Ролети в Запоріжжі

Захисні жалюзі з металопрофілю від «ВСВ-Груп» - гідне прикраса Ваших вікон, альтанок, веранд і балконів

Ролети - естетичний елемент надійного захисту від злому

Сучасні тенденції диктують необхідність утеплення об’єкта, а неконтрольоване зростання злочинності – захист свого майна. Вікна та двері завжди були головними елементами вільного проникнення зловмисників в домоволодіння або на промисловий об’єкт. Еволюція захисних систем пройшла безліч етапів від дерев’яних віконниць до класичних металевих решіток. Інноваціями є ролетні системи. Це збірні конструкції, що складаються з горизонтальних елементів, які скріплюються один з одним із забезпеченням певної міри рухливості.

Полотно ролет відрізняється не тільки мобільністю, але і компактністю зберігання, що дозволяє їх встановлювати на об’єкти з будь-якими технічними умовами. Особливі різновиди ролетної продукції – рольрешіткі також забезпечують оглядовість в поєднанні з противандальними функціями.

Глухе полотно ролет, що переміщується по напрямних – незамінний елемент енергозбереження. За рахунок наявності ущільнювальної системи така конструкція вбереже від холоду і не допустить утворення протягів.

Ролетна продукція затребувана серед українських споживачів, як приватних, так і власників об’єктів промислового і цивільного призначення. Різної складності та модифікації ролети в Запоріжжі, а також на будівлях інших українських міст, можна побачити не тільки на перших поверхах або офісних приміщеннях. Також актуальними стають:

 • обладнання панорамних балконів;
 • оснащення терасових конструкцій;
 • зонування офісних і торгових площ.
Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

Ролетна продукція, з якою можна ознайомитися в запорізькому регіональному представництві компанії «ВСВ-Груп», представляє широкий асортимент різних модифікацій. Вони відрізняються:

 • складом ролетного полотна;
 • зовнішнім оформленням;
 • функціональним призначенням;
 • конфігурацією ламелей;
 • способом управління.

Особливістю ролет є можливість виготовлення широкого діапазону типорозмірів. Тому допускається установка однотипних ролет на вікна та двері, а й оформлення терас і альтанок.

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує жителям Запоріжжя і регіону замовити виготовлення ролет будь-якої складності і призначення. Яку б модель не вибрав наш клієнт – якість і надійність будуть незмінні. Також пропонуємо виконання комплексних замовлень, що включають проект, виробництво, установку і автоматизацію ролетних конструкцій.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних ролетних виробів
Переваги ролетів

Вибір ролет для об’єкта – можливість забезпечити отвори не просто функціональними елементами захисту, але також досить естетичними конструкціями. Полотно може бути оформлено різними варіантами фарбування або кольорового друку, що дозволяє використовувати його в якості рекламної площі або об’єднання в єдиний архітектурний стиль з усіма елементами.

Також ролети характеризуються такими перевагами:

 • монтаж на будь-якому етапі експлуатації будівлі без ризику пошкодження оздоблювальних матеріалів;
 • невибагливість до параметрів отвору;
 • захист елементів скління;
 • забезпечення оглядовості;
 • для окремих модифікацій – функція енергозбереження;
 • захист інтер’єру від ультрафіолету.
Асортиментний ряд ролетних систем з великого каталогу «ВСВ-Груп»
Жалюзі з металопрофілю

Найпоширеніший варіант облаштування віконних і балконних прорізів. Завдяки цінової доступності, легкі зразки з металевого або алюмінієвого профілю можна зустріти на більшості вікон житлових будинків. Колірні і фактурні варіації таких моделей приносять практичну користь та естетичну красу.


Рольставні з пінополіуретановим прошарком

Термоізольовані властивості поліуретану в пінному стані активно застосовуються в багатьох сферах промисловості. Наповнювач розміщують між двох шарів профілю, заповнюючи їм весь вільний простір. Така прошарок не тільки зберігає тепло в приміщенні, але і відмінно поглинає вуличний шум.


Ролети з екструдованого профілю

Моделі виготовляються з армованого профілю. За рахунок збільшення ребра жорсткості підвищується опірність конструкцій до злому. Їх також рекомендують встановлювати в місцях з підвищеною вітряну./p>

Проект, монтаж та обслуговування ролет в Запорізькій області від «ВСВ-Груп»

Виробництво

Забезпечення відповідності обраної модифікації ролет виконується за рахунок виробництва продукції за індивідуальним проектом. Це гарантія того, що конструкції не втратять функціональність і експлуатаційний ресурс.

Виготовлення

При виготовленні ролетної продукції еталоном є міжнародні стандарти якості та безпеки, адаптовані для України. Це свідоцтво про повну відповідність продукції санітарним нормам і кліматичним умовам.

Установка

Для отримання доступу до гарантійного обслуговування компанія «ВСВ-Групп» пропонує жителям Запоріжжя і області замовити установку ролет силами фахівців компанії. Наша бригада не тільки виконає монтаж і налагодження обладнання, а й технічне обслуговування механізмів.

Гарантія

Для механізмів і полотна надається гарантія з безкоштовним обслуговуванням – 1 рік. На зовнішнє покриття діє розширена гарантія – 10 років з початку експлуатації.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Ролети від «ВСВ-Груп» - багатофункціональний елемент об'єкта будь-якого призначення

Регіональне представництво «ВСВ-Групп» в Запоріжжі, одне з небагатьох в Україні, яке надає повний асортимент і можливості компанії для споживачів. Втілення ідеї замовника через регіональне представництво значно економить час. Всі роботи будуть виконані набагато швидше і при цьому не потрібно переплачувати за посередництво, так як «ВСВ-Групп» є партнером виробників ролетної продукції, що виключає приховані платежі і дилерські націнки.

Навіть в регіоні ми готові надати не тільки можливість покупки ролет, але і весь спектр супутніх послуг, включаючи:

 • виїзд фахівця на об’єкт;
 • виконання проекту;
 • виготовлення необхідних елементів;
 • автоматизацію комплекту;
 • доставку на об’єкт;
 • налагодження обладнання;
 • технічне обслуговування.

Довіряючи свою безпеку збереження майна нам, клієнт гарантовано отримає першокласний сервіс за прийнятними цінами!

Контакти
Запоріжжя
(Запоріжжя)
Запоріжжя, вул. Лермонтова 23
Бердянськ
(Бердянськ)
Бердянськ, вул. Шевченка 9, офіс 58
Токмак
(Токмак)
Токмак, вул. Гоголя 60
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Питання та відповіді
 • Який матеріал виготовлення використовується для ролетів?

  Різноманітність ролетної продукції забезпечено в першу чергу застосуванням різних матеріалів для складання полотна. Крім того, окрема ролета може також включати комбінацію різних елементів – глухих ламелей або перфорованих для оглядовості і забезпечення природного освітлення. Всі типи ламелей ділять на три види:

  • металопрофіль – найбільш економічний тип, призначений на отвори, площа яких не перевищує 5 кв.м, затребуваний для монтажу на приватні домоволодіння і промислові об’єкти;
  • пінонаповнений профіль – відноситься до середньої цінової категорії, є оболонкою з алюмінію і внутрішнього наповнення поліуретановою піною різного ступеня щільності, відрізняється енергозберігаючими і антивандальними властивостями завдяки багатошаровості;
  • екструдований профіль – досить дорогий матеріал, тому що для його виготовлення використовуються злитки алюмінію, встановлюється на прорізи до 15 кв.м, не призначений для енергозбереження, але характеризується підвищеною зламостійкістю.
 • Які функціональні відмінності ролетних полотен?

  Функціональність ролетних полотен також дозволяє їх розділити на:

  • рольвіконниці – найбільш поширена модифікація, в провадженні якої застосовуються різні типи ламелей в залежності від необхідності збереження оглядовості (ламелі з перфорацією і без неї), характеризуються середнім ступенем захисту приміщення від ультрафіолету, опадів і несприятливих температур;
  • захисні ролети – найчастіше застосовуються в якості елементів безпеки об’єктів, що становлять підвищену цікавість у зловмисників, заповнюються зазвичай екструдованим профілем різної конфігурації;
  • ролетні решітки – відносяться до елементів безпеки, які крім стійкості до злому забезпечують збереження елементів скління отвору, але не порушують його оглядовості, затребувані бля обладнання вітрин, терас і альтанок, тому що не перешкоджають вільній циркуляції повітря.
 • Які є способи управління ролетами?

  Керувати переміщенням ролетного полотна можна двома способами – ручним або автоматичним. Автоматика для ролет – додаткова опція, яка трансформує полотно в інтелектуальну конструкцію за допомогою доукомплектації спеціальними датчиками. Ручне управління – базовий привід, який також має свій асортимент різновидів в залежності від габаритів полотна.

  Ручне керування

  Для оснащення ролет ручним приводом в конструкції в залежності від її маси може використовуватися один з трьох типів ручних приводів:

  • стрічковий тип – вал і котушка з’єднуються між собою міцною стрічкою, яка приводить в рух ролету, призначений для полотен до 15 кг, належить до економічних варіантів управління;
  • воротковий тип – передбачає наявність ручки-воротка, що діє за принципом кардана, встановлюється на полотна до 30 кг, відноситься до середньої цінової категорії;
  • пружинно-інерційний механізм – передбачає наявність пружини всередині валу, яка призводить полотно в рух, призначений для полотен до 60 кг.
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів