Ворота шоколадка розпашні

Основні переваги розпашних воріт зі штампованої фільонки:

Надійність і безпека
Широкий вибір конфігурацій
Висока міцність конструкції
Комфортне автоматичне керування
Довговічна
служба
Презентабельный
зовнішній вигляд

Автоматичні розсувні фільончасті ворота - ексклюзивне рішення для контролю в'їзду на територію

Найбільш затребуваною і популярною в Україні різновидом комірних систем є орні. З цим пов’язаний і широкий асортимент автоматичних приводів для даної модифікацією, представлений в нашій компанії. Такий вибір продукції обумовлений безліччю особливостей, які необхідно врахувати перед оснащенням автоматикою:

 • вага стулок;
 • габарити конструкції;
 • індивідуальні особливості конфігурації;
 • дизайнерські рішення.

Автоматизація орної ворітної системи практично не має інженерних обмежень для її здійснення. Найчастіше застосовується лінійний привід, у випадках його невідповідності особливостям модифікації застосовують механізм важеля, який використовується також і для автоматизації одностулкових хвіртки.

Як в’їзних воріт для приватного сектора або промислових об’єктів, а також складських ангарів цей тип найбільш прийнятний для контролю доступу на територію. Така ситуація пояснюється простотою монтажу та зручністю обслуговування конструкції.

Стулки можуть виготовлятися в декількох варіантах: суцільні закритого типу, гратчасті і комбіновані. Якщо ворота встановлюються на приміщення (склад або гараж), то доцільно виконати їх утеплення для підтримки комфортної температури усередині. Також при необхідності можна доповнити зовнішній вигляд декором з кованих ковальських виробів, використовуючи сучасні зварні технології.

1100 воріт ставимо щорічно протягом 13 років

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші ворітні системи. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення воріт і монтаж

  безкоштовна доставка по Києву

 5. Експлуатація

  насолоджуйтесь комфортом і безпекою

Склад конфігурації фільонок орних воріт

 1. опора
 2. петля
 3. приставні планка
 4. горизонтальний засув
 5. вертикальний засув
 6. стопор центральний
 7. ручка
 8. стопор бічній

Рух стулок в автоматизованих орних воротах забезпечує пристрій електромеханічного або електрогідравлічного (для габаритних воріт великої ваги) приводу. Також привід може бути колінчатим або лінійним. У цьому випадку вибір залежить від зовнішнього вигляду і необхідної величини кута повороту стулки, яка обчислюється відстанню між віссю обертання стулки і віссю кріплення приводу.

Фіксація стулки може бути за допомогою зовнішнього стопора або закінчення ходу приводу. Час для повного відкривання складе близько 15-20 с.

Управління рухом стулок при відкриванні / закриванні при наявності автоматичного приводу може здійснюватися як з дистанційного пульта, так і стаціонарного.

Від якості балансування конструкції безпосередньо залежить тривалість експлуатації та її безвідмовність.

Не менш важливим елементом конструкції є якість антикорозійної обробки, так як від складу покриття також залежить термін експлуатації. Замовник може вибрати холодне цинкування перед фарбуванням, лакофарбове фарбування з використанням матеріалів популярних торгових марок або порошкове покриття. Будь-який з варіантів забезпечить надійний захист від шкідливого впливу атмосферних опадів, а також значно подовжить термін використання конструкцій.

Хвіртка з металевої фільонки

 1. опора
 2. петля
 3. відповідна опора
 4. ручка
 5. врізний замок
 6. бічний стопор
 7. накладний електрозамок

Зручність пішого входу на територію або в приміщення забезпечується установкою окремо стоїть хвіртки. Компанія ТОВ «ТПК« ВСВ-Групп »спроектує і виготовить конструкцію для додаткового входу. Яка буде поєднуватися з ворітної системою, мати вигляд шоколадки, за погодженням замовником оснащена електроприводом, а також увійде до загального екстер’єр будівлі, не порушуючи геометрії і стилю простору.

Різноманітність профілів дає можливість провести монтаж згідно будівельних умов, передбачених для визначення типу відкривання – зліва чи справа.

У вигляді додаткової опції йде електрозамок. Це стандартизоване пристрій, який підключається до будь-якої автоматиці, навіть вже наявної у замовника, або до системи контролю доступу. Електрозамок – це опція, що гарантує вашу безпеку.

Створити свій унікальний дизайн

Виберіть колір і фактуру, внесіть розміри воріт, а ми розрахуємо їх вартість

Тип панелей:Л гофр
Готові колірні рішення за 0 грн:Белый (RAL 9016)

Різноманітність видів зашивання полотна воріт (фасад)

Односторонній спосіб без облаштування обкладання

Односторонній спосіб з облаштуванням обкладочной смуги

Двосторонній спосіб з облаштуванням обкладочной смуги

Варіанти фільонок для полотна

Фільонка утворює лицьову сторону стулок. Її виготовляють з металу високої якості товщиною 2 мм, застосовуючи метод штампування. Вид готової фільонки є плитку шоколаду.

Особливості фарбування

Для монолітності конструкції при фарбуванні воріт застосовується фарба з молотковим ефектом Hammerite ™, вироблена в Великобританії, розрахована на експлуатацію в умовах підвищеної вологості і надмірності опадів. (Англія).

Чому варто придбати розсувні ворота з штампованої фільонки в ВСВ-Групп?

Контроль якості

Кожен виріб, починаючи з етапу проектування, проходить ретельний контроль на кожному етапі. Крім того, розробка дизайну, підбір основного і супутніх матеріалів, а також опціонних елементів виконується з урахуванням побажань замовника і умов експлуатації. Така схема контролю в поєднанні з сучасними технологіями повністю відповідає вимогам контролю за якістю.

Гарантований термін експлуатації

При розробці проекту майбутньої конструкції нашими фахівцями беруться до уваги всі можливі умови, які можуть виникнути в процесі використання комірних систем.

Так як пріоритет компанії – робота на підвищення репутації, всі вироби розраховані на тривалий безперебійне використання. Така мета забезпечується не тільки ретельністю розрахунків, а й сучасними матеріалами, особливістю побудови та технологією фарбування. Ці фактори в сукупності забезпечують найкращий результат.

Зобов’язання перед клієнтом

Ми готові гарантувати якість вищої проби кожної конструкції, виготовленої нашими фахівцями. Унікалізація готових виробів підтверджується спеціальною індивідуальною маркуванням. Номер конструкції дозволяє визначити дату виробництва та особливості проекту, а також значно прискорити сервісні роботи в разі потреби.

Розробка проекту

ТПК «ВСВ-Групп», грунтуючись на побажаннях замовника і загальних архітектурних тенденціях споруди, розробить для вас і встановить якісні в’їзні ворота, які по праву стануть візитною карткою і естетичним оформленням архітектурного ансамблю.

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 December 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 January 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 November 2019

Питання та відповіді

 • У чому переваги розсувних воріт з штампованої металевої фільонки?

  Головні переваги розсувних воріт, що виготовляються з штампованої металевої фільонки:

  • підвищені характеристики вітростійкості;
  • можливість повної автоматизації, що дозволяє не залишати автомобіль для управління ходом стулок;
  • презентабельний зовнішній вигляд – колірне рішення і текстура, підібрані в ході розробки проекту, можуть бути абсолютно ексклюзивними;
  • простота і оперативність виконання монтажних робіт – переваги, які іноді стають важливим критерієм вибору на користь модифікації;
  • тривала експлуатація за рахунок антикорозійної обробки і конструктивних особливостей.

У вас вже є розміри воріт? Введіть дані, і ми зробимо для Вас точний розрахунок!

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  #
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  #
  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  #
  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  #
  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  #
  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  #
  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?