Панорамні ворота Alutech

Основні переваги панорамних воріт Алютех:

Безліч варіантів скління
10 типів монтажу
Комфортне автоматичне керування
Установка в отвори шириною до 8 м заввишки до 7 м
Презентабельний зовнішній вигляд
Розширений ресурс пружин до 100 000 циклів підйому-опускання

Інноваційні панорамні ворота Alutech - сувора геометрія скла

Сучасні конструкції з елементами скління – панорамні ворота Alutech. Їх широко використовують для заповнення прорізів споруд різного типу і призначення. Це інженерна конфігурація з прозорих панелей з високоякісних склопакетів, які надають позитивний вплив на параметри оглядовості і забезпечують природне освітлення. Такі інноваційні рішення Alutech застосовні не тільки для салонів або торгових центрів. Також вони впевнено завойовують популярність в приватних будинках і промислових об’єктах.

Основу конструкції панорамної панелі складають екструдовані високоміцні алюмінієві профілі. Її заповнюють светопронікающімі вставками з акрилу або композитними сендвіч-панелями, які включають в себе алюмінієві листи, перешаровані прозорим полімером.

При виробництві секційних воріт основою можуть бути як тільки панорамні панелі, так і їх органічна комбінація з сендвіч-панелями. Ідеального поєднання можна домогтися, якщо обидва матеріали мають однакову товщину, що не перевищує 45 мм. Також особлива увага повинна бути приділена формі обробці оголовків. Вона повинна забезпечувати надійність стикування і в той же час захищати від защемлень пальці.

Якщо є сумніви з приводу вибору марки панорамних воріт – раціональним вибором буде торгова марка Алютех. Для отримання всього спектру послуг, пов’язаних з купівлею панорамних воріт, доставкою та виконанням установки найкращим постачальником є ​​компанія VSV-Group. Мета компанії – турбота про якість продукції, що поставляється, надійності виконаних робіт по монтажу і тривалий термін служби. Основне завдання – якісно виконати замовлення, відповідний вимірами приміщення, з дотриманням умов і обумовлених термінів.

Перевага співпраці з нами – узгодження всіх умов співпраці з клієнтом, постійна робота з удосконалення технологічних процесів.

Якісні панорамні ворота в Україні можна купити тільки в компанії ВСВ-Групп! Тільки у нас повний пакет попередніх консультацій і сервісних послуг, а також доставка в будь-яке місто України – Дніпро, Одеса, Хмельницький, Луцьк.

1100 воріт ставимо щорічно протягом 13 років

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші ворітні системи. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення воріт і монтаж

  безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтесь комфортом і безпекою

Оригінальність панорамних конструкцій Алютех

Ці складні і естетичні конструкції виробляються з алюмінієвих профілів і міцного прозорого акрилу. Кількість світлопрозорих панелей може бути розведено додаванням композитних сендвіч-панелей, які в сукупності утворюють конфігурацію секційних воріт.

Можливість такої комбінаторики пояснюється однаковою товщиною панелей і скління, яка становить 45 мм. При цьому місця стикування обробляються таким чином, щоб не з’являлися зазори, але і не було небезпеки защемлення в процесі використання конструкції.

Панорамні ворота виробляються в декількох варіантах (близько 10 різновидів). Їх особливості конфігурації дозволяють встановлювати навіть в технічно складних умовах – при похилому даху, високій стелі і т.п. Граничні розміри отвору для проведення монтажних робіт складають не більше 5 м в ширину і межа висоти отвору – 5,335 м, незалежно від складності інших архітектурних особливостей.

Для фарбування комірних систем «Алютех» пропонується 10 базових відтінків, з яких можна зробити вибір без націнки за колір. Також опционно доступний весь спектр відтінків за шкалою RAL.

Популярність торгової марки Alutech

На європейському ринку комірних систем і автоматики для них компанія Алютех займає лідируючі позиції серед країн Східної Європи. Така тенденція спостерігається не перший рік. Що говорить про розумному поєднанні ціни і якості представленої продукції, а також те, що секційні конструкції цієї торгової марки активно поставляються в більш ніж 35 країн світу.

Таке широке поширення продукції пояснюється не тільки якістю вищої проби, а й підтверджує, що конструкції повністю сертифіковані для продажу в країнах Євросоюзу за всіма нормативами і директивам безпеки, регламентованим законодавством ЄС.

Компанія Alutech за допомогою постійно нарощує матеріальної бази і власних розробок становить гідну конкуренцію провідним світовим виробникам автоматичних систем і секційних воріт.

Розрахувати вартість Вашого об'єкту прямо зараз!

Виберіть колір і фактуру, внесіть розміри воріт, а ми розрахуємо їх вартість

Тип панелей:С гофр
Готові колірні рішення за 0 грн:Белый (RAL 9016)

Варіанти модифікацій Alutech

Асортимент панорамних воріт Алютех представлений в трьох модифікаціях – AluTrend, AluPro і AluTherm. Всі вони кожна мають свої особливості і безсумнівні переваги, але об’єднуючі чинники будь-яких змін – надійність і якість.

У вас є заміри?

Вкажіть ваші заміри і ми підберемо вам кращий варіант

Рішення, ідеально відповідають Вашим потребам

AluTrend

Секційні ворота цієї модифікації використовуються для автомийки і характеризуються такими перевагами: прийнятна вартість; значний запас міцності пружин; застосування оцинкованої сталі в якості основи для комплектуючих; гарантовану кількість безперебійних циклів – до 25 000.


AluPro

Ця модифікація виконує одночасно функцію в’їзду та реклами. Найбільш затребувана в спорудах, власникам яких важливо залучити перехожого оглядовістю інтер’єру: в автосалонах, галереях, торгових залах. З переваг даної модифікації потрібно виділити такі: можливість економії простору приміщення; вибір ступеня скління конструкції (повна або часткова); відмінні показники тепло- і звукоізоляції; автоматизація за допомогою електроприводу.


AluTherm

Основна технологічна особливість модифікації полягає в використанні в якості основних елементів профілів з терморозривом. Переваги цієї особливості найбільш прийнятні для експлуатації таких систем в заміських будинках і підприємствах готельного бізнесу і полягають в наступному: однакова функціональність при ручному й автоматичному відкритті; підвищені параметри теплоізоляції.

Різновиди полотна

Моделі АЛП і Алпо

Ці моделі полотна передбачають використання в якості секцій тільки однакові за габаритами панорамні панелі.

У моделі АЛП товщина скління становить 14 мм, Алпо – 3 мм. Як ексклюзивний варіант допускається поєднання панорамних і сендвіч-панелей. В даних серіях панорамні панелі застосовуються для збирання воріт.

Моделі АЛПС і АЛПС

Ці зміни передбачають застосування сендвіч-панелі зі сталі для оформлення нижньої секції. Для неї використовується фактура «мікрохвиль», а також «горизонтальний гофр S типу», доповнені декоративним тисненням woodgrain. Решта панелі для системи використовуються з наявністю скління: для АЛПС його параметр становить 14 мм, для АЛПС – 3 мм.

Модель ПО

Для підвищення ступеня теплоізоляції приміщення в таких моделях комбінується кількість сендвіч-панелей з панорамними, що одночасно забезпечує достатнє природне освітлення і сприяє мінімізації витрат на обігрів приміщення.

У моделі ПО застосовується панель, засклена акрилом товщиною 14 мм, який тривалий час не втрачає прозорість і стійкий до інтенсивних навантажень.

Способи заповнення панорамних панелей

Для панорамних воріт «Алютех» в якості матеріалу заповнення панелей застосовується дві модифікації: світлопрозорі вставки з акрилу і композитні панелі з алюмінію.

Светопрозрачная вставка з алюмінію

Сучасний акрил – міцний полімерний матеріал, який застосовується у виробництві панорамних панелей «Алютех». Його запас міцності і стійкість до зношування при товщині 3 або 14 мм з тривалим збереженням светопронікающіх і прозорих властивостей забезпечує тривалий термін служби всієї конструкції.

Композитна панель з алюмінію

До складу 14-тиміліметровий композитної панелі входять два листа алюмінію і прошарок з полістиролу. Для зовнішнього декору застосовується фактура stucco. У 3-хміліметровой панелі прошарок між алюмінієвими листами, а зовнішня поверхня листів гладка.

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019

Реалізовані проекти компанії VSV-GROUP

Питання та відповіді

 • Як довго залишається прозорим скло в панорамних воротах «АЛЮТЕХ»?

  Панорамні ворота зазвичай виготовляються з використанням органічного скла, яке з часом втрачає свої світлопрозорі якості: тьмяніє або спотворює светопотока.

  Реалізовані компанією «ВСВ-Групп» панорамні конструкції від Алютех доповнюються акриловими вставками.

  Використовуються світлопрозорі вставки з екструзірованного оргскла, яке залишається прозорим досить довго. Гарантії надаються на 10 років експлуатації панорамних воріт.

Введіть необхідні розміри, і ми зробимо для Вас точний розрахунок

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?

  Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

  Тип продукту:

  На гаражные ворота в Черкассах

  На гаражные привода в Черкассах

  На роллеты в Черкассах

  На роллеты в Чернигове

  На гаражные привода в Чернигове

  На гаражные ворота в Чернигове

  На роллеты в Черновцах

  На гаражные привода в Черновцах

  На гаражные ворота в Черновцах

  На роллеты в Хмельницкому

  На гаражные ворота в Хмельницкому

  На гаражные привода в Хмельницкому

  На гаражные ворота в Херсоне

  На гаражные привода в Херсоне

  На роллеты в Херсоне

  На гаражные ворота в Ужгороде

  На гаражные привода в Ужгороде

  На роллеты в Ужгороде

  На роллеты в Тернополе

  На гаражные привода в Тернополе

  На гаражные ворота в Тернополе

  На гаражные ворота в Сумах

  На гаражные привода в Сумах

  На роллеты в Сумах

  На гаражные ворота в Стрые

  На гаражные привода в Стрые

  На роллеты в Стрые

  На роллеты в Сватово

  На гаражные привода в Сватово

  На гаражные ворота в Сватово

  На гаражные ворота в Ровно

  На гаражные привода в Ровно

  На роллеты в Ровно

  На гаражные ворота в Полтаве

  На гаражные привода в Полтаве

  На роллеты в Полтаве

  На роллеты в Павлограде

  На гаражные привода в Павлограде

  На гаражные ворота в Павлограде

  На гаражные ворота в Новоселице

  На гаражные привода в Новоселице

  На роллеты в Новоселице

  На гаражные ворота в Николаеве

  На гаражные привода в Николаеве

  На роллеты в Николаеве

  На гаражные ворота в Мариуполе

  На гаражные привода в Мариуполе

  На роллеты в Мариуполе

  На гаражные ворота в Луцке

  На гаражные привода в Луцке

  На роллеты в Луцке

  На роллеты в Кропивницком

  На гаражные привода в Кропивницком

  На гаражные ворота в Кропивницком

  На гаражные ворота в Конотопе

  На гаражные привода в Конотопе

  На роллеты в Конотопе

  На гаражные ворота в Краматорске

  На гаражные привода в Краматорске

  На роллеты в Краматорске

  На гаражные ворота в Кременчуге

  На гаражные привода в Кременчуге

  На роллеты в Кременчуге

  На роллеты в Ивано-Франковске

  На гаражные привода в Ивано-Франковске

  На гаражные ворота в Ивано-Франковске

  На гаражные ворота в Закарпатье

  На гаражные привода в Закарпатье

  На роллеты в Закарпатье

  На гаражные ворота в Житомире

  На гаражные привода в Житомире

  На роллеты в Житомире

  На гаражные ворота в Дружковке

  На гаражные привода в Дружковке

  На роллеты в Дружковке

  На гаражные привода в Волновахе

  На гаражные ворота в Волновахе

  На роллеты в Волновахе

  На гаражные привода в Виннице

  На гаражные ворота в Виннице

  На роллеты в Виннице

  На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

  На гаражные привода в Белгород-Днестровске

  На роллеты в Белгород-Днестровске

  На гаражные ворота в Бердянске

  На гаражные привода в Бердянске

  На роллеты в Бердянске

  На роллеты в Бердичеве

  На гаражные привода в Бердичеве

  На гаражные ворота в Бердичеве

  На роллеты в Кривом Роге

  На гаражные привода в Кривом Роге

  На гаражные ворота в Кривом Роге

  На гаражные привода во Львове

  На гаражные ворота во Львове

  На роллеты во Львове

  На гаражные ворота в Запорожье

  На роллеты в Запорожье

  На гаражные привода в Запорожье

  На гаражные привода в Днепре

  На роллеты в Днепре

  На гаражные ворота в Днепре

  На гаражні приводи в Одесі

  На відкатні ворота в Одесі

  На ролети в Одесі

  На гаражні ворота в Одесі

  На гаражні ворота у Харкові

  На гаражні приводи у Харкові

  На відкатні ворота у Харкові

  На ролети у Харкові

  На гаражні ворота

  На ролети

  На ролетні ворота

  Маркізи

  На розпашні ворота

  На відкатні ворота

  На промислові ворота

  Двері для холодильної камери

  Жорсткі маятникові двері

  Гнучкі маятникові двері ПВХ

  На гнучкі стрічкові ПВХ

  Розрахунок вартості шлагбауму

  На гаражні приводи

  На розпашні приводи

  Відкатні приводи

  Фурнітура

  Вартість палетних стелажів

  На поличні стелажі

  Вартість консольних стелажів