Гаражні ворота в Запоріжжі

Компанія «ВСВ-Груп» реалізує Ваші сміливі фантазії і перетворить їх на реальність ― від класичних варіантів орних конструкцій до ультрамодних секційних і панорамних воріт

Гаражні ворота - лаконічність і респектабельність оформлення в'їзду

Гаражний отвір потребує надійного обладнання, так як покликаний не тільки протистояти злому, але і надійно захищати приміщення і автомобіль від шкідливого впливу температури і опадів. Для гаражних будов, які є частиною житлового будинку також актуальною є енергозберігаюча функція отвору, здатна підтримувати мікроклімат в приміщенні і запобігати витоку тепла.

Спеціалізація компанії «ВСВ-Груп» на обладнанні в’їзду в гараж, а також установці повного комплекту, що включає і ворота, і системи управління дозволяє запропонувати жителям міста і регіону гаражні ворота в Запоріжжі за індивідуальними проектами. Асортимент пропонованої продукції цього сегмента включає також готові модифікації стандартних типорозмірів як економ-варіанти, так і дорогі конструкції.

В офісі представництва «ВСВ-Груп» відвідувачі можуть:

 • ознайомитися з різними варіантами заповнення, установки, автоматизації управління;
 • оформити замовлення на виготовлення ворітного полотна;
 • укласти договір на здійснення монтажу або технічного обслуговування воріт гаражних в Запоріжжі.
За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних гаражних воріт
Модифікації воріт для в'їзду та боксів від «ВСВ-Груп»
Розсувні ворота

Класика у вигляді двостулкових модифікації в сучасному варіанті доповнюється надміцними і естетичними матеріалами заповнення, а також можливістю установки автоматики. Тому розсувні ворота залишаються досить популярними на різних об’єктах побутового та виробничого призначення.


Секційні ворота

Така модифікація відрізняється відмінними герметизуючими властивостями і затребувана як для установки на побутовий гараж, так і на комерційні об’єкти. Привабливі зовні, секційні моделі довгий час залишалися недоступними для жителів України, але на сьогоднішній день компанія «ВСВ-Груп» пропонує купити гаражні ворота в Запоріжжі за прийнятною ціною з широким спектром супутніх послуг.


Рулонні ворота

Економічний тип воріт, що відрізняється не тільки легкістю полотна, але і невибагливістю монтажу. Він не вимагає в’їзного простору, як розсувні моделі, або місця під стелею, як секційні модифікації. Полотно просто згортається в рулон і розміщується в коробі, який може знаходитися як всередині приміщення, так і зовні. Завдяки такій особливості рулонні ворота встановлюються також на в’їзний отвір.


Ворота поворотно-підйомного типу

Лаконічна і водночас проста конструкція полотна, що вдає із себе монолітну плиту з різними варіантами заповнення, відрізняється особливістю переміщення в момент відкриття. Не складаючись, стулка цільним листом повертається і піднімається вгору, тому потребує певних умов для проведення монтажу.

Вимоги до гаражних воріт

На якому б об’єкті в Україні не встановлювалися ворота, в тому числі і гаражні ворота в Запоріжжі і області, вони обов’язково повинні відповідати наступним вимогам:

 • безпека – головна і безумовна умова, яка повинна бути забезпечена в конструкції воріт за допомогою механізмів і пристроїв, що запобігають як вертикальному, так і горизонтальному зіткненню полотна з перешкодою або людиною;
 • практичність – конструкція повинна не тільки органічно вписатися в інтер’єр, але і не потребувати проведення дорогих операцій з обслуговування;
 • відповідність технічним умовам об’єкта – категорично забороняється встановлювати ворота в умовах невідповідності типорозміру і габаритів отвору, так як при цьому не тільки порушується естетичність і функціональність конструкції, але може стати причиною аварійних ситуацій;
 • стійкість до зовнішнього середовища – особливі вимоги до товщини зовнішнього покриття і матеріалів каркаса, які в обов’язковому порядку в сукупності повинні забезпечити довгострокову та безперебійну експлуатацію з мінімумом витрат на обслуговування;
 • ізоляційні властивості – конфігурація складності ущільнювальної системи повинна забезпечити надійність герметизації отвору гаража для запобігання витоку тепла і попадання опадів всередину приміщення;
 • безперебійність – особливості елементів механізму переміщення полотна і будови каркаса повинні відповідати інтенсивності використання і спрацьовувати в умовах експлуатації.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Ваша довіра - наші гарантії: все краще для наших клієнтів!

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує замовити функціональні і надійні гаражні ворота в Запоріжжі з доставкою по місту та регіону. Чисельність завершених проектів і позитивних відгуків – свідчення довіри наших клієнтів. Можливості компанії забезпечать вдалу реалізацію замовлення будь-якої складності з інформаційним супроводом кожного етапу кваліфікованими фахівцями компанії. Також ми пропонуємо:

 • виїзд замірника на об’єкт;
 • виготовлення індивідуального типорозміру конструкції з обраним клієнтом заповненням і колірним рішенням;
 • найкоротші терміни виготовлення воріт;
 • широкий спектр супутнього сервісу для тривалої експлуатації.

Замовлення воріт від «ВСВ-Групп» – це гарантія успішного співробітництва, так як довіра наших клієнтів – справжня цінність нашої компанії. Ми завжди готові втілити ідеї наших замовників, незалежно від їх складності.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власник консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • Які ще бувають типи воріт для гаража?

  Розстібний

  Мають нескладну конструкцією і не вимагають великих витрат при експлуатації. При бажанні можуть бути автоматизовані.

  Вироби підйомно-поворотного типу

  Виготовляються з цілісного полотна. Підходять для житлових, складських і виробничих приміщень.

Контакти
Запоріжжя
(Запоріжжя)
Запоріжжя, вул. Лермонтова 23
Бердянськ
(Бердянськ)
Бердянськ, вул. Шевченка 9, офіс 58
Токмак
(Токмак)
Токмак, вул. Гоголя 60
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні ворота з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір під дерево «золотий дуб»25 596 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Класик 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний24 840 грн
Гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм L-гофр білого кольору18 792 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний17 280 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів