшись до регіонального представництва в столиці області. Даний напрямок – одна з провідних спеціалізацій компанії, що розвивається більше 10 років. Наш досвід дозволяє працювати з усіма видами воріт, виконувати їх установку, а також виробництво за індивідуальними параметрами будь-якої складності.

Ми гарантуємо, що для того, щоб придбана у нас ворітна конструкція радувала довгі роки, співробітники нашої компанії докладуть максимум зусиль, адже довіра клієнтів неоціненна для «ВСВ-Груп»!

Своїм клієнтам ми можемо запропонувати вирішити питання щодо обладнання гаражного отвору, а також:

 • промислових ангарів – значною площею воротного полотна;
 • автомобільних мийок – особливою конструкцією і світлопрозорими вставками;
 • автомобільних салонів – ефектним полотном з прозорих секцій;
 • станцій технічного обслуговування – воротами підвищеної взломостойкості.

Також на рахунку «ВСВ-Групп» робота з виготовлення комплексних замовлень – обладнання однаковими конструкціями гаражно-будівельного кооперативу на більш, ніж 60 паркомісць.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конструкції
Секційні ворота

Ворота, що збираються з окремих секцій, які в момент відкриття йдуть під стелю приміщення – секційні моделі. Вони досить популярні завдяки широкому асортименту варіантів заповнення, а також можливості вмонтування додаткового входу без втрати функціональності. Спеціальна ущільнювальна система секцій і полотна забезпечує максимальне прилягання і герметизацію приміщення.


Рулонні ворота

Ця модель полюбилася українським споживачам за невибагливість до умов монтажу. Вони являють собою полотно, яке при відкритті згортається і ховається в захисному коробі. Такі ворота не вимагають особливої ​​підготовки для установки і невибагливі в обслуговуванні.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Інше
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Незалежно від об’єкта установки і розмірів в’їзного прорізу, ворота гаражні в Вінниці або будь-якому іншому населеному пункті області або України повинні відповідати наступним вимогам:

  • експлуатаційна безпека – полотно воріт завжди габаритна конструкція, тому в ній повинні бути дотримані умови, що виключають травмування і каліцтва, наприклад, блокування від раптового падіння, защемлення пальців між секціями;
  • раціональність – полягає не тільки у вартості воріт, але і грамотному розташуванні в отворі, оснащенні елементами, які спрощують експлуатацію конструкції;
  • відповідність параметрам об’єкта – полотно повинно без дефектів перекривати отвір з повним збереженням функціональності і безперешкодності переміщення;
  • стійкість до умов експлуатації – застосування спеціальних матеріалів і комбінації антикорозійних заходів повинні забезпечувати воротам значний робочий ресурс без необхідності реставрації;
  • безперебійність – в конструкції повинна бути передбачена можливість блокування і розблокування полотна при відсутності електрики, але з умовою запобігання несанкціонованому доступу або управління воротами.
 • Які технічні особливості моделей?

  Представлені компанією «ВСВ-Групп» гаражні ворота в Вінниці відповідають високим вимогам по якості і надійності конструкцій. Також є можливість доукомплектувати вподобану модель опціонними елементами для комфорту використання. Кожна модифікація має значний експлуатаційний ресурс, але відрізняється технічними особливостями.

  Багатошаровість

  У виробництві воріт цей принцип є основоположним і стосується не тільки збирання полотна, а й інших елементів. Наприклад, лакофарбове покриття, представлено не тільки пошаровим нанесенням друку або фарби, а й захисним лаковим шаром, що запобігає вигорянню поверхні. Те ж стосується і антикорозійної обробки, що передбачає нанесення ґрунту і цинкування поверхонь, а також використання нержавіючих матеріалів.

  Світлопрозорі вставки

  Ці елементи не можна розглядати виключно як декорування. Вони мають відмінну світлопропускну здатність із забезпеченням оглядовості. Робочий ресурс таких елементів не поступається склу, але при цьому виключається небезпека пошкодження і проникнення. Особливості сучасних матеріалів дозволяють використовувати ці елементи і як доповнення, і в якості основного матеріалу заповнення полотна.

  Додатковий вхід

  Навіть в складених моделях можна встановити додатковий вхід, який заощадить робочий ресурс механізму підняття полотна.

  Теплоізоляція

  Важлива складова гаражних воріт – ущільнювальна система. Вона не тільки сприяє герметизації отвору, але і виконує функцію збереження тепла в приміщенні і підтримці мікроклімату, так як складний перетин передбачає наявність повітряних камер.

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Розвиваючи даний напрямок, компанія «ВСВ-Груп» співпрацює на правах партнерства з провідними виробниками ворітних конструкцій і постійно поповнює каталог модифікаціями-новинками з різними інженерними та екстер’єрними рішеннями. Технічна досконалість сучасних матеріалів дозволяє забезпечити конструкціям довговічність експлуатації і відмінні споживчі властивості. Всі ворота – від класики з двома стулками до високотехнологічних секційних і рулонних воріт представлені в нашому асортименті.

  Розсувні ворота

  Сучасна модифікація цих воріт нічим не поступається інноваціям завдяки застосуванню заповнення високої якості з безліччю варіантів його декорування. Металева фільонка, євроштакетнік або сендвіч-панелі з можливістю нанесення офсетного друку або полімерного фарбування – ці ворота ефектно доповнять архітектуру і виконають свої функції. Також допускається установка автоматики для воріт, яка перетворює класику в високотехнологічну конструкцію з дистанційним управлінням.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  Особливість модифікації – монолітне ворітне полотно, при якому стулка не складається або від’їжджає в сторону, як в відкотних воротах, а повертаючись, піднімається вгору до стелі – звідси і назва «Ворота підйомно-поворотного типу». Варіанти заповнення допускають оформлення воріт «під дерево» або фарбування в будь-який колір. Елементи безпеки і блокування виключають травмонебезпеку при використанні.

 • Стандартні рішення для оформлення гаража від «ВСВ-Груп»

  Щоб гаражні ворота у Вінниці купити, але не розгубитися в асортименті інтернет-магазину vsv-group, варто відвідати наше регіональне представництво в столиці області. Наші менеджери продемонструють наявні зразки і порадять, як досягти оптимального співвідношення необхідних функцій і можливостей по кожній моделі. Щоб зорієнтуватися в ціні і приблизно підрахувати кошторис необхідних витрат, на сайті можна ознайомитися з ціною стандартних рішень.

  Якщо клієнт бажає замовити виробництво ексклюзивного виробу, то його ціна може в рази відрізнятися від стандартної модифікації. Це пов’язано з унікальністю дизайну, застосуванням спеціальних матеріалів конструкції і її захисту, а також з наявністю додаткових елементів. Також замовникам доступна доставка по регіону, на адресу або поштове відділення, установка обраної конструкції і гарантія на виконані роботи.

  Оформлення в’їзду – не просто конструкція, що закриває отвір. Вона повинна відповідати очікуванням замовника і зуміти захистити його майно. Тому в асортименті компанії представлені моделі, комбінація елементів і матеріалів яких здатна вирішити завдання захисту, енергоефективності та привабливості зовнішнього вигляду.

Контакти
Вінниця
(Вінниця)
Вінниця
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні підйомні ворота Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір білий25 596 грн
Секційні ворота в гараж Алютех Класик 2125х2125 мм L-гофр коричневого кольору24 840 грн
Гаражні секційні ворота Алютех Тренд 2625х2250 мм мікрохвиля в бежевому кольорі20 052 грн
Секційні ворота для гаража Alutech Trend 2375х2250 мм S-гофр синього кольору18 648 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів