Продаж та встановлення воріт, ролет і автоматики в Житомирі

Житомир ― серце українського Полісся, неповторний край церков і православних соборів

Торгова марка "VSV-GROUP" пропонує неординарні рішення функціонального обладнання ― ворота для оснащення проїздів, ролетні конструкції для різних прорізів, автоматику для віддаленого доступу.

Переваги співпраці з ВСВ-Груп в Житомирі

Компанія “ВСВ-Груп” пропонує розширений асортимент багатофункціональних рішень ― в’їзні ворота, захисні ролети для прорізів, обладнання для створення парковки, автоматичні блоки управління віддаленого доступу до воріт і ролетів. 

Щоб забезпечити оперативну обробку замовлень і монтаж комплексних систем, для наших діючих і потенційних клієнтів ми відкриваємо торгові представництва в містах України. 

Співробітники ВСВ-груп в Житомирі:

  • організовують демонстраційний показ асортименту продукції;
  • допоможуть зробити правильний вибір для вашого об’єкта;
  • зроблять калькуляцію обраної конструкції;
  • укладуть угоду на виготовлення та встановлення;
  • включать в графік проведення гарантійного обслуговування.

ВСВ-груп ― надійний партнер для підприємств усіх форм власності та фізичних осіб. Якість наших конструкторських рішень завжди відмінного рівня, а ціна ― найкраща в Україні. Наша продукція поставляється від виробника без зайвих націнок і переплат.

Оптимальні рішення від ВСВ-груп для вашого будинку і офісу
Гаражні ворота

Красиво оформлений в’їзд створює сприятливе враження про господаря будинку. Воротні модулі від нашої компанії поєднують в собі презентабельний і добротний зовнішній вигляд і незмінну якість. До замовлення доступні класичні, витримані рішення під “дерево” або зразки іншого відтінку, а також останнє віяння моди ― відтворення малюнка на полотні методом офсетного друку. За вибором покупця в’їзний отвір оформляється секційними, рулонними, підйомно-відкатними, орними і відкатними типами.


Ролети

Ролети ― додатковий захист від незаконного проникнення в житло або в будівлю комерційного призначення. Розумний пристрій конструкції захистить Вас від спекотної погоди, а в холодні морозні дні утримує тепло всередині приміщення.


Автоматика для воріт та шлагбауми

Дистанційний пульт забезпечить безперешкодний проїзд на територію будинку або парковки не виходячи з автомобіля. Електричні та механічні системи контролю надійно захистять вашу власність від зловмисників.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Дякуємо! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Співробітник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Житомир
(Житомир)
Житомир, вул. Бориса Тена, 25
Житомир
(Житомир)
Житомир, вул. Шелушкова 39в
Бердичів
(Бердичів)
Бердичів, вул. Вінницька 12, м-н Еліт
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?