Швидкісні ворота

Як купити швидкісні ворота

Встановлені швидкісні секційні ворота захищають приміщення від сторонніх предметів, вітру, нормалізують мікроклімат. А за рахунок високої швидкості відкриття не порушують і не уповільнюють логістику.

Заміри, виготовлення і монтаж воріт, що підходять під ваші завдання – робота компанії ВСВ-Груп. Ми більше 10 років на ринку Києва та всієї України, тому виконуємо роботи швидко і якісно. Купити швидкісні ворота або замовити їх виготовлення під замовлення можна, скориставшись нашим сайтом. Якщо у вас виникли питання по замовленню, зверніться за телефоном до наших консультантів.

1100 воріт ставимо щорічно протягом 14 років
производство

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші швидкісні воротні системи. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення воріт і установка

  безкоштовна доставка по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Високошвидкісні ворота EFAFLEX – мінімальний час відкриття в поєднанні з максимальною безпекою отвору.

Швидкісні відкатні ворота EFAFLEX – безмежні технічні можливості
Компанія Ефафлекс більш сорока років створює і виготовляє надійні складські швидкісні ворота для отворів з найсуворішими вимогами до експлуатації.

Автоматичні Воротні системи EFAFLEX розраховані для використання на об’єктах з високою інтенсивністю руху:

 • виробничі підприємства;
 • складські приміщення;
 • логістичні центри;
 • ангари.

Реактивність

Найшвидші системи EFA-STR зі спіральною конструкцією і гнучким полотном відкриваються з рекордно високою швидкістю – 4 м / с.

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпечного використання швидкозвертальні конструкції додатково комплектуються інноваційними пристроями оповіщення:

 1. Запатентований винахід для захисту зони під’їзду до отвору – лазерний сканер Efa-Scan.
 2. Унікальне рішення для підсвічування зони відкритого ворітного отвору – інфрачервоні решітки Efa-Tlg.
 3. Пристрої для налаштування виявлення та відстеження зони заходу на посадку.
 4. Багатоканальний блок управління Efa-Tronic.

Міцність

Всі конструктивні вузли високошвидкісних перекриттів спроєктовані для інтенсивного використання. Спіралі і балансувальні механізми забезпечують тривалу працездатність.

Ефективність

Швидкісні ворота підйомні позитивно впливають на оптимізацію логістичних процесів будь-якого підприємства. Завдяки високій швидкості відкриття можна звести до мінімуму затримки, підтримувати стабільний мікроклімат в приміщенні і прискорити вирішення вантажно-розвантажувальних завдань.

преимущества высокоскоростных ворот

Переваги швидкісних воріт

Полотно підбирається в залежності від вимог замовника, тому не важко підібрати варіант під вказаний розмір отвору. Швидкі ворота комплектуються автоматичною системою відкриття, яка забезпечує швидкість відкриття до 4 м / с. Складські швидкісні ворота мають ряд переваг:

 • довговічність – розраховані на інтенсивне використання, закладений високий запас міцності;
 • економічність – запобігають втратам тепла, затримкам логістики;
 • безпека – оснащуються лазерним сканером і мережевим бар’єром, що запобігають зіткнення полотна з транспортом і людьми, виключаючи травматизм;
 • міцність – полотна стійкі до пошкоджень;
 • вітрова стійкість – полотна здатні протистояти значним поривам вітру.

Популярні швидкісні ворота

Високошвидкісні ворота, що складаються

Швидкісні промислові ворота є ідеальним варіантом в тих приміщеннях, де інтенсивність руху транспорту занадто висока. Завдяки їм можна значно оптимізувати потік машин, а також поліпшити температурні умови всередині приміщень. При цьому більшість варіантів можна використовувати як внутрішні або зовнішні огородження.


Ворота рулонні швидкісні

Є надкомпактними модульними системами. Основа виконана з нержавіючої сталі і внутрішнього еластичного ПВХ полотна. Різноманітність варіацій дозволяє підібрати рішення з урахуванням всіх вимог об’єкта.


Ворота рулонні швидкісні турбо

Універсальний варіант, так як їх можна використовувати як внутрішні двері або як додаткову міру для розмежування залу. Недорогі рулонні двері відіграють роль завіси, що запобігає небажаному повітрообміну, викликаному перепадами тиску і протягами.

Виготовляється з еластичного матеріалу у вигляді прозорих секцій з системою направляючих.


Промислові швидкісні ворота складного типу

Виготовляються з алюмінію і сталі. Використовуються для зовнішнього перекриття отворів з вулиці. Мають високі показники тепло- і звукоізоляції, використовуються як захисний бар’єр від вітру і опадів.


