Ролети у Вінниці

Ролети від «ВСВ-Груп» - естетика з відмінною функціональністю

Ми гарантуємо не тільки високу якість продукції, а й пропонуємо суттєво збільшити термін експлуатації за рахунок своєчасного сервісного обслуговування і установки конструкції відповідно до регламенту.

Ролети від компанії «ВСВ-Груп» у Вінниці це:

Ролети – універсальний захист від негоди і зловмисників

Вікно – значна за габаритами і уразливості конструкція, яка потребує захисту внаслідок своєї крихкості і низької енергоефективності. Сучасний захист прорізів будівлі, вікон, дверей – популярні конструкції – ролети, які змінили решітки та віконниці. Для них характерні поєднання естетики, теплозбереження та стійкості до злому. Установка ролет також може стати відмінним рішенням для в’їзду в гараж, так як передбачає значний розмірний діапазон полотен. Не менш затребувані такі конструкції і для оснащення панорамних балконів, альтанок і терас, як побутових, так і комерційних будівель.

Ролети – полотна з окремих сегментів, що з’єднуються зі збереженням рухливості і гнучкості. Це необхідно для того, щоб при відкритті отвору полотно могло згорнутися в рулон, наявний в захисному корпусі. Тому в згорнутому стані полотно надійно захищене від пилу і опадів. У цьому випадку конструкція нагадує горизонтальні жалюзі, але на відміну від них, по отвору ролети переміщаються уздовж прорізу по направляючих. Завдяки особливостям конфігурації направляючих і наявності ущільнювачів, ролети істотно знижують тепловтрати в приміщенні.

Додатковий комфорт можна створити, якщо доукомплектувати ролети автоматикою і дистанційним керуванням. Сучасні системи не тільки управляються на відстані, але і можуть стати елементом «розумного будинку», так як в деяких моделях передбачена функція управління за допомогою смартфона і установка різних датчиків – вітру, освітлення і т.п.

Ролетна різноманітність: види і особливості популярних моделей

Асортимент ролетної продукції, представлений в каталозі «ВСВ-Груп», складається з новинок і популярних моделей з різними особливостями відповідно до функціонального призначення. Можливості компанії дозволяють запропонувати клієнтам як вже готові стандартні конструкції, так і виробництво комплектів або одиничних виробів будь-якої складності за індивідуальними розмірами і екстер’єрними параметрами.

Багатий досвід роботи з роллетною продукцією і штат кваліфікованих фахівців дозволяє запропонувати нашим клієнтам у Вінниці і області великий каталог ролетних виробів для монтажу на вікна, балкони, альтанки, гараж і двері. Така різноманітність модифікацій доступна завдяки:

 • варіаціям матеріалів виготовлення;
 • характеристикам ролетних профілів-ламелей;
 • різновидам декоративного покриття.
За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Рольставні

Рольвіконниці – ролетні конструкції, які поєднують функцію базового захисту елементів отвору з енергозберігаючою, якщо використовуються пінонаповнені профілі, також для притінення приміщення можуть застосовуватися перфоровані профілі.


Захисні ролети

Захисні ролети – конструкції з високими характеристиками міцності, виробництво яких виконується з металу, внутрішнє наповнення представлено ребрами жорсткості.


Ролетні решітки

Ролетні решітки – застосовується перфорований профіль, конструкція якого дозволяє зберігати оглядовість, але при цьому здатна протистояти спробам злому.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • У чому переваги ролетів від «ВСВ-Груп» у Вінниці?

  Сучасні умови та технології виробництва ролет дозволяють створювати цікаві з точки зору дизайну конструкції, які можуть виконувати захисні функції. Компанія «ВСВ-Групп» спеціалізується на виробництві і монтажі ролет і пропонує купити ролети у Вінниці або відвідати регіональне представництво, якщо важко визначитися з вибором моделі.

  Своїм клієнтам і потенційним замовникам ми готові запропонувати новинки, універсальні і популярні конструкції, а також ролети певного призначення. Кожна одиниця продукції з нашого асортименту володіє відмінними споживчими властивостями і буде радувати своїм виглядом не один рік.

  Головна перевага ролет в тому, що їх монтаж можна робити на будь-якому етапі експлуатації об’єкта без порушення цілісності декоративного покриття. Також такі конструкції, як ролетні решітки, ролети, володіють наступними перевагами:

  • контроль за рівнем освітлення приміщення з захистом елементів інтер’єру від попадання прямих сонячних променів;
  • обмеження оглядовості приміщення;
  • збереження цілісності елементів скління;
  • запобігання спробам злому;
  • захист від забруднення, пилу і несприятливих погодних умов;
  • збереження естетики екстер’єру;
  • можливість використання роллетного полотна в якості рекламного банера завдяки можливості застосування технології офсетного друку.
 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: елемент комфорту

  Сучасні ролети оснащені механізмом, що спрощує їх вільне відкриття / закриття вручну. Також додатковим елементом комфорту є оснащення системи електроприводом з дистанційним або стаціонарним управлінням. Особливості цих двох типів управління полягають в наступних параметрах.

