Продаж та встановлення воріт, ролет і автоматики в Закарпатті

Закарпаття ― самобутній, багатонаціональний регіон України, з безліччю традицій і культур

Для туристичного краю торгово-промислова компанія ВСВ-Груп пропонує відмінні варіанти оснащення приватних садиб, готельних і ресторанних комплексів, виробничих і складських приміщень.

Переваги співпраці з ВСВ-Групп в Закарпатті

Для зручності обслуговування підприємців та мешканців Закарпатського регіону, ВСВ-груп відкрила структурні підрозділи у трьох великих містах: Тячеві, Мукачеві та Хусті. Технічний та управлінський персонал філій доступний в режимі он-лайн та за телефонами, вказаними на сайті. Для отримання консультації з будь-якого виду гаражних воріт, захисних рольставен і жалюзі, автоматики ― залиште Ваші контактні дані через форму зворотного зв’язку.

Інженерний склад філій ВСВ-груп в Закарпатті володіє великими навичками і знаннями, щоб:

  • врахувати кліматичні особливості краю: вітряність, високу вологість, велика кількість дощових і снігових опадів;
  • допомогти замовнику з вибором матеріалу, кольору, особливістю конструкції;
  • спроектувати воротну установку для гаража або в’їзду, ролети і антивандальні жалюзі;
  • розповісти про переваги того чи іншого виду приводу для автоматичного доступу;
  • провести монтаж конструкції, підключити автоматику і провести випробувальні пускові роботи.

ВСВ-груп використовує особисті виробничі ресурси для виготовлення і комплектації всього виробу. За якість і добротність нашої продукції ми несемо відповідальність і надаємо зобов’язання на безкоштовне обслуговування протягом гарантійного терміну.

Тільки компанія ВСВ-груп може запропонувати весь спектр послуг від ескізу і проекту до монтажу і післягарантійного обслуговування:

  • особистісний підхід і оригінальне рішення;
  • величезний вибір продукції;
  • комплексний підхід;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування
Архітектурні рішення та ергономічні ідеї для бізнесу та житла від ВСВ-груп
Гаражні та фасадні ворота

Ворота  ―  найперший предмет інтер’єру, що зустрічає відвідувача ресторану, готелю або заміського будинку. Якщо вони мають презентабельний зовнішній вигляд, то у візитера складається загальне приємне враження про комфорт і зручність перебування і всередині території. Ми пропонуємо оснащення в’їзду конструкціями рулонного, секційного і відкатного типу, зі  стулками, що відкриваються, або підйомно-поворотного типу.


Захисні ролети і антивандальні рольставні

Високоміцні жалюзі з алюмінієвого або сталевого профілю зменшать ймовірність розкрадання, крадіжки або умисного проникнення на територію приватної власності. Можливі до замовлення посилені конструкції з пінополіуретановим наповнювачем.


Комплекти автоматичних приводів для воріт і в'їзних шлагбаумів

Блоки автоматичного доступу обмежать доступ сторонніх осіб на комерційні об’єкти, а гості отримають комфортний, контрольований доступ

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Дякуємо! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Співробітник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Ужгород
(Ужгород)
Ужгород, вул. Минайська 16, оф. 206
Хуст
(Хуст)
Хуст, вул. Керамічна 65
Тячів
(Тячів)
Тячів, вул. Незалежності, 90А
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?