Високошвидкісні спіральні ворота

Бюджетне класичне рішення для перекриття та захисту складських отворів з підвищеним транспортним потоком. Відрізняються сучасним дизайном. Є багатофункціональним варіантом, наділеним широкими можливостями: для зовнішнього і внутрішнього використання.


Високошвидкісні ворота турбо

Встановлюються всередині і зовні будівлі. Завдяки поєднанню в секційної конструкції прозорих ламелей із спіральною технологією, полотно забезпечує не тільки блискавичну швидкість відкриття, а й оглядову видимість. Конструктивно передбачені для високих навантажень з використанням 200 тис. циклів відкриття-закриття.


Еластичні високошвидкісні складні ворота

Гнучкі складні конструкції для виконання суворих вимог промислових об’єктів з особливими умовами експлуатації. Мають високі показники шумоізоляції і захищають від попадання опадів, забезпечують зменшення витрат на електроенергію і суттєве збільшення вантажопотоку.

Тільки сучасні рішення по автоматизації воріт

Автоматика зробить управління воротами максимально комфортним

Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 January 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 November 2019
ІНШЕ
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 January 2020

Питання та відповіді

 • Ворота високошвидкісні: які є види і їх відмінності?

  Ворота високошвидкісні: види

  Складські швидкісні ворота бувають декількох видів. Підбираються відштовхуючись від поставлених завдань і особливостей об’єкта монтажу:

  • спіральні – економічні, володіють стильним дизайном, антивандальні і стійкі до погодних впливів;
  • рулонні турбо – для максимально швидкісного відкриття, еластичні, можуть мати додаткові прозорі вставки;
  • рулонні – не вимагають догляду, компактні, довговічні;
  • складні – зроблені з алюмінію, надійно захищають від шуму і протягів, забезпечують хорошу герметичність і високий коефіцієнт теплозбереження;
  • еластичні складні – прості, недорогі, які не потребують догляду, але прекрасно виконують свої функції;
  • спеціального призначення – застосовуються для зон з особливими вимогами до гігієни та іншими обмеженнями.
 • Які ворота вибрати для приміщень з особливими вимогами?

  У цьому випадку ми пропонуємо вам звернути увагу на різновид рулонних воротних систем – швидкісні секційні ворота спеціального призначення.

  Вони підходять для приміщень з особливими вимогами до температурних умов і харчових підприємств з зонами, де необхідно дотримуватися певних гігієнічних норм.

  Високошвидкісні ворота застосовуються для перекриття отворів з зовнішньою вуличною експлуатацією або всередині приміщення. Швидкісні секційні ворота виправдано встановлюють на об’єктах з високим транспортним навантаженням.

  Використовуються переважно на складах, харчових і промислових підприємствах, в холодильних камерах.

  Запобігають перепадам температури в приміщенні завдяки високій швидкості відкриття і закриття ворітної системи. Це позитивно позначається на мікрокліматі і економії енергії. Перешкоджають проникненню пилу, опадів всередину будівлі.

 • Наскільки швидко ворота будуть відкриватися?

  Швидкість відривання воріт стандартна і практично не відрізняється параметрами автоматики у різних виробників. Вона становить:

  • 10-11 м / хв – для модифікацій вагою до 400 кг;
  • 8-10 м / хв – для модифікацій вагою понад 400 кг.

  Такі параметри невипадкові, так як стулка розсувних воріт має значну площу ураження і внаслідок великої швидкості може завдати серйозні каліцтва.

 • Яка область застосування швидкісних воріт?

  Швидкісні ворота характеризуються широкою сферою застосування. Вони затребувані:

  • для високотехнологічних і стерильних приміщень харчової, фармацевтичної та електронної промисловості;
  • для приміщень, де необхідна підтримка певного температурного режиму і тиску – у харчовій промисловості на виробництві напоїв;
  • в автомобільній промисловості для контролю логістичних потоків і запобігання несанкціонованого доступу.

  Також їх використовують на виробничих потужностях з шкідливими умовами для життя і здоров’я людини, так як вони дозволяють ефективно розділяти небезпечні робочі зони.

 • Дизайн полотна швидкісних воріт стандартний. Можна щось змінити?

  Крім стандартних модифікацій швидкісних воріт, можна замовити ексклюзивну модель, яка буде виготовлена за індивідуальним проектом.

  Наприклад, для рулонних воріт з сендвіч-панелей допускається не тільки вибір кольору або текстури, але і встановлення прозорих вставок. Дизайн полотна можна змінити за допомогою чергування кольорових панелей або прозорих вставок.

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  #
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  #
  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  #
  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  #
  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  #
  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  #
  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?