Складні швидкісні ворота

Де можна купити високошвидкісні ворота спеціального призначення в Україні?

Швидкісні промислові ворота є ідеальним варіантом в тих приміщеннях, де інтенсивність руху транспорту занадто висока. Завдяки їм можна значно оптимізувати потім машин, а також поліпшити температурні умови всередині приміщень. При цьому більшість варіантів можна використовувати як внутрішні або зовнішні огородження.

Якщо ви вирішили встановити подібну конструкцію всередині будівлі, то вона допоможе створити відразу кілька зон з різними умовами клімату і температурою. Якщо використовувати систему зовні, то ви зможете отримати відмінну шумо- і теплоізоляцію, захист від пилу, бруду і протягів. В умовах особливого клімату рекомендовано використовувати високошвидкісні ворота спеціального призначення. Така конструкція відповідає особливим вимогам.

Наша компанія VSV-Group займається виготовленням, продажем, монтажем і доставкою по містах країни (Київ, Луцьк, Дніпро, Одеса та інші) надійних і довговічних автоматичних систем і огорож. Ми є надійним партнером, який завжди ставить потреби клієнта на перше місце.

ВСВ-Групп – це постійне вдосконалення технологічних процесів, ефективна доставка, а також виконання робіт у стислі терміни. Щоб замовити необхідну продукцію, звертайтеся до наших фахівців.

1100 воріт ставимо щорічно протягом 14 років
производство

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші швидкісні ворітні системи. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення воріт і установка

  безкоштовна доставка по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Автоматичні високошвидкісні ворота спеціального призначення

Даний тип воріт є результатом тривалої роботи зі створення і застосування найрізноманітніших систем. Особливі кліматичні умови, в яких можуть без проблем працювати ці конструкції, найчастіше зустрічаються в харчовій промисловості, коли існує необхідність використовувати приміщення з високими вимогами до гігієни.

Швидкісні системи, які встановлюються в отворах камер з низькою температурою, повинні легко переносити різкі температурні перепади. Для запобігання обмерзання деталей і утворення конденсату на полотні використовуються спеціальні матеріали.

Також подібні конструкції використовуються у вибухонебезпечних зонах, але в цьому випадку ворота виготовляються з урахуванням всіх особливостей. Системи із захистом від лазерного випромінювання встановлюються в приміщеннях автомобільної промисловості. У наступних умовах можна без проблем експлуатувати високошвидкісні ворота спеціального призначення:

 • холодильні та морозильні камери, де температура повітря може опускатися до -30 градусів;
 • в приміщеннях, де необхідно підтримувати високу вологість або стежити за стерильною чистотою;
 • ворота парковок і протипожежні ворота;
 • стерильні приміщення;
 • випробувальні камери, де необхідний захист від лазерного випромінювання;
 • сепараторні кабіни;
 • вибухонебезпечні приміщення.

Виробництво воріт для морозильних камер з низькими температурами повітря відрізняється високими вимогами. Це можна пояснити тим, що холод з одного боку негативно впливає на працездатність і можливість використання деяких деталей, а з іншого – може осідати на охолоджених металевих поверхнях і утворювати полій.

Саме тому дуже важливо створити надійну ізоляцію всіх робочих компонентів. Ворота, які створені для установки в подібних приміщеннях, об’єднують в собі ефективний захист від холоду і високу швидкість роботи.

У приміщеннях, які відрізняються високими гігієнічними вимогами, ворота часто миють за допомогою досить агресивних миючих засобів. Тому важливо, щоб матеріал, з якого вони створені, міг легко перенести подібне звернення. Завдяки подібним конструкціям можна заощадити простір над отвором.

Як правильно вибрати високошвидкісні ворота спеціального призначення?

Дуже важливо, щоб конструкція була створена за розмірами приміщення, де вона буде встановлена. Тільки в такому випадку можна говорити про повної герметичності і надійності. Також під час замовлення слід звернути увагу на:

 • кліматичні та гігієнічні умови;
 • умови роботи;
 • колір полотна, який ідеально підійде під дизайн вашого приміщення;
 • ціну конструкції;
 • важливі технологічні моменти.
Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 December 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 January 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 November 2019
Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  #
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  #
  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  #
  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  #
  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  #
  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  #
  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?