Ролети у Волновасі

Рольставні з пенонаповненого профілю від «ВСВ-Груп» захистять Ваші віконні та балконні отвори від зловмисних зазіхань

Ролети від «ВСВ-Груп» це:

Корисні функції захисних жалюзі від «ВСВ-Груп» у Волновасі

Універсальність і багатофункціональність рольставен підтверджується зростаючим інтересом з боку покупців. Проста і практична конструкція на вигляд, вона має ряд корисних якостей, деякі з яких є унікальними і неповторними. Застосування ролетних систем сьогодні затребуване скрізь: в приватній житловій забудові, в багатоповерхових будинках, в комерційних структурах торгівлі, банківської діяльності та сфері надання послуг. Доступна ціна і довговічність служби, невибагливий догляд і обслуговування відіграють важливу роль при виборі системи для оснащення віконного або дверного отвору.

Віддаючи перевагу ролетним конструкціям від «ВСВ-Груп» у Волновасі, Ви отримуєте якісні антивандальні зразки для захисту майна від зловмисного доступу на приватну територію. Практика показує, що злочинці часто припиняють зазіхання на чуже добро, стикаючись з необхідністю злому захисних жалюзі. Додаткова перешкода на шляху злодія дарує рятувальні хвилини для приїзду поліцейського наряду.

Повсюдне подорожчання енергоресурсів з установкою рольставен не так вдарить по гаманцю власника. Калькуляція витрат на опалення і дані, отримані в практичних умовах, доводять ефективність роботи жалюзі. як енергозберігаючого компонента. Ролети з пінним наповнювачем працюють за принципом термопрошарку ― запобігають втраті тепла всередині приміщення в холодну пору року і не допускають перегріву в літню спеку. Жалюзі також подовжують термін життя склопакетів, захищаючи від зовнішніх природних впливів: снігу, дощу, граду і вітру. Підключення віконних ролет до автоматичних приводів управління і установка сенсорів дозволяє зробити роботу систем автономною навіть у Вашу відсутність.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних ролетних виробів
Різноманіття ролетних моделей від українського виробника «ВСВ-Груп»
Алюмінієві та металопрофільні моделі

Завоювали народну любов і хорошу репутацію завдяки своїй ціновій доступності, практичності і різновидам виконання. Колірна гамма і широка розмірна сітка зробили жалюзі з металопрофілю предметом прикраси інтер’єрного фасаду.


Рольставні з пінополіуретановим прошарком

Пінний наповнювач виконує роль термо прошарку між елементами профільної конструкції. Пористий склад піни володіє хорошими ізоляційними характеристиками. Взимку і в міжсезоння тепло з приміщення не випаровується через склопакети, а в літню спеку забезпечить прохолоду і свіжість всередині будівлі.


Екструдовані зразки для віконних і дверних прорізів

Застосовуються в місцях особливої небезпеки через загрозу вандалізму, хуліганства або іншої зловмисної спрямованості. Посилені ребра жорсткості моделі підвищують опірність ролети до відкриття механічним шляхом. Актуальні в місцях з підвищеною вітряністю і вологістю.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 786 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 164 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 242 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 880 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250024 150 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 145 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?