Гаражні ворота Алютех

Основні переваги гаражних воріт Алютех:

Гарантована безпека
Підвищена теплоізоляція
Надійна герметизація отвору
Стійкість до корозії
Для всієї родини
Встановлення в будь-який проєм

Високий рівень сервісу на всіх етапах співробітництва

Компанія «ВСВ-Групп» представляє продукцію популярної торгової марки «Алютех», автоматичні системи якої заслужили довіру споживачів поєднанням ціни і високої якості, ергономічність і додатковими опціями (хвіртка). Ворота з сендвіч-панелей володіють наступними перевагами:

 • якісна теплоізоляція приміщення;
 • комфортне використання;
 • забезпечення безпеки;
 • можливість економії простору;
 • широка колірна гамма і фактурність;
 • стійкість до корозійних змін.

Маркування СЕ і відповідність регламентам Євросоюзу щодо безпечності та якості підтверджені протоколами випробувань прдукции «Алютех» і свідчать про їх надійності та безпеки експлуатації як для користувача, так і для членів його сім’ї.

Важливим є той факт, що панелі системи відносяться до енергоефективних матеріалів, надійно забезпечує високі показники теплоізоляції і забезпечення комфортної температури усередині приміщення.

Де можна замовити виготовлення воріт «Алютех» з доставкою та монтажем?

Для жителів України замовлення на виготовлення секційних воріт від Alutech, відповідних вимірах клієнта доступний при зверненні в нашу компанію «ВСВ-Групп», так як наші представництва є практично у всіх обласних центрах, таких як Київ, Дніпро, Одеса, Полтава, Рівне, Хмельницький та ін.

Спеціалізована компанія VSV-Group доставити продукцію в будь-який регіон, а монтажні роботи по установці воріт «Алютех» будуть виконані кваліфікованими фахівцями. Придбання продукції популярного білоруського бренду від компанії VSV-Group в вашому місті – це найбільш прийнятна ціна в поєднанні з відмінною якістю і надійністю.

1100 воріт ставимо щорічно протягом 13 років

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші ворітні системи. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення воріт і монтаж

  безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтесь комфортом і безпекою

Конструктивні особливості гаражних воріт «Алютех»

Конструкція складається з декількох секцій. Управління ними вручну не вимагають значних зусиль у зв’язку з тим, що їх маса компенсується наявністю пружинного механізму. Відповідно підйом воріт «Алютех» потрібно близько 15 кг (150 Н) зусилля.

Автоматичні ворота – секційні структури, що включають в себе рухливі з’єднання секцій. Переміщення секцій здійснюється по напрямних при відкритті – спочатку вертикально вгору, а потім розміщуються горизонтально. При цьому досягається максимальна економія простору за рахунок відсутності стулок всередині або зовні гаража, а також не змінюється розмір отвору.

До складу конструкції входить електричний привід, що забезпечує автоматизацію руху воріт. У разі відсутності електропостачання, їх легко можна підняти вручну – плавність і легкість ходу панелей забезпечує спеціальний пружинний механізм.

Дистанційне керування підйомними механізмами автоматизованої системи дозволяють управляти воротами, не залишаючи автомобіль, що особливо актуально при несприятливих погодних умовах і є важливим фактором безпеки. Для відкриття при цьому досить натиснути відповідну кнопку пульта.

Безвідмовність роботи, заявленої виробником, полягає в 25 000 повних циклах, відповідних не менше 15 років безаварійної експлуатації гаражних воріт «Алютех».

Типи панелей

Незалежно від того, в якому стилі виконана споруда – секційні ворота «Алютех» підкреслять індивідуальність екстер’єру hi-tech або самобутність котеджу в класичному стилі.

Широкий асортимент фактури (мікрохвиля, гофр, фільонка) дозволяє конструкції відповідати будь-фактурі оздоблювального матеріалу стін.

Імітація структури деревини в поєднанні з якостями сталевих воріт – це елемент солідності екстер’єру та індивідуальність коттеджа.

Ворота з сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини (золотий дуб, темний дуб, вишня), мають усі переваги сталевих воріт і надають котеджу елемент престижу і індивідуальності.

Для вибору фарбування «Алютех» використовується шкала RAL. Це дозволяє досягти ідеальної відповідності колірного рішення з основними архітектурними елементами, такими як віконні рами, вхідні двері, покрівля.

8 тонів за стандартною ціною:

Модифікація Trend оснащена покриттям з полімерів в нижній частині секції, яке захищає від шкідливої ​​дії талих вод і опадів. Вона призначена для монтажу більше необхідних габарітовф – в межах 100 мм по ширині і близько 50мм по висоті. При цьому стійки і нащельник виходять в отвір.

Створити свій унікальний дизайн

Виберіть колір і фактуру, внесіть розміри воріт, а ми розрахуємо їх вартість

Тип панелей:Л гофр
Готові колірні рішення за 0 грн:Белый (RAL 9016)

Модифікації Prestige і Trend

Щороку не менше двохсот тисяч власників приватної та комерційної нерухомості встановлюють воротні системи «Alutech» в приватний будинок або гараж, котедж, підземний паркінг.

Комфорт використання, надійність і безпеку експлуатації – основні якості систем, які обумовлюють їх популярність у споживачів. Серед інших переваг таких систем необхідно також відзначити простоту використання і обслуговування, надійну герметизацію отвору і хороші параметри теплоізоляції.

Основні елементи конструкції гаражних воріт включають в себе:

 • секції з рухомим з’єднанням сталевими петлями;
 • напрямні для руху полотна.

Принцип роботи полягає в тому, що при русі секції з закритого вертикального положення пересуваються у відкрите вертикальне, піднімаючись в стелю, зберігаючи розміри отвору і не зачіпаючи простір перед гаражем або всередині нього.

Широкий вибір модифікацій і колірного рішення дозволяє клієнтам підібрати саме ту, яка не порушить загального екстер’єру споруди і підійде по всім необхідним параметрам.

Найбільш популярними представниками модельного ряду є модифікації Prestige і Trend. Для моделі Prestige характерні підвищені параметри міцності, зносостійкості і теплоізоляційні властивості з опором теплоізоляції 1 м2 С / Вт, а також відповідність 5-го класу повітропроникності. До особливостей конструкції відноситься потайна установка кутових стійок і нащільники.

Гаражні ворота модифікації Trend

Максимальні габарити модифікації Trend по ширині – 3500 мм, по висоті – 3085 мм.

Відмінна риса цієї модифікації полягає в здійсненні балансування маси полотна за допомогою пружин розтягування, розташованих між полотном і направляючими в кількості двох з кожної сторони. Пружини є фактором плавності ходу воріт і запобігання можливості довільного спуску полотна.

Також їх застосування мінімізують час на монтаж конструкції до 2,5 – 3 годин від початку до моменту приймання замовником виполненнной роботи.

Секційна модифікація Trend не вимоглива до умов монтажу. Для неї достатньо перемички близько 100 мм, що досить актуально при заміні застарілих металевих орних воріт на вдосконалену секційну продукцію «Алютех».

 • Запатентована структура «пружина в пружині» забезпечує додатковий захист від викиду панелі або компенсації розриву пружини, а також виходу пружин з направляючих.
 • Конструкція воріт передбачає використання регульованих роликових кронштейнів. Таке регулювання параметрами примикання сендвіч-панелей до отвору дозволяє досягти високих параметрів тепло-і звукоізоляції.
 • Зручність виконання регулювання натягу пружин, їх посилення або ослаблення дозволяє виробляти її як в процесі монтажу, так і в ході використання встановленої конструкції.

Презентабельний зовнішній вигляд готових систем забезпечений потайним пристроєм кінцевих профілів, які непомітні з зовнішньої сторони.

У вас є заміри?

Вкажіть ваші заміри і ми підберемо вам кращий варіант

Опціональні можливості гаражних воріт Алютех

Облаштування додаткового входу в гараж

Гаражні ворота білоруського виробника доповнюються вбудованою хвірткою або розташованої на фасаді. Зручність такої опції в можливості попадання в приміщення без необхідності задіяти механізм, що позитивно позначається на тривалості терміну служби, економить електроспоживання і тепло в приміщенні. Крім того, хвіртка виконує функцію евакуаційного виходу, що відповідає нормам пожежної безпеки.

Посилене пристрій вбудованої хвіртки дозволяє монтувати її в воротах з розмірами 7 х 6 м. Варіанти висоти каліточного порога залежать від габаритів воріт і можуть бути 95 мм або 140 мм.

Величина висоти в 95 мм відповідає протипожежним нормам і може виконувати функцію виходу в разі екстреної евакуації. Кольорове виконання обрамлень хвіртки виконується компанією «Алютех» в двох варіантах: сріблястому і коричневому, які ефектно гармонізують з кольором воріт і хвіртки, які виготовляються в єдиному стилі, вписуючись в фасад. Малюнок і колір воріт збігається з хвірткою.

Вбудовані вікна

Для додаткового природного освітлення в гаражні ворота компанія пропонує вмонтувати кілька різновидів вікон, в тому числі і з пластиковим хрестоподібним декором або у вигляді сонячних променів. Секції гаражних систем з вікнами підкреслять індивідуальність конструкції і ефектно впишуться в загальну архітектуру домоволодіння, як акцент на сучасності екстер’єру.

Типи замків для воріт

Найбільш важливий елемент і основна перевага конструкцій «Алютех» – система забезпечення обмеження доступу, яка характеризується підвищеним ступенем надійності. Замовнику пропонується на вибір два типи – засув або замок ригеля. З переваг замку потрібно відзначити: простоту монтажу, естетика зовнішнього вигляду і міцність замикання. Також в пристрої передбачений спосіб підключення розблокування електроприводу, який при відсутності електропостачання можна перевести в ручний режим.

Решітка для вентиляції

Монтаж решітки – це можливість забезпечити природну вентиляцію приміщення. Її установка доцільна для воріт, які повинні відповідати особливим вимогам протипожежної безпеки.

Виробником пропонується решітки в двох кольорах – білий і чорний, обладнані захисними антимоскітними сітками і способом закрити вентиляційні отвори.

Експлуатаційні переваги панелей секційних воріт «Алютех»

Установка конструкції забезпечить споживачеві наступні переваги:

 • надійну антивандальний захист від несанкціонованого проникнення;
 • забезпечення безпеки;
 • відмінні параметри тепло- і звукоізоляції;
 • комфорт використання;
 • тривалий термін безаварійної експлуатації;
 • презентабельний зовнішній вигляд;
 • універсальність конструкції.

Відмінні робочі параметри обумовлені застосуванням сендвіч-панелей високої якості, які виробляються із сталевого оцинкованого стрічки. Товщина панелі складає 45 мм. Зовнішня сторона покрита особливим полімерним матеріалом ПУР-ПА (поліуретан з частинками поліаміду) з відмінними антикорозійними і зносостійкими властивостями.

Колірна гамма, що застосовується для панелей представлена ​​в 40 стандартних варіантах. Також пропонується на вибір кілька малюнків: мікрохвиля, S-гофра, L-гофра, фільонка і інші. Крім того, доступний замовлення забарвлення в умовах виробництва асортиментом, що перевищує 200 кольорів. Така широка палітра кольорів дозволяє вписати в’їзні ворота в загальне кольорове рішення споруди або задати мотив.

Тільки сучасні рішення з автоматизації воріт

Автоматика зробить управління воротами максимально комфортним

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019

Реалізовані проекти компанії VSV-GROUP

Готові рішення для вашого гаража

У вас вже є розміри воріт? Введіть дані, і ми зробимо для Вас точний розрахунок!

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?

  Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

  Тип продукту:

  На гаражные ворота в Черкассах

  На гаражные привода в Черкассах

  На роллеты в Черкассах

  На роллеты в Чернигове

  На гаражные привода в Чернигове

  На гаражные ворота в Чернигове

  На роллеты в Черновцах

  На гаражные привода в Черновцах

  На гаражные ворота в Черновцах

  На роллеты в Хмельницкому

  На гаражные ворота в Хмельницкому

  На гаражные привода в Хмельницкому

  На гаражные ворота в Херсоне

  На гаражные привода в Херсоне

  На роллеты в Херсоне

  На гаражные ворота в Ужгороде

  На гаражные привода в Ужгороде

  На роллеты в Ужгороде

  На роллеты в Тернополе

  На гаражные привода в Тернополе

  На гаражные ворота в Тернополе

  На гаражные ворота в Сумах

  На гаражные привода в Сумах

  На роллеты в Сумах

  На гаражные ворота в Стрые

  На гаражные привода в Стрые

  На роллеты в Стрые

  На роллеты в Сватово

  На гаражные привода в Сватово

  На гаражные ворота в Сватово

  На гаражные ворота в Ровно

  На гаражные привода в Ровно

  На роллеты в Ровно

  На гаражные ворота в Полтаве

  На гаражные привода в Полтаве

  На роллеты в Полтаве

  На роллеты в Павлограде

  На гаражные привода в Павлограде

  На гаражные ворота в Павлограде

  На гаражные ворота в Новоселице

  На гаражные привода в Новоселице

  На роллеты в Новоселице

  На гаражные ворота в Николаеве

  На гаражные привода в Николаеве

  На роллеты в Николаеве

  На гаражные ворота в Мариуполе

  На гаражные привода в Мариуполе

  На роллеты в Мариуполе

  На гаражные ворота в Луцке

  На гаражные привода в Луцке

  На роллеты в Луцке

  На роллеты в Кропивницком

  На гаражные привода в Кропивницком

  На гаражные ворота в Кропивницком

  На гаражные ворота в Конотопе

  На гаражные привода в Конотопе

  На роллеты в Конотопе

  На гаражные ворота в Краматорске

  На гаражные привода в Краматорске

  На роллеты в Краматорске

  На гаражные ворота в Кременчуге

  На гаражные привода в Кременчуге

  На роллеты в Кременчуге

  На роллеты в Ивано-Франковске

  На гаражные привода в Ивано-Франковске

  На гаражные ворота в Ивано-Франковске

  На гаражные ворота в Закарпатье

  На гаражные привода в Закарпатье

  На роллеты в Закарпатье

  На гаражные ворота в Житомире

  На гаражные привода в Житомире

  На роллеты в Житомире

  На гаражные ворота в Дружковке

  На гаражные привода в Дружковке

  На роллеты в Дружковке

  На гаражные привода в Волновахе

  На гаражные ворота в Волновахе

  На роллеты в Волновахе

  На гаражные привода в Виннице

  На гаражные ворота в Виннице

  На роллеты в Виннице

  На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

  На гаражные привода в Белгород-Днестровске

  На роллеты в Белгород-Днестровске

  На гаражные ворота в Бердянске

  На гаражные привода в Бердянске

  На роллеты в Бердянске

  На роллеты в Бердичеве

  На гаражные привода в Бердичеве

  На гаражные ворота в Бердичеве

  На роллеты в Кривом Роге

  На гаражные привода в Кривом Роге

  На гаражные ворота в Кривом Роге

  На гаражные привода во Львове

  На гаражные ворота во Львове

  На роллеты во Львове

  На гаражные ворота в Запорожье

  На роллеты в Запорожье

  На гаражные привода в Запорожье

  На гаражные привода в Днепре

  На роллеты в Днепре

  На гаражные ворота в Днепре

  На гаражні приводи в Одесі

  На відкатні ворота в Одесі

  На ролети в Одесі

  На гаражні ворота в Одесі

  На гаражні ворота у Харкові

  На гаражні приводи у Харкові

  На відкатні ворота у Харкові

  На ролети у Харкові

  На гаражні ворота

  На ролети

  На ролетні ворота

  Маркізи

  На розпашні ворота

  На відкатні ворота

  На промислові ворота

  Двері для холодильної камери

  Жорсткі маятникові двері

  Гнучкі маятникові двері ПВХ

  На гнучкі стрічкові ПВХ

  Розрахунок вартості шлагбауму

  На гаражні приводи

  На розпашні приводи

  Відкатні приводи

  Фурнітура

  Вартість палетних стелажів

  На поличні стелажі

  Вартість консольних стелажів