  Ручне керування

  Такий тип затребуваний на об’єктах, де встановлено не більше двох ролетних конструкцій. Компанія «ВСВ-Групп» пропонує три типи ручних ролетних приводів:

  • стрічковий тип – елементом управління є стрічка, яка з’єднує вал і котушку, такий різновид встановлюється на досить легких полотнах, маса яких не перевищує 15 кг, популярний завдяки своїй економічності;
  • воротковий тип – передбачає наявність спеціальної ручки – воротка, що кріпиться до валу, такий різновид встановлюється на полотна середньої ваги з масою до 30 кг;
  • пружинно-інерційний механізм – в рух полотно призводить пружина, що розташовується усередині валу, такий різновид встановлюється на габаритних роллетах, маса не перевищує 60 кг.

  Автоматичні приводи

  Комплекти автоматичного управління, які пропонує компанія «ВСВ-Групп», можуть бути як економічними, так і досить дорогими в залежності від функціональності. Для автоматизації ролет застосовуються електроприводи і додаткові елементи від провідних виробників ролетної автоматики. Допускається автоматизація як нових конструкцій, так і вже експлуатованих. Наші фахівці допоможуть розробити оптимальний по функціональності і вартості проект. Також доступна доставка виробів і їх установка на об’єкті замовника.

  У компанії «ВСВ-Групп» також можна замовити інновації в сфері автоматичних приводів і елементів управління ролетами – автоматику, що дозволяє за допомогою смартфона керувати конструкціями, об’єднати їх в єдину систему або виконати впровадження управління в загальну конфігурацію «розумний дім».

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  Ціна ролетних конструкцій залежить від трьох основних чинників:

  • розміри отворів – чим більше отвір, тим дорожче конструкція, при однакових елементах полотна віконні ролети будуть дорожче рулонних воріт, які встановлюються на в’їзд в гараж або стінки альтанки;
  • типи роллетного профілю, з яких збирається полотно конструкції – металевий профіль належить до економічних елементів, екструдований – найбільш дорогий;
  • тип управління, що встановлюється на полотно – автоматика для ролет завжди дорожче ручного управління.

  Також загальна вартість замовлення може бути збільшена за рахунок супутніх послуг – доставки, монтажу, установки додаткових аксесуарів.

 • Який спектр послуг надає «ВСВ-Груп» у Вінниці?

  Виробництво

  Орієнтуючись на функціональне призначення і габарити отворів, буде виконано виробництво ролет за проектом замовника.

  Виготовлення

  При виготовленні ролет компанія керується регламентом європейських стандартів безпеки і якості продукції. Також враховуються кліматичні особливості місця розташування об’єкта установки ролетних конструкцій.

  Установка

  Довговічність безперебійної служби ролет в більшій мірі залежить не від умов використання, а від точності операцій при установці виробу. Досвід компанії «ВСВ-Групп» і штат кваліфікованих монтажників дозволяє встановлювати ролети на вікна будь-якої складності і етапу експлуатації будівлі.

  Гарантія

  На всі конструкції, встановлені фахівцями компанії на об’єкті замовника, надається гарантія 1 рік, на зовнішнє покриття – 10 років без додаткових реставраційних робіт. Опційно надаються послуги технічного обслуговування, що подовжують гарантійні зобов’язання.

 • Які бувають види ролетних систем і чим вони відрізняються?

  Функціональні відмінності

  За призначенням ролетні профілі діляться на такі види: рольвіконниці, захисні ролети, ролетні решітки.

  Матеріал виготовлення

  Основу роллетного полотна складають спеціальні профілі – ламелі. Для всіх них є загальна властивість – конструкція являє собою оболонку, частиною якої є виступи – зачепи. Вони утворюють гнучке зчеплення окремих елементів при складанні полотна. Профілі ролет діляться на три типи:

  • металопрофіль – призначений для прорізів до 5 кв.м, встановлюється на різних об’єктах, затребуваний завдяки поєднанню «ціна / якість» як найбільш економічний;
  • профіль з поліуретановим наповненням – двокомпонентний елемент, в якому оболонка з металу заповнена спіненим матеріалом, такий профіль не тільки стійкий до злому, але і виконує функцію енергозбереження;
  • екструдований профіль – призначений для прорізів до 15 кв.м, відноситься до категорії «захисний», оскільки володіє підвищеними характеристиками міцності, затребуваний для об’єктів, які потребують охоронних заходів незважаючи на те, що досить дорогий, тому що виготовляється з цілісних алюмінієвих зливків.
Контакти
Вінниця
(Вінниця)
Вінниця
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 662 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд11 764 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 168 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 523 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250023 356 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG849 811 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів