Автоматика для воріт у Волновасі

Приводи автоматичного доступу до воротних і ролетних конструкцій збільшують термін експлуатації виробів і дарують комфортний доступ для господарів і гостей

Автоматика від «ВСВ-Груп» це:

Системні рішення автоматизації в’їздів і прорізів від компанії «ВСВ-Груп» у Волновасі

Якщо Вам набридло під дощем і снігом залишати автомобіль, щоб відкрити стулки воріт або Ви всерйоз задумалися над поліпшенням безпеки доступу на свою територію, ласкаво просимо в офіс «ВСВ-Груп» у Волновасі. Інженерно-технічний склад компанії готовий оснастити Ваші ворота і рольставні якісними приводами і редукторами від кращих виробників Європи, Китаю та Білорусі. Зразки обладнання від «ВСВ-Груп» проходять жорсткий контроль і тестування на всіх етапах складання ― від початкового і проміжного до кінцевого при введенні в експлуатацію готової системи.

Оперативне реагування наших співробітників у разі поломки або збою в роботі автоматики стало можливим завдяки розгалуженій системі офісних і сервісних центрів нашої компанії по всій країні. Регулярні прямі поставки запасних частин і комплектуючих, правильна логістика дозволили «ВСВ-Груп» негайно виконувати монтаж і ремонт автоматики всіх типів. Залучення співробітників і технічного персоналу в місцях геолокації офісу та постійні курси підвищення кваліфікації допомагають нам домогтися високого рівня майстерності інженерного складу.

Виробничі та складальні цехи компанії «ВСВ-Груп» працюють в цілодобовому режимі, щоб обробити замовлення і змонтувати конструкцію для клієнта в мінімальний термін. Сировина та комплектуючі виготовляються з безпечних нетоксичних матеріалів, що пройшли експертизу і сертифікацію. Ефективність їх використання, а також значний експлуатаційний термін роботи автоматичних механізмів, підтверджені захопленими відгуками наших постійних покупців. Компанія забезпечує якісне і повноцінне обслуговування обладнання по закінченню терміну гарантії.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасної пускової системи
Комплекти автоматики для оснащення воріт і рольставен від «ВСВ-Груп»
Для гаражних боксів і в'їзних воріт

Ланцюгові механізми з антикорозійним покриттям розраховані на підняття полотна невеликої ваги. Надійність конструкції безпосередньо залежить від правильного догляду: деталі потребують регулярного змащування. Приводи для вального механізму розраховані на постійне навантаження в неопалюваних приміщеннях. Потужний двигун здатний впоратися з полотном великої ваги і площі.


Автодоступ для відкатних систем

В основу головного елемента для стулки, що відкочується вліво або вправо, покладений редукторний привід. Потужний мотор забезпечує плавний рух полотна по направляючій рейці без ривків і заїдань.


Привід для орних конструкцій

Від принципу відкриття ― всередину або назовні ― лежить доцільність використання приводів важільного або лінійного типу. Потужність двигуна розраховується в залежності від ваги полотна воріт і матеріалу конструкції.


Оснащення промислових об'єктів

Виробничі цехи і складські приміщення, де робота людей і техніки організована в режимі нон-стоп, повинні відповідати високій пропускній здатності. Автоматика для таких будівель вибирається за індивідуальними параметрами і відрізняється високою потужністю і довговічністю.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Ціни на автоматику
НазваЦіна***
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 711 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 606 849 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 306 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 017 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)10 829 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 034 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 006 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт14 219 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 155 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт11 733 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?