Нижній вловлювач для відкатних воріт

Товари категорії

Нижній уловлювач для відкатних воріт - мінімізація ризиків при значній парусності

Якісні ворітні системи, робота яких не тільки повинна бути безперебійної, а й забезпечувати певний ступінь комфорту і безпеки використання, крім провідних елементів конструкції, оснащується функціональними фурнітурними комплектуючими. Їх наявність в загальній структурі дозволяє мінімізувати шум і ризики виходу з ладу основних вузлів. У відкатних воротах одним з таких елементів є нижній уловлювач, що фіксує кінцеве положення стулки при закриванні / відкриванні.

Найбільш важливе застосування нижньої пастки в конструкції воріт, які характеризуються значною парусністю. Відсутність улавливателя при значних вітрових навантаженнях може привести до виходу стулки і пошкодження інших конструкційних елементів (роликів, візки, полотна, що направляють).

Більше 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги фурнітури! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші комплекти фурнітури. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Підтвердження замовлення у менеджера

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення фурнітури

  безкоштовна доставка по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Особливості конфігурації уловлювача

Нижній уловлювачі коробчатого виду являє собою штамповані виріб з цілісного листа легованої сталі, стійкої до корозії і абразивним впливів. Встановлюється на відкатних воротах по обидва боки руху зсувних стулок. Функціональне призначення виробу полягає у фіксуванні стулки в граничному положенні і запобігання виходу роликів при бічному навантаженні. Випускається виріб двох типів – для великого і малого консольних комплектів.

При закриванні / відкриванні нижній уловлювач приймає на себе кінець направляючої розсувних полотен. Його оптимальне функціонування забезпечується в поєднанні з бічним кінцевим роликом, який інтегрується в заглушку направляючої. Також важливий момент забезпечення підйому полотна при його вході в межах до 10 мм над нижньою горизонтальною внутрішньою поверхнею ловителя. Це необхідно для досягнення розвантаження роликового опори і позитивно впливає на тривалість безаварійної роботи воріт.

Для консолей малої ваги допускається застосування замість нижнього улавливателя пари у вигляді підйомного ролика і заглушки направляючої. Але у такого комплекту є недоліки, які сприяють швидкому виходу з ладу всього комплекту і виникнення необхідності проведення дорогих ремонтних робіт.

Переваги використання

Основне призначення улавливателя – не допустити вихід роликових опор з корпусу направляють в крайніх положеннях полотна воріт. Така функціональна необхідність особливо важлива для воріт на відкритій місцевості з частим виникненням бічних вітрових і інших зовнішніх навантажень. В такому випадку на ролики візки припадає значна частина ударної сили, що може викликати їх поломку. Для мінімізації таких ризиків на відкатні Воротні системи по краях напрямних встановлюються уловлювачі.

Перевага нижнього ловителя в забезпеченні:

 • надійної фіксації крайнього положення полотна;
 • розвантаження роликових опор;
 • демпфірування парусної бічного навантаження;
 • протидії негативним вітрових навантажень;
 • позитивного впливу на тривалість терміну служби ворітної системи.
 • Потрібно відзначити, що перевернутий нижній уловлювачі може виконувати функцію верхнього, фіксуючи полотно в крайньому положенні.
ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 January 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 November 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 December 2019
Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  #
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  #
  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  #
  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  #
  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  #
  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  #
  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?