Фурнітура для відкатних воріт

Товари категорії

Основні переваги фурнітури для відкатних воріт:

Кращі світові виробники
Рішення для будь-якого сегменту
Висока якість
Якісна установка в короткі терміни
Оптимальні ціни
Оперативна доставка по Україні

Де купити фурнітуру для відкатних воріт

Фурнітура, представлена на сайті ВСВ-Груп, пройшла всі можливі перевірки та сертифікована. На кожен продукт розписані максимально допустимі навантаження, що вказується в характеристиках.

Для того, щоб замовити товар, достатньо оформити заявку або подзвонити по телефону. Менеджери допоможуть купити оптимально відповідний продукт. Доставка товару здійснюється по Києву і Україні за допомогою транспортної компанії.

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги фурнітури! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші комплекти фурнітури. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Підтвердження замовлення у менеджера

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення фурнітури

  безкоштовна доставка по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Фурнітура під консольні ворота

Різний монтаж системи воріт має на увазі використання різних комплектуючих. При виборі комплектуючих до відкатних воріт, варто звернути увагу на:

 • ширину проїзду;
 • вагу всієї системи;
 • вітрове навантаження;
 • виробника.

Ширина проїзду воріт найчастіше стандартна. Для будинку або дачі встановлюється система на 4 метри, але зустрічаються встановлення шириною в 6 і 8 метрів. При покупці фурнітури для воріт цей момент враховується в першу чергу. Чим більше ширина – тим міцніше буде комплект, ціна теж може змінюватися. Це ж правило спрацьовує і з вагою всієї конструкції. Неправильно підібрана фурнітура просто не зможе впоратися зі щоденним навантаженням, і всю систему доведеться встановлювати заново, навіть полотно воріт.

Прорахунок вітрового навантаження забезпечить витримку полотна навіть сильних поривів вітру під час відкриття, коли ворота найбільш вразливі. Стовпи отвору повинні бути надійними і стійкими, а напрямні ролики виконані з міцного металу. Вибір виробника не менш важливий.

Як вибрати комплектуючі для відкатних воріт

Фурнітура для відкатних воріт виконана з сучасних надміцних полімерів із застосуванням революційних технологій. Всі вузли конструкції виготовлені таким чином, щоб забезпечити максимальну надійність і міцність, а також неперевершену м’якість і безшумність роботи.

Типова схема консольних воріт

 1. Несучий гнутий профіль.
 2. Опора регулювальна.
 3. Несучий роликовий візок (сталеві ролики, полімерні ролики).
 4. Кінцевий ролик.
 5. Обмежувач бічного кочення (малий або великий).
 6. Уловлювач нижній.
 7. Заглушка.
 8. Полотно воріт.
 9. Стовп опорний.
 10. Стовп відповідний.
 11. Зубчата полімерна рейка.
 12. Електропривід.
У вас є заміри?

Вкажіть ваші заміри і ми підберемо вам кращий варіант

Популярні комплектуючі для воріт

Заглушка

Заглушка закриває торці консолі, перешкоджаючи забивання консолі снігом і брудом. Крім того вона зменшує силу удару при закритті.


Зубчата полімерна рейка

Зубчата рейка прикріплюється до полотна воріт і служить передачі руху від приводу. Вона виготовляється з надміцного полімеру, який додатково армується скловолокном.


Кінцевий ролик

Кінцевий ролик прикріплюється до консолі з метою досягнення плавного закриття воріт. Конструкція не потребує мастил, що не засмічується і виключає заклинювання.


Несучий гнутий профіль

Консоль (гнутий профіль) – один з ключових елементів в загальній конструкції воріт. Профіль представлений в двох типорозмірах – для малого і великого консольних комплектів.


Обмежувач бічного кочення (великий)

Даний обмежувач бічного кочення для великого консольного комплекту використовує в своїй конструкції гнутий профіль. Це дозволяє застосовувати його на воротах масою до 800 кг, а в ширину – до 10 метрів.


Обмежувач бічного кочення (малий)

Даний обмежувач бічного кочення для малого консольного комплекту використовує в своїй конструкції гнутий профіль. Це дозволяє застосовувати його на воротах масою до 400 кг, а в ширину – до 4 метрів.


Опора регулювальна

Регулювальна опора служить для зручності встановлення і регулювання воріт в ході експлуатації.


Несучий роликовий візок (ролики з полімеру)

Ролики для даної конструкції зроблені зі застосуванням високоміцного матеріалу – полімеру, армованого скловолокном.


Несучий роликовий візок (ролики зі сталі)

Сталеві колеса для каретки зроблені на високоточному обладнанні. Поверхня роликів покрита гальванічним матеріалом, який оберігає їх від зовнішніх впливів.


Вловлювач

Вловлювач призначений для надійної фіксації воріт в їх кінцевому положенні при закритті. Конструкція стійка до значних вітрових навантажень.


Автоматика для відкатних воріт

Автоматика для воріт функціонує зі стулками вагою 300-3500 кг. Фурнітура для відкатних воріт – це механізми, що забезпечують рухливість і стійкість всієї системи. Комплект фурнітури призначений не для приведення системи в рух – для цього в ворота вбудовується автоматика. Установка якісної фурнітури забезпечить м’яке і безшумне відкриття і закриття, тому важливо підібрати комплект, що оптимально підходить під окремі ворота.

ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 January 2020
Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 December 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 December 2019

Питання та відповіді

 • З чого складаються комплектуючі для відкатних воріт?

  Незалежно від виробника, комплектуючі складаються з:

  • роликових кареток – прикріплюються до підготовленого фундаменту воріт, забезпечують безшумне пересування в обидві сторони;
  • напрямних рейок – приварюються до нижньої рами, разом з полотном одягається на каретки; рейки представлені надійною основою, необхідною для з’єднання каретки і воріт;
  • підтримувальних роликів – необхідні для утримування системи в вертикальному положенні, прикріплюються до стовпа, що знаходиться найближче до отвору;
  • уловлювача і накатного ролика – вставляються один в одного при закритті воротного полотна, при досягненні максимальної точки закриття уловлювач приймає в себе воротную стулку, прикріплюється до отвору воріт;
  • заглушок – необхідні для захисту напрямних рейок від бруду, снігу, піску та дощу, за рахунок них фурнітура прослужить довше і не деформується.
 • Як правильно підібрати фурнітуру?

  Для того, щоб правильно вибрати необхідну фурнітуру для відкатних воріт необхідно орієнтуватися на 2 параметра:

  • розмір воротного отвору – для визначення довжини консольної балки;
  • вагу стулки – для вибору комплекту з наявної;
  • градації – 400 кг, 500 кг, 800 кг. Такий комплект, як стандарт, включає в себе: направляючу, роликові каретки, накатної і підтримують ролики, уловлювачі і заглушки.
 • Як правильно розрахувати довжину направляючої балки?

  Для розрахунку довжини консольної балки часто користуються формулою, в якій до збільшеної на коефіцієнт k = 1,4 ширині прорізу додається ще 20 см.

  Довжина консольної балки = Розмір воротного отвору х 1,4 + 20 см.

  У деяких випадках, щоб розрахувати величину довжини балки для воріт використовують коефіцієнт k = 1,5 без додаткового збільшення.

 • Чи всі елементи фурнітури важливі для конструкції воріт?

  Комплект фурнітури для відкатних воріт, що необхідна для відкатних воріт, передбачає наявність направляючої, каретки, оснащеної металевими або полімерними роликами, накатного і підтримуючих роликів, верхнього та нижнього уловлювачів, а також заглушок. Важливість цих елементів в тому, що вони забезпечують конструкції нормальну роботу, а від їх якості залежить довговічність експлуатації.

 • Що робити, якщо ширина воротного отвору більше ніж 5 м?

  Які конструкції використовувати, якщо ширина воротного отвору надто велика (більше 5 м):

  • розсувні – до 40 м;
  • відкатні – до 20 м;
  • рулонні – до 11м;
  • секційні – до 8 м.

  Якщо ворота вже виготовлені, а величина отвору перевищує допустимі параметри, то можна штучно зменшити його величину за рахунок додавання цегляної кладки.

  Як варіант, допускається зварне з’єднання двох консолей для відкатних воріт – до 15 м.

 • Чи можна заощадити, якщо купувати не комплект, а комплектуючі окремо?

  Купити комплектуючі для відкатних воріт з їх подальним окремим виготовленням – не найкраща ідея для економії.

  При виборі окремих елементів можна помилитися з параметрами навантаження. Комплекти фурнітури випускаються з градацією на певні габарити стулки, тому готовий комплект забезпечить точність і надійність роботи воріт. Куплені «вроздріб» комплектуючі можуть бути дешевше, ніж комплектація, але, найчастіше, абсолютно не відповідатимуть заданим параметрам. Це пов’язано з тим, що чим дешевше комплект, тим на менші навантаження він розрахований.

У вас вже є розміри воріт? Введіть дані, і ми зробимо для Вас точний розрахунок!

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  #
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  #
  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  #
  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  #
  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  #
  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  #
  